انجام پروژه طراحی با رویت

انجام پروژه معماری با رویت یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در حین طراحی باید توجه زیادی شود. به همین راحتی نمی توانیم طراحی و مدسازی با رویت دست کم بگیریم. انجام پروژه تخصصی و صنعتی با رویت و تبدیل نقشه های فاز 1 به نقشه های فاز 2 مهم ترین ویژگی برنامه رویت است.

با نرم افزار رویت به راحتی می توانیم تمام اشکال هندسی را به صورت سه بعدی و با امکاناتی که این برنامه در اختیار ما می گذارد به صورت کاملا حرفه ای انیمیشن سازی کنیم.

راه های ارتباطی با تیم کلوپ معماری

واتس آپ

تماس

نرم افزار رویت (همانند نرم افزار تری دی مکس و سایر نرم افزار های طراحی سه بعدی دیگر) یکی از نرم افزار هایی است که از آن در رشته های مختلف برای طراحی و مدل سازی استفاده می شود.

دانشجویان و افرادی که در رشته هایی چون معماری ، عمران و … مشغول به تحصیل هستند، مهندسان و طراحان همگی تا حدودی با نرم افزار رویت آشنا هستند و می توانند با استفاده از این نرم افزار طراحی های سه بعدی مورد نیاز خود را بدون خطا، در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه انجام دهند .

هنرجویان و افرادی که به این نرم افزار احتیاج دارند، اما نحوه کار با آن را نمی دانند می توانند از راه های مختلف نحوه طراحی با نرم افزار رویت را آموزش ببینند.

یکی از راه های آموزش نرم افزار رویت، شرکت در دوره های آموزشی نرم افزار رویت می باشد که توسط مدرسان ماهر و با تجربه تیم کلوپ معماری برگزار می شود.

تیم آموزشی کلوپ معماری ، آموزش نرم افزار رویت را برای هنرجویان هم به صورت حضوری برگزار می کنند، هم به صورت غیرحضوری و آنلاین.

برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از خانه خارج شوند و نرم افزار رویت را آموزش ببینند و یا توان مالی مناسبی برای شرکت در کلاس های حضوری آموزش نرم افزار رویت را ندارند، شرکت در دوره های غیرحضوری مناسب تر و به صرفه تر می باشد.

هنرجویانی که تمایل داشته باشند می توانند در کلاس های خصوصی آموزش نرم افزار رویت (که توسط تیم آموزشی کلوپ معماری برگزار می شود )شرکت کنند.

آموزش نرم افزار رویت به دو صورت آموزش مبتدی نرم افزار رویت و آموزش پیشرفته نرم افزار رویت انجام می شود.

به تازگی این برنامه محبوبیت ویژه ای در بین معماران پیدا کرده است. معماران می توانند پروژه های ساختمانی برج مجتمع تجاری ، طراحی مجتمع های اداری با رویت و ترسیم جزئیات ساختمانی را با استفاده از برنامه رویت پیاده سازی کنند. برای رندرگیری از پروژه های طراحی می توانیم از برنامه لومیون ،  اینسکیپ ، ویری و … استفاده کنیم. پلاگین های رویت بهترین گزینه برای انجام رندرینگ های حرفه ای می باشد. با استفاده از این پلاگین ها به راحتی می توانیم انیمیشن سازی متناسبی با طراحی انجام شده داشته باشیم.

طراحی داخلی با رویت

امروزه ساختمان های زیادی با کاربری های مختلف، طراحی و ساخته می شوند. برای هر کدام از این ساختمان ها علاوه بر نمای بیرونی و فرم کلی، باید نمای داخلی و دکوراسیون داخلی مناسبی نیز طراحی شود.

با استفاده از نرم افزار های مختلف می توان طراحی داخلی (دکوراسیون و چیدمان داخلی) ساختمان های مختلف را انجام داد.

نرم افزار رویت یکی از این نرم افزار هاست که علاوه بر طراحی نمای بیرونی (سه بعدی) ساختمان، کار طراحی داخلی (نمای داخلی) را برای طراحان آسان می کند.

برای نمایش بخشی از محیط خانه یا فضایی که قرار است اجرایی شود به صورت کاملا حرفه ای توسط این برنامه مدلسازی و طراحی می شود. معماران می توانند برای نمایش دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان از این برنامه نهایت استفاده را داشته باشند.

پادکست نحوه ثبت سفارش پروژه رویت

مهم ترین اصل در انجام پروژه معماری با رویت دقت و ظرافت در کار می باشد. برای طراحی حرفه ای با نرم افزار رویت باید توانایی بالایی داشته باشیم ، زیرا برنامه رویت بسیار پیچیده بوده و نسبت به نرم افزار های معماری سه بعدی دارای درصد سختی بالایی است. همه افراد نمی توانند به این برنامه بسیار پیچیده مسلط باشند.

طراحی و مدلسازی با رویت

کار نرم افزار رویت، طراحی و مدل سازی ساختمان مسکونی و … می باشد.

یعنی به کمک نرم افزار رویت می توان ایده ها و تفکرات خود را در قالب یک مدل طراحی کرد و با استفاده از ابزار ها و امکاناتی که در نرم افزار رویت وجود دارد می توان روی طراحی مدل مورد نظر تغییراتی ایجاد کرد و در نهایت مدل سازی مورد نظر را به اتمام رساند.

طراحان کلوپ معماری آماده ارائه خدمات (طراحی سه بعدی به وسیله نرم افزار رویت) به هنرجویان و … می باشند. تیم ماهر کلوپ معماری ، با مهارت و توانایی های خود مدل سازی و طراحی های مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت، در اسرع وقت آماده می کنند و تحویل شما می دهند.

با استفاده از آموزش رویت می توانیم شروع به انواع مدلسازی کنیم. مدلسازی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. همه افراد به دنیال این هستند تا بتوانند مدلسازی و رندرینگ یک مجموعه را برعهده بگیرند.

برای یادگیری برنامه رویت حتما احتیاج است دوره های تخصصی این نرم افزار را گذرانده باشید تا بتوانید از عهده مدلسازی و رندرینگ بر بیایید. مدلسازی با برنامه رویت یکی از مهم ترین بخش های یادگیری می باشد.

 

انجام پروژه رویت

امروزه با پیشرفت نرم افزار های مدلسازی می توانیم انواع مدل های سه بعدی و دو بعدی را با نرم افزار های قدرتمند طراحی کنیم. با استفاده از انجام پروژه رویت می توانیم مدل های سه بعدی را طراحی و با استفاده از برنامه لومیون مدل را متریال دهی کنیم. مدلسازی و متریال 2 بخش جدا بوده و هر یک باید به طور کاملا حرفه ای انجام شود تا در نهایت بهترین خروجی و کیفیت را داشته باشیم.
 

هزینه انجام پروژه رویت

هزینه انجام پروژه رویت به عوامل و موارد زیادی بستگی دارد.

اما اگر برای انجام پروژه رویت مورد نیاز خود به کلوپ معماری مراجعه کرده اید اصلا نگران موضوع هزینه انجام پروژه رویت نباشید ، زیرا طراحان تیم کلوپ معماری کار انجام پروژه رویت را بر عهده می گیرند و با دریافت قیمت و هزینه های مناسب، آن را تحویل هنرجویان و … می دهند و باید توجه داشت که این کم بودن قیمت، روی کیفیت انجام پروژه تاثیر منفی نمی گذارد.

یکی از مواردی که هزینه انجام پروژه رویت به آن بستگی دارد ، میزان مهارت فرد طراح می باشد.

هر چه میزان مهارت و توانایی طراح برای انجام پروژه رویت بیشتر باشد، هزینه انجام پروژه رویت بالاتر است.

مورد دیگری که هزینه انجام پروژه رویت به آن بستگی دارد مقیاس و اندازه طراحی مورد نیاز می باشد.

هر چه مقیاس و ابعاد طراحی مورد نظر بیشتر باشد، زمان زیادی برای انجام پروژه رویت صرف می شود، در نتیجه هزینه انجام پروژه رویت نیز بیشتر است .

هزینه انجام پروژه رویت به حضوری و غیر حضوری بودن نحوه دریافت و انجام پروژه رویت بستگی دارد.

برای مثال طراحانی چون طراحان تیم کلوپ معماری، با توانایی و مهارتی که دارند می توانند به صورت غیر حضوری (آنلاین و اینترنتی) از طریق فضاهای مجازی،  سفارش انجام پروژه رویت مورد نیاز شما را دریافت کنند و بعد از اتمام کار ، آن را به صورت اینترنتی به شما تحویل دهند .

در این صورت هزینه دریافتی از شما ، برای انجام پروژه رویت کم تر است.

هزینه های مدلسازی بستگی به کیفیت رندرینگ و جزئیات مدلسازی دارد. برای اینکه بتوانیم از قیمت های مدلسازی رویت مطلع شویم می توانیم با کارشناسان کلوپ معماری در ارتباط باشیم تا با راهنمایی آنها بتوانیم ثبت سفارش خود را ثبت کنیم. معمولا پروژه های رویت بین 3 الی 7 روز کاری قابل انجام می باشد.

بازار کار رویت

نرم افزار رویت همانند بسیاری از نرم افزارهای دیگر، دارای بازار کار مناسبی می باشد.

افراد با بالا بردن سطح مهارت و توانایی های خود می توانند در زمینه نرم افزار رویت، بازار کار خوبی داشته باشند.

کسانی که در زمینه طراحی با نرم افزار رویت ماهر هستند ، می توانند از راه های مختلفی برای خود کسب درآمد کنند.

برای مثال می توانند در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شده و در آن جا کار طراحی و مدل سازی به وسیله نرم افزار رویت را انجام دهند و به صورت ماهانه یا درصدی حقوق دریافت کنند.

همچنین افرادی که می خواهند نحوه طراحی با نرم افزار رویت را به هنرجویان آموزش دهند می توانند به صورت حضوری در آموزشگاه ها و به صورت غیر حضوری در منزل (از طریق فضای مجازی) این کار را انجام دهند.

تیم کلوپ معماری نیز، نرم افزار رویت را به هنرجویان نیازمند این نرم افزار آموزش می دهد. و پروژه های اجرایی و دانشجویی را در کوتاه ترین زمان طراحی می کند.

برای این کار کافی است با تیم ما تماس بگیرید و با ما هماهنگ شوید.