۵ ساختمان معروف تهران
08
نوامبر

آشنایی با ۵ ساختمان معروف تهران

۵ ساختمان معروف تهران

در این مقاله به ۵ ساختمان معروف تهران اشاره خواهیم کرد پس تا انتها با ما بمانید تا با این ساختمان ها و ویژگی های کلی ایشان بیشتر آشنا شویم.  به منظور هرگونه انجام پروژه معماری (Doing an architectural project) و سفارش پروژه معماری  با کلوپ معماری در ارتباط باشید.

شما برای اینکه وارد چنین ساختمان های لاکچری و معروف در تهران شوید باید قطعاً یک جایگاه اجتماعی داشته باشید به طور مثال تحصیل کرده باشید، خیلی خوشنام باشید، به هیچ عنوان حاشیه نداشته باشید و همینطور اینکه دارای یک خانواده کم جمعیت باشید و با این تفاسیر و شرایط شما می توانید یکی از برج های لاکچری تهران را برای خود کنید.

برج هایی که افرادی سرشناس در آن ها زندگی می‌کنند مانند کی‌روش، کریم باقری و دیگر افرادی که حالا سرشناس هستند و اسم و رسمی دارند این باعث می شود تا این برج ها به عنوان برج های لاکچری معرفی می شوند که حتی دارای باندهای فرود هلیکوپتر تخصصی نیز می باشد و بهترین و ویژه ترین پزشک ها و تیم پزشکی را خواهند داشت. می ‌توان گفت این  افراد حتی کارواش اختصاصی نیز دارد، باغ های عمومی نیز یکی  دیگر از شرایط زندگی این افراد می باشد حالا با این تفاسیر و برویم سراغ برج هایی که در تهران به عنوان برج های لاکچری و به معروف شناخته می شود.

برج چناران

۵ ساختمان معروف تهران

یکی از برج های که در این قسمت به آن می پردازیم برج چناران در تهران می باشد که یکی از معروف ترین ساختمان ها در تهران شناخته شده است.

برج چناران یک برج لاکچری می‌باشد که در منطقه الهیه قرار گرفته است و به عنوان لوکس ترین خانه در تهران شناخته می شود برج چناران یک برج زیبا می باشد که در حدود ۱۳ طبقه دارد که در این ۱۳ طبقه حدود ۲۶ واحد مسکونی قرار گرفته و تمامی امکانات از جمله زمین و حیاط نیز در اختیار هر واحد مسکونی نیز قرار می گیرد.

زمینی که برای ساخت برج چناران کنار آن استفاده شده و حدود ۸ هزار متر مربع زیربنا دارد و از بهترین مهندسان و معماران طراحی در ایران استفاده شده که توانستند بهترین ها را ارائه دهد به طوری که همه برج  چناران را یک برج لوکس و تمام عیار می دانند.

متراژی که برای این خانه وجود دارد حدود ۳۲۰ تا ۶۴۰ متر مربع می باشد و حدود ۷ تا ۹ میلیون تومان برای ساخت هر متر از این خانه هزینه شده است. همان طور که گفتیم اینکه برج‌چناران از ۱۳ طبقه تشکیل شده که در هر طبقه حدود � دو یا سه واحد مسکونی قرار می‌گیرد که تا انتها حدود ۲۶ واحد مسکونی را در این برج  شاهد هستیم در طبقه آخر این برج یک پنت هاوس مشاهده می کنیم . لابی چناران حدود ۲ هزار متر خواهد بود که با ارتفاع ۱۲ متری جز بزرگترین لابی‌ها محسوب می‌شود استخری که در برج چناران ساخته شده حدود ۵۰۰ متر مربع خواهد بود.

برج آلتون کورت

۵ ساختمان معروف تهران

برج آلتون کورت یکی دیگر از برج ها یا ساختمان های معروف تهران می باشد ما در این برج شاهد باند هلیکوپتر نیز هستیم و این برج در منطقه نیاوران ساخته شده و حدود ۲۴ طبقه دارد و در کل حدود ۶۰ واحد مسکونی نیز در این برج می توان مشاهده کرد.

در برج آلتون کورت حدود دو پنت هاوس وجود دارد که ۵۰۰ تا ۷۰۰ متری هستند و تمامی امکانات فوق العاده و منحصر به فرد را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید. برای خرید هر واحد بر اساس متراژ و امکاناتی که دارند بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون باید هزینه کنید معمولا واحدها بین ۲۵۰ تا ۷۰۰ متری هستند. یکی از امکانات خاصی که این برج دارند لابی زیبا و لوکس آن  می باشد مخصوصاً استخری که برای خانم ها و آقایان جدا، سالن های ماساژ، بیلیارد، اجتماعات، ورزش، تنیس و فضاهای برای پیاده روی از دیگر امکانات موجود در برج آلتون کورت خواهد بود.

برج لوکس فرمانیه

۵ ساختمان معروف تهران

از دیگر ساختمان های معروف تهران می‌توان به برج لوکس فرمانیه اشاره کرد همانطور که از اسم این برج پیداست کاملاً لوکس و لاکچری می باشد در این برج می توانید تا پزشک اختصاصی نیز داشته باشید. می‌توان گفت یکی از گرانترین و شلوغ‌ترین ساختمان‌های تهران می باشد ولی بسیار گران قیمت و قیمت های سر به فلک کشیده را به خود اختصاص داده است که افراد خیلی خاص می‌توانند صاحب به یکی از واحدهای این بشود. ویژگی هایی که این برج دارند داشتن یک پنت هاوس خارق العاده و  زندگی کردن افراد سرشناس در این برج می باشد.

۵۲ واحد مسکونی دارد و قیمت هر واحد حدود ۷۰ تا ۷۵ میلیون تومان خواهد بود. استخری که دارد حدود ۷۰۰ متر است و برای خانم ها و آقایان کاملا مجزا می‌باشد بدنسازی و مربیان حرفه‌ای که در این قسمت مشغول به کار هستند از دیگر امکانات موجود در برج لوکس فرمانیه است.

برج روما رزیدنس کامرانیه

۵ ساختمان معروف تهران

برج روما رزیدنس کامرانیه یکی دیگر از ساختمان های معروف در تهران می باشد که در این قسمت به آن اشاره خواهیم داشت. می توان گفت که این برج به عنوان یکی از هوشمندترین برج های تهران معرفی می‌شود هم لوکس است و هم هوشمند. لابی آن  حدود ۱۰۰۰ متر زیربنا دارد و به عنوان زیباترین لابی‌های تهران شناخته شده به طوری که می‌توان گفت که شباهت زیادی به برج‌های ورسای فرانسه دارد حدود ۱۰ میلیون برای ساخت هر متر از این برج هزینه شده است و در خیابان کامرانیه در قسمت شمالی تهران واقع شده است حدود ۶۵ واحد مسکونی را نیز شامل می‌شود.

برج میلاد

۵ ساختمان معروف تهران

برج میلاد یکی از شناخته شده ترین ساختمان های معروف تهران می باشد که قطعاً نام این برج را بارها و بارها شنیده اید شما در هر جای تهران که بایستی  می توانید برج میلاد را ببینید که به عنوان یکی از برج‌های مرکزی ارتباط بین المللی در تهران شناخته می‌شود و در تپه‌های کوی‌نصر قرار گرفته است. حدود ۴۳۵ متر ارتفاع دارد و می‌توان گفته که برج میلاد در تهران بعد از برج سی ان تاور به عنوان بلندترین برج جهان شناخته می شود.

۵ ساختمان معروف تهران

شما در این مقاله با ۵ ساختمان معروف به تهران آشنا شده‌اید امیدوارم از مطالب این مقاله لذت برده باشید.