پرورش حس کنجکاوی خود را و یادگیری از یک منبع قابل اعتماد بسیار مهم است.

مجموعه نرم افزار های اتودسک ” Auto desk ” برای ترسیمات . نقشه کشی ساختمان . طراحی و مدلسازی می توان استفاده کرد. امروزه برنامه های اتودسک به ما کمک می کند تا

این که شما تازه کار ، متخصص ، دانش آموز و یا طراحی حرفه ای هستید یا نه ، ما باید تمامی نکات و مبحث های ورود به بازار کار را در اختیار شما بگذاریم. شاید شما یادگیری و آموزش خود را از راهنمایی های رایگان و ترفند ها ، فیلم ها ، و دوره های غیر حضوری آموزش دیده اید. ولی در دوره های آموزشی تمامی نکات را نه تنها نمی توانید یاد بگیرید بلکه با تمرین نکردن دستورات ساده هم از ذهن شما دور می شود.

فقط تمرین می تواند دستورات و ترفند ها را در ذهن شما بگنجاند. در هر حرفه ای تنها تمرین و عمل است که باعث پیشرفت شما خواهد شد.

پکیج آموزشی اتوکد

آموزش اتوکد برای مبتدیان ، آموزش مهارت های هسته ای برای ایجاد نقشه های 2D و 3D.

آموزش اتوکد به شما دستورات کلیدی و تکنیک هایی برای تولید نقشه های با کیفیت بالا و دقیق ارائه می دهد.

این دوره از پکیج های آموزشی توسط کارشناسان ارشد مجموعه کلوپ معماری تهیه شده و این تیم توانسته با ارائه دوره آموزش اتوکد شما را در کار آمدترین راه آموزش دهد.

پس از خرید دوره و دریافت کد لایسنس می توانید ویدیو های آموزشی را در سستم عامل مک ، ویندوز استفاده کنید. لازم به ذکر است پس از خرید فقط برای خریدار فیلم ها قایل نمایش بوده و برای استفاده 2 کاربره با پشتیبان های سایت در ارتباط باشید.

رفتن به استفاده از اتوکد در اپل مک? ملزومات اتوکد برای آموزش مک را مشاهده کنید.

این دوره برای چه کسانی اوصیه می شود؟

تازه کاران اتوکد ” دانش آموزان ، دانشجوها ”

مدیران شرکت ها

طراحان حرفه ای اتوکد

سوالات متداول

سرفصل های دوره را می توانید در این بخش مشاهده کنید.

  • آشنایی با نرم افزار
  • معرفی دستورات اتوکد
  • ورودی و خروجی های نرم افزار
  • تنظیمات قبل از شروع پروژه
  • معرفی تکنیک های کاربردی تجربی
  • یادگیری اصولی تمامی دستورات
  • معرفی نرم افزار های مشابه
  • نصب فونت کاتب
با توجه به گستره و پیچیده بودن نرم افزار تکنیک هایی جهت بالا بردن سرعت طراحی در نرم افزار را ارائه داده ایم.

پکیج آموزش اتوکد شامل 36 بخش بوده و بعد از پایان هر فصل تمرین هایی جهت یادگیری ارائه داده ایم.

ضمانت یادگیری هوش شما خواهد بود. جزء به جزء نرم افزار در ویدیو های آموزشی وجود دارد. برای مشاهده ویدیوها به انتهای مطلب رجوع کنید.

مطابقت دادن سرفصل های ارائه شده با ویدیو های آموزشی بخشی از ضمانت بوده و بعد از مشاهده تمامی ویدیو ها و حل کردن تمرین ها می توانید ویدیو هایی که برای شما نامفهوم بوده را به بخش پشتیبانی اطلاع داده تا بعد از بررسی ، ویدیو بهتری تدوین گردد.

ضمانت بازگشت وجه تا 6 ماه بعد از تهیه دوره وجود دارد.

الزامی برای تهیه دوره وجود ندارد. ویدیو های آپلود شده در سایت های یوتیوب و آپارات می تواند پاسخگو شما در یادگیری باشند. هدف از این آموزش بالا بردن سطح اطلاعات نرم افزاری و افزایش سرعت طراحی می باشد.

ویدیو های ضبط شده برای مهندسان معماری و عمران مفید بوده و دانشجویان ، دانش آموزان ، افراد مبتدی هم می توانند برای کسب در آمد از این نرم افزار دوره پکیج آموزشی اتوکد را تهیه کنند.
تمامی ویدیو های آموزشی با آخرین ورژن اتوکد ” 2022 ” ضبط شده اند.

پشتیبانی دوره اتوکد توسط کارشناسان ارشد مجموعه بوده و می توانید با شماره درج شده تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید.

پشتیبانی دوره 6 ماه می باشد.

برای پکیج آموزش اتوکد به هیچ نرم افزاری احتیاج ندارید. برنامه اتوکد پیش نیازی نداشته بلکه خود برنامه جزء پیش نیاز های برنامه های معماری می باشد.