انجام پروژه رندرینگ

برای اجرای پروژه های معماری و تحویل پروژه های دانشجویی باید از رندر های با کیفیت استفاده بکنیم. انجام پروژه رندرینگ به ما کمک می کند تا بتوانیم جلوه مناسبی از طرح را به نمایش بگذاریم. رندرینگ به ما کمک می کند تا بتوانیم پروژه های معماری را بدون نقص اجرا کرده و همینطور در مراحل اجرا از رندرها کمک می گیریم.

دانشجویان معماری برای نمایش پروژه های خود باید از رندرهای با کیفیت تری استفاده کنند. رندرها به دانشجویان کمک می کند تا بتوانند نمره قابل توجهی را کسب کنند.

چرا کلوپ معماری ؟

تیم حرفه ای و کاربلد در زمینه رندر سه بعدی و انیمیشن سازی ، مدلینگ و انجام پروژه معماری و عمران هستیم. تیم ما با توسعه دهندگان ، معماران طراح ارتباط نزدیکی دارد. با توجه به نیاز شما می توانیم رندر های حرفه ای و قوی تحویلتان بدهیم.  ما طبق جدول زمان بندی پروژه ها را تحویل داده بدون اینکه کیفیت پروژه را به خطر بی اندازیم.

انجام رندر

انجام رندرینگ

زمان تحویل رندرها

هر پروژه بستگی به کیفیت و طرح انتخابی داشته و مدت زمان هر پروژه با یکدیگر متفاوت بوده و زمان تقریبی هر پروژه معمولا بین 7 تا 12 روز می باشد.

محاسبه هزینه رندرینگ

برای قیمت انجام پروژه رندرینگ با توجه به ابعاد و زمان پروژه باید قیمت گذاری شود. هزینه های رندرینگ با توجه به سیستم رندرینگ طراحان پروژه متفاوت بوده و بعد از بررسی اولیه پروژه می توانیم قیمت گذاری نهایی را انجام بدهیم.

برای محاسبه پروژه های رندرینگ معماری می توانیم زمان مدلسازی و زمان رندرینگ را تخمین زده و هزینه های نهایی را محاسبه کنیم.

رندر های سه بعدی تصاویری از مدلسازی های نهایی و تصاویری از توسعه یا ویژگی های تولید شده توسط رایانه است. ارائه سه بعدی املاک و مستغلات بی شک قوی ترین و تاثیر گذارترین راه برای ارائه یک پیشنهاد شگفت انگیز است تا با مشتریان با اشتراک بگذارید.