با کیفیت ترین پک آموزشی رویت با ورژن 2022 + هدایای ویژه

پک آموزش رویت

یکی از نرم افزار‌های مناسب برای مدل سازی اطلاعات ساختمان، نرم افزار رویت (Revit) است که بسیاری از معماران برای افزایش کیفیت مدل سازی در پروژه‌های طراحی از آن استفاده می‌کنند. استفاده از رویت باعث می‌شود تا بتوانید بسیار راحت‌تر طراحی‌ و مدل سازی ساختمان و هر مدل دیگری که لازم است طراحی کنید، را پیش ببرید. در نتیجه با استفاده از نرم افزار رویت به عنوان یک ابزار، می‌توانید راندمان کار خود را بالا ببرید و در مدت زمان کوتاه‌تر، یک کار باکیفیت‌تر و دقیق‌تر آماده کنید. در نتیجه خرید یک پک آموزش رویت برای افرادی که می‌خواهند در حوزه مدل‌سازی فعالیت کنند بسیار مهم است.

با توجه به توضیحات ارائه شده درباره نرم افزار رویت؛ احتمالا ضرورت پک آموزش رویت را متوجه شده‌اید. با خرید آموزش رویت می‌توانید تمام نکات درباره‌ی این نرم افزار کاربردی در رشته معماری را بیاموزید تا بتوانید از امکاناتی که این نرم افزار برایتان فراهم می‌کند نهایت استفاده را ببرید.

در ادامه‌ی مطلب به معرفی نرم افزار رویت، ویژگی‌های آن و همچنین نکات مهمی که هنگام خرید آموزش رویت باید به آن دقت کنید خواهیم پرداخت.

نرم افزار رویت چیست؟

رویت چیست ؟ همان طور که در مقدمه اشاره کردیم، رویت یک نرم افزار برای طراحی و مدل‌سازی دیجیتال است. با آگاهی از امکاناتی که این نرم افزار در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید به راحتی مدل و نقشه مد نظرتان را طراحی کنید.

از زمانی که این نرم افزار برای طراحی مدل‌سازی ایجاد شده، بسیاری از مهندسان و معماران فعال در این حوزه، به استفاده از بسته نرم افزار رویت روی آورده‌اند. چرا که نرم افزار رویت یک نمونه کم نظیر در طراحی و مدل‌سازی سازه‌ها به شمار می‌رود و راندمان کار را تا حد زیادی بالا می‌برد. به همین علت این نرم افزار خیلی سریع به جایگاه ویژه‌ای در میان معماران دست یافت. امروزه بسیاری از دانشجویان معماری برای افزایش دانش و آگاهی خود پک آموزش رویت را تهیه می‌کنند تا بتوانند با استفاده از علم روز، بهترین طرح‌های خود را به نمایش بگذارند.

بسته آموزشی رویت
نمونه موردی بسته آموزشی رویت

نرم افزار رویت یک تفاوت عمده با سایر نرم افزار‌های طراحی و مدل‌سازی دارد که باعث شده معماران و مهندسان طراح ساختمان علاقه بیشتری به استفاده از آن نشان دهند. این تفاوت تمرکز عمیق رویت بر معماری است؛ به طوری که رویت، بیش از نرم افزار دیگری بر معماری و حوزه ساخت‌و‌ساز تمرکز کرده است.

ویژگی‌های نرم افزار رویت

همان طور که گفتیم، نرم افزار رویت ویژگی‌های بسیاری دارد که آن را از سایر نرم‌افزارها در حوزه معماری متمایز می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی، سادگی استفاده از ابزار‌های آن است که باعث می‌شود طی زمان نسبتاً کوتاهی بتوانید یک طرح دیجیتالی باکیفیت طراحی کنید.

خرید یک پک آموزش رویت و استفاده اصولی از نرم افزار؛ باعث افزایش دقت ترسیم و بالارفتن سرعت شما خواهد شد. با استفاده از نرم افزار رویت می‌توانید به صورت همزمان نقشه سازه خود را به صورت دو بعدی و سه بعدی ترسیم کنید و از طرفی نقشه‌های فاز یک را به فاز دو تبدیل نمایید.

پک آموزش رویت کلوپ معماری؛ از مبتدی تا حرفه‌ای

این که چقدر به نرم افزار مسلط هستید اصلا مهم نیست؛ چرا که صفر تا صد مباحث در پکیچ آموزشی رویت آموزش داده خواهد شد. حتی اگر سطح مبتدی در کار با رویت داشته باشید، پک آموزش رویت به شما کمک می‌کند تا بتوانید در انتهای کار به یک مدلساز حرفه‌ای تبدیل شوید. آموزش مباحث رویت در این پک از ابتدایی‌ترین نکات آغاز و به حرفه‌ای‌ترین نکات ختم می‌شود. طی آموزش، با ارائه نمونه و ساخت مدل، استفاده از تمام ابزار‌های این نرم افزار را یاد خواهید گرفت تا بتوانید با صرف حداقل زمان، بیشترین کیفیت را ارائه دهید.

پکیج آموزشی رویت
نمونه موردی توسط پکیج آموزشی

پروژه محور

بسیاری از آموزش‌های این نرم افزار، بسیار پراکنده هستند به طوری که شما را سردرگم کرده و باعث می‌شوند تا بسیاری از مباحث مهم را یاد نگیرید. اما پک آموزش رویت کلوپ معماری، آموزش را از پایه‌ترین مباحث آغاز می‌کند. مباحث در پک رویت معماری به صورت سلسله مراتبی بوده و باعث می‌شود به تدریج در مدل سازی پیشرفت کنید. از طرفی آموزش به صورت پروژه محور است یعنی صفر تا صد یک پروژه مورد بررسی قرار می‌گیرد. به این طریق، تمام آنچه که لازم است درباره ساخت یک مدل و طراحی آن بدانید، یاد خواهید گرفت.

دانشجو محور

پک آموزش رویت کلوپ معماری، در مقایسه با نمونه‌های مشابه از مزیت تدریس به روش‌های مدرن برخوردار است. در این تکنیک آموزش دهنده نقش یک راهنما را دارد و شما با قرارگیری در فضای نرم افزار رویت می‌توانید به کشف و جست‌‌و‌جو بپردازید. این تکنیک باعث می‌شود تا بتوانید به جای آموزش تئوری، از کسب مهارت برخوردار شوید.

سرفصل‌های پک آموزش رویت

یکی از موارد بسیار مهم برای خرید یک پک رویت معماری، این است که سرفصل‌‌هایی که قرار است مورد بحث قرار بگیرد را بشناسید. وقتی شناخت کافی از مباحث داشته باشید، با خیالی راحت‌تر می‌توانید به خرید آموزش رویت اقدام کنید. در ادامه‌ی این بند به شرح تمامی سرفصل‌های مورد بحث در پک آموزش رویت کلوپ معماری خواهیم پرداخت.

در اولین مرحله پک آموزش رویت، شما با ابزار‌ها و امکاناتی که این نرم افزار در اختیارتان قرار می‌دهد آشنا خواهید شد. شناخت جامع ابزار‌ها و آپشن‌های نرم افزار‌های معماری از جمله نرم افزار مدل سازی رویت باعث می‌شود تا ایده بگیرید و بتوانید به خوبی از امکاناتی که در اختیارتان قرار داده شده است استفاده کنید.

یکی از مباحث مهم در معماری و نرم افزار رویت رندر کردن است؛ با تهیه پک آموزشی رویت می‌توانید رندرینگ را به صورت حرفه‌ای بیاموزید. علاوه بر این موضوع، تمامی نکات مهم در مورد رندرینگ نیز به شما آموزش داده می‌شود تا به یک فرد حرفه‌ای در این امر تبدیل شوید.

پلاگین رندرگیری اینسکیپ (Enscape) یکی دیگر از مباحث بسیار مهم در معماری است که برای طرح یک مدل باید به آن مسلط باشید؛ پک آموزش رویت کلوپ معماري، تمام نکات مهم درباره پلاگین اینسکیپ را به شما آموزش خواهد داد.

رند با کیفیت با پکیج آموزشی رویت

اگر قصد طراحی یک مدل سازه، یا ساختمان را داشته باشید؛ یکی از مهمترین موارد پیش زمینه‌ای که به آن نیاز دارید، موقعیت و مختصات است. این موضوع بسیار حائز اهمیت است که در پک آموزش رویت ، به آن پرداخته شده است. علاوه بر این موضوع، به بررسی نکاتی درباره آنالیز محیط پروژه‌ نیز پرداخته شده است.

طراحی درب یکی از موارد پرکاربردی است که در تمام پروژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که هر فضایی نیاز به درب دارد. یکی دیگر از آموزش‌هایی که در محیط نرم افزاری رویت به آن پرداخته شده است، طراحی درب در محیط فمیلی (Family) است. این موضوع در پک آموزش رویت یکی از حیاتی ترین موارد در طراحی و مدلسازی است.

علاوه بر سر فصل‌های نامبرده شده، بسیاری از موارد مهم دیگری که در طراحی یک واحد آپارتمان، ساختمان و یا هر سازه‌ی دیگری لازم است بدانید را در پک آموزشی مورد بررسی قرار دادیم. با خرید پک دوره رویت از هر پک آموزشی دیگری بی نیاز خواهید شد؛ چرا که تمام آن‌چه لازم است برای مدلسازی و طراحی بدانید در این پک آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا