انجام پروژه تری دی مکس

تری‌ دی‌ مکس نرم‌افزاری در حوزه مدلینگ، انیمیشن و رندر است که در طراحی ویژوال و بازی استفاده می شود. این برنامه که توسط کمپانی آمریکایی اتودستک به بازار ارائه شده است از جمله محصولات نرم افزاری سرگرمی و رسانه ای است.

همچنین بخشی از مجموعه معماری، مهندسی و سازندگی است و به عنوان ابزاری برای طراحی محصول و ساخت و انجام پروژه معماری مورد استفاده است.

انجام پروژه تری ‌دی ‌مکس توسط هنرمندان حوزه انیمیشن و فعالین صنعت تلویزیون و فیلم و توسعه‌دهنده‌های بازی و طراحان بازی‌های واقعیت مجازی استفاده می‌شود.

از این برنامه برای طراحی نما ساختمان و طراحی کابینت، زیرساخت و پلانینگ برای توسعه‌ی محصول و ساخت استفاده می شود.

علاوه بر آن تری دی مکس به شما در ساخت دنیاهای بزرگ بازی و تولید کاراکترهای پر از جزئیات کمک می‌کند و همچنین با استفاده از آن میتوانید محیط‌های ساختما‌ن‌‌ها را شخصی‌سازی کنید.

این نرم‌افزار به شما اجازه شبیه سازی خواص فیزیکی مایعات مانند آب، روغن و مواد مذاب را میدهد.

همچنین تری ‌دی ‌مکس امکاناتی دارد که کاربران با آن می‌توانند اقدام به ساخت، اصلاح یا به اشتراک‌گذاری کنند.

همچنین این نرم‌افزار قابلیت رندر گیری هم دارد. چیزهایی مثل شبیه‌سازی تنظیمات دوربین واقعی.

از دیگر خدمات تری دی مکس کتابخانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی برای محتوای سه‌بعدی جستجو کنند.

تری ‌دی‌ مکس همچنین ویژگی‌هایی دارد که برای مدلینگ سه‌بعدی، بافت و افکت‌ها مناسب می‌باشد.

با استفاده از این نرم افزار کاربران می‌توانند اشکال هندسی را به روش‌های متفاوتی درست کنند و سطوح اعمال کنند و مدل کنند.

پروژه رندر تری دی مکس

برنامه تری‌ دی‌ مکس علاوه بر قابلیت رندر گیری امکان پیش‌ نمایش رندر را نیز دارد. که این قابلیت به شما در انجام پروژه تری دی مکس کمک می کند.

شما میتوانید برای مشاهده تاثیرات تغییرات نور و مواد در یک صحنه گزینه ActiveShade Mode از داخل نرم‌افزار را فعال کنید.

وقتی شما نورپردازی و مواد صحنه‌ی خود را تغییر می‌دهید، پنجره‌ای تغییرات را نشان می‌دهد و رندر را آپدیت می‌کند.

پروژه تری دی مکس

خدمات تری دی مکس

دیگر ویژگی تری‌ دی‌ مکس گردش کاری آن است که به کاربران اجازه می‌دهد صحنه‌ها را بازگردانی کنند تا نورپردازی، مواد و اشیا تغییر کنند و با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های رندر مطابقت یابند.

به همین دلیل اعمال ویژگی‌های رندر بسیاری ممکن می شود. چیزهایی مثل مواد و محیط فیزیکی تازه و تنظیمات دقیق.

همچنین تغییر نورپردازی و مواد و اشیا بین موتورهای رندر به راحتی و با انعطاف انجام می‌شود و این گزینه وجود دارد که فقط آن‌هایی را که لازم دارند تغییر دهند.

تری‌ دی‌ مکس دارای ابزاریست که Material Editor نام دارد و به کاربران اجازه درست کردن و ویرایش کردن مواد و نقشه در صحنه هایشان را میدهد.

همچنین می‌توانند بافت‌های خلاقانه‌ای مانند ترک، بازتاب و افکت‌های دیگری را به مواد اشیای خود اضافه کنند.

جذابیت های انجام پروژه تری دی مکس

این نرم‌افزار انیمیشن سه‌بعدی، مدلینگ و رندر ارائه می‌دهد و به شما امکان تمرکز بر روی بخش خلاقانه‌ی پروژه‌ها به جای بخش فنی و چالش‌های کار را میدهد.

نرم افزار تری دی مکس قابلیت‌های قدرتمند و با استفاده‌ی راحت در دسترس کاربران قرار می‌دهد که در خلق نمونه کار تری دی مکس باکیفیت کمک می‌کند.

میتوانید برای انجام پروژه تری دی مکس و انجام پروژه معماری، کار‌های خود را به تیم ما کلوپ معماری بسپارید.

تری دی مکس طرح‌ بندی‌های بخش‌ بندی‌ شده دارد که روند پیکربندی و جابجایی بین رابط‌ها را سهل تر نموده است.

کیفیت تصویری و کارایی این برنامه را می‌توان با هسته‌های گرافیکی سرعت بخشید که باعث راحت‌تر شدن کار کردن با داده‌هایی با حجم بالا ، سریع‌تر شدن تکرارها و گرفتن تصمیمات خلاقانه‌ی بهتری شود.

با جعبه‌ابزار کاملی که تری دی مکس از مدلینگ سه‌بعدی در اختیار شما قرار میدهد، امکان مجسمه‌سازی آزادانه و نقاشی بافت‌ها را به همراه رابط کاربری بسیار زیبایی وجود دارد. و این مسئله به تکثیر اشیا به صورت پارامتری کمک می‌کند.

در جلسه‌ی رندر آن که تکرارهای موثرتری دارد به محض ایجاد تغییرات در نورپردازی، دوربین و اشکال هندسی و مواد آپدیت می‌شود.

یک سری از ویژگی‌های اصلی نرم افزار تری دی مکس کار شما را به عنوان یک معمار برای انجام پروژه تری دی مکس بی‌نهایت آسان می‌کند.

با آموزش تری ‌دی‌ مکس میتوانید درباره‌ی این امکانات و ویژگی‌ها و استفاده‌های آن‌ها بیاموزید.

در هر ویدیوی انیمیشنی چه به صورت فیلم باشد و چه به شکل بازی، یکی از دشواری های اصلی معماران و توسعه دهندگان بازی ها به وجود آوردن شخصیت های قابل باور در بازی و انیمیشن است.

این مهم است، چرا که تا زمانی که مخاطبان یا کاربران با شخصیت های هر بازی ارتباط برقرار نکنند، هیچوقت امکان موفقیت آن انیمیشن یا بازی بین گیمرها و بینندگان وجود ندارد.

در ساخت هر انیمیشن همذات‌پنداری با کاراکترها مهم است و تری‌ دی ‌مکس این اتفاق را آسان کرده است.

کار تری دی مکس در منزل

یکی از جذاب ترین کار هایی که میتوان بدون هزینه و سرمایه هنگفت با یک کامپیوتر هم در منزل انجام دهیم انجام پروژه تری دی مکس از تخصصی ترین و راحت ترین کارهایی است که می توانیم انجام دهیم.

پس از یاد گیری تری دی مکس

پس از یادگیری این نرم‌افزار (امروز منابع آموزشی و پک هایی که وجود دارد می توانیم به راحتی نرم افزار را یاد بگیریم) میتوانیم در منزل سفارش طراحی و شرکت های معماری را انجام دهیم اگر توان راه اندازی دفتر کار و طراحی و معماری راداشته باشیم میتوانیم برای یک تیم چند نفره وظایف هر شخص را مشخص کرده و باعث گسترش حوزه کسب و کار خود شویم. البته که داشتن یک روحیه تیمی در اولویت بالایی قرار دارد.

بازار کار تری دی مکس

تفاوتی ندارد که با نرم افزار تری دی مکس کار کنید یا برنامه های رویت، اسکچاپ، راینو و غیره برای هر کدام از این برنامه ها بازار کار مخصوص به خود وجود دارد و میتوانید به درآمد برسید، قیمت کار های تری دی مکس بستگی به نوع کار، نوع مدلینگ، طراحی و دیزاین و کیفیت کار دارد. مهمتر از هر چیز توانایی شخصی هنر جو و طراح در انجام پروژه تری دی مکس می باشد ، ما قرار نیست با نرم افزار سه بعدی چند باکس و یا کار ها و طراحی های خیلی ساده و ابتدایی انجام دهیم و انتظار داشته باشیم همه برای کارهای ما پول بدهند.

زمانی که صحبت از یادگیری و نرم افزار می شود شما اضافه بر طراحی پلان و تری دی کردن و مدلینگ باید متریال های تخصصی محوطه سازی گل و گیاه، نورپردازی تخصصی، طراحی داخلی و طراحی نما را به بهترین شکل انجام دهید تا رندرهای شما به فضای حقیقی نزدیک‌تر شود و نکته مهمتر ابتدای یادگیری هر کاری مطمئن شوید چالش‌هایی به همراه خواهید داشت و این تنها برای شما نیست و همه افراد حرفه ای این مسیر پر پیچ و خم را با همه چالش های آن طی کرده اند.

یادگیری نرم افزار ها و محیط برنامه و ابزارها و دستورات در ابتدای راه بسیار ناشناخته و سخت و دشوار خواهد بود و شاید یادگیری آنها در شروع کار سخت به نظر رسد بسیاری از هنرجویان علاقه دارند خیلی سریع در این مسیر به نتیجه برسند که البته با آموزش‌های حرفه‌ای و اصولی این کار غیر ممکن نیست اما چیزی که بسیار مهم است، آنکه این نتیجه بیشتر به تلاش و پشتکار و تمرین شما بستگی دارد و کمی هم باید صبر داشته باشید تا نتیجه کار دلچسب باشد.

برای پیشرفت در هر کار و حوزه ای نیاز به یک تیم پر شور و اشتیاق و کاربلد دارید که این حوزه نیز از این قاعده مستثنا نیست، میتوانید در شروع کار در منزل خود یا دوستان آغاز به کار کنید و نیاز به هزینه های گزافی ندارید .برای کسب درآمد با انجام پروژه تری دی مکس در ابتدا حرفه ای شوید و بعد کار را با چند نفر از دوستان خود آغاز کنید و حتی کارهای تیمی انجام دهید ، از پروژه‌های کوچک و دانشجویی آغاز کنید و بعد چند پروژه اجرایی با هزینه‌های نسبتا کم ، احتیاجی نیست در آغاز کار دقیقا بر طبق تعرفه های تری دی کار ها که در سایت های مختلف وجود دارد عمل کنید شما در حال حاضر احتیاج دارید که بازار کار شما را بشناسند و به شما اعتماد کنند پس صبر کنید و برای خودتان رزومه ای کاری قوی به وجود آورید.

استخدام تری دی مکس کار در منزل

با توجه به گسترش پروژه های مدلینگ می توانید پروژه های تری دی مکس را در خانه با خیال راحت انجام بدهید. تیم کلوپ معمار با فراگیری در زمینه های آموزشی و طراحی با افراد واجد شرایط قرار داد کاری بسته و پروژه های تری دی مکس را با تیم حرفه ای انجام می دهد.