انجام پروژه معماری دانشجویی | کمترین هزینه انجام پروژه های معماری

انجام پروژه دانشجویی


ثبت سفارش

آنچه در این مطلب خواهید آموخت نمایش سر فصل ها

انجام پروژه معماری

انجام پروژه معماری (Doing an architectural project) یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان این رشته است. شاید شما هم به عنوان یک دانشجو با مشکل اینکه سفارش پروژه معماری خود را به چه کسی بسپارید مواجه شده باشید ، و قطعا سفارش پروژه معماری نیازمند پیداکردن اشخاص و شرکت های متخصص در این زمینه است . افرادی که در این زمینه مهارت کافی داشته باشند و بتوانند به بهترین شکل به شما پروژه ی مورد نظرتان را ارائه دهند. کلوپ معماری تا انتهای پروژه در کنار شماست، پس این فرصت بی نظیر را از دست ندهید.

برای ثبت سفارش پروژه خود میتوانید با شماره 09108852938 از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

گرچه اکثر دانشجویان معماری با نرم افزارهای مرتبط با این رشته همچون اتوکد، مکس، اسکچاپ، رویت و راینو آشنایی دارند اما بسیار پیش می آید که به دلیل کم بودن وقت به خصوص در اواخر ترم برای سفارش پروژه معماری نیازمند افرادی باشند که ابتدا پروسه ی طراحی را درک و انجام پروژه معماری را با کیفیت خوب و قیمت مناسب انجام دهند.

انجام پروژه های معماری

وب سایت کلوپ معماری جهت رفاه دانشجویان عزیز به دلیل شرایط کرونایی کشور و تعطیلی دانشگا ها ، آنلاین بودن دروس عملی و تئوری تیمی با سواد و با تجربه ای در زمینه های تخصصی پروژه های معماری و عمران استخدام نموده ، و همواره می کوشد تا مرحله به مرحله در کنار پروژه های دانشجویان بتواند بهترین خدمات را ارائه بدهد و در تمامی مراحل انجام پروژه های معماری به عنوان یک مشاور و راهنما به شما دانشجویان محترم کمک می کند تا برترین نتیجه را بدست آورید.

برای ثبت و سفارش پروژه های خود ابتدا پادکست زیر را گوش داده و سپس با ما ارتباط بگیرید. بهترین کیفیت پروژه های معماری و عمران را از ما بخواهید.

بررسی فعالیت های سایت کلوپ معماری 

انجام پروژه معماری برای مقاطع هنرستان

انجام پروژه های مقاطع هنرستان به دلیل پایه ای بودن پروژه ها بسیار حساس بوده و حتما باید به صورت کاملا اصولی طراحی و ترسیم شوند. پروژه های این مقطع بسیار حیاتی بوده و کیفیت نوع طراحی دستی ، ترسیم فنی ، ارائه گزارش بسیار حائز اهمیت میباشد که تیم کلوپ معماری برای انجام پروژه معماری بسیار به این شاخصه ها توجه میکنند .

انجام پروژه های دانشجویی برای مقاطع فوق دیپلم (کاردانی)

پس از پایان مقطع هنرستان نوبت به مقطع کاردانی می رسد. دانشجویان به خاطر نداشتن آشنایی با پروژه های دانشگاهی ملزم به راهنمایی توسط کارشناسان مربوطه قرار گرفته تا با نهایت اطلاعات انجام پروژه معماری مذکور را به پایان برسانند.

کارشناسان سایت لیست دروس عملی پروژه های معماری را در این مقاله نوشته و توضیح مختصری در مورد روند طراحی و ترسیم ارائه داده است. تا دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه با دروس عملی آشنایی لازم را داشته باشند تا در انجام پروژه معماری خود بهترین عملکرد را داشته باشند .

لیست دروس عملی ترم 1 رشته معماری

هندسه ترسیمی

درس هندسه ترسیمی آشنایی با مهارت ترسیم و اهمیت بیان ترسیمی در معماری و آشنایی با ترسیم احجام گوناگون به صورت دست آزاد و با روش اندازه گیری های قلمی ، خط کشی و … می باشد. دانشجویان می توانند برای انجام پروژه معماری با شماره های درج شده در این مقاله با کارشناس مربوطه ارتباط گرفته و طراحی و ترسیم را برای ارائه پروژه به استاد سفارش دهند.

ترسیم فنی

در درس ترسیم فنی رسم فنی نقشه های ساختمان ها به صورت دستی انجام شده و با جزئیات کامل به استاد ارائه می شود. انجام پروژه های معماری ترسیم فنی توسط تیم کلوپ معماری به صورت کاملا دقیق و حرفه ای ترسیم می شود. در انجام پروژه معماری درس ترسیم فنی نیاز به نیرو های متخصص در این امر میباشد که تیم کلوپ معماری دارای چنین نیرو های میباشد .

درک و بیان معماری 1

درس درک و بیان معماری 1 با سر فصل های ساخت احجام ماکت و طرح های تجسمی ، اسکیس و راندو و رنگ آمیزی نماها و طرح های ساختمانی و .. می باشد که می توانید با راهنمایی های سایت کلوپ معماری انجام پروژه معماری خود را با خیالت راحت به استاد مربوطه ارائه بدهید.

طراحی مقدماتی

درس طراحی مقدماتی که جزء دروس جبرانی در ترم 1 چارت دروس دانشجویان کاردانی می باشد و ترسیم و طراحی پلان های ساختمان و آشنایی با ضوابط طرح های مقدماتی است. و به صورت دست آزاد (اتود) با استفاده از خط کش تی و گونیا 30*60 . 45*90 طراحی می شود.تیم کلوپ معماری انجام پروژه معماری را با بالاترین کیفیت و بهترین روش های ارائه برای شما دانشجویان انجام میدهند .

اسامی دروس عملی ترم 2

درک و بیان معماری 2

درس درک و بیان معماری 2 که جزء دروس اصلی در ترم دانشجویان معماری می باشد. دارای سرفصل های بیشتر و دقیق تر نسبت به درک و بیان معماری 1 می باشد. در این درس نحوه ی اسکیس زدن و داشتن کانسپت برای طرح شروع می شود. در انجام پروژه معماری با بخش های مختلف طرح اعم از پلان های سایت ، پلان های طبقات و در نهایت شیت بندی کامل طرح به پایان می رسد. برای ثبت سفارش انجام پروژه های معماری می توانید با کارشناسان سایت کلوپ معماری از طریق واتس آپ و تماس پروژه خود را برای طراحی هماهنگ کنید.

تمرین معماری 1

در درس تمرین معماری 1 که جزء دروس اصلی در ترم دانشجویان معماری می باشد. دارای سرفصل های گوناگون اعم از ارائه موضوع طراحی که کاربری طرح شما می باشد شروع می شود. و بعد از این مرحله شما برای انجام پروژه معماری با ارائه کانسپت طرح ، هدف از طراحی و طراحی به صورت کاملا فنی در پلان های طبقات ، پلان بام (نما ، برش) و ساخت ماکت و تهیه ی تحقیق روند طراحی طرح انتخابی و در صورت خاسته ی استاد مربوطه شیت بندی طرح انجام می شود و تمامی این مدارک در روز تحویل پروژه ارائه داده می شود. برای ثبت سفارش انجام پروژه معماری از طریق فرم تماس و شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط داشته باشید.

پرسپکتیو 

درس پرسپکتیو که به عنوان دروس اصلی رشته معماری شناخته شده و هدف از این درس ترسیم هندسی طرح ها در زوایای مختلف مانند: دید انسان ، دید پرنده و … می باشد در انجام پروژه معماری میباشد و دارای دو شاخه اصلی پرسپکتیو ایزومتریک و پرسپکتیو همراه با راندو میباشد .

دروس عملی ترم 3 رشته معماری

تمرین های معماری 2

تمرین های معماری 2 در رشته معماری در دروس اصلی دانشجویان قرار گرفته که پیشنیاز این درس تمرین های معماری 1 می باشد و سرفصل های این درس نیز مانند تمرین های معماری 1 هستند و در انجام پروژه معماری این درس مقیاس و کاربری طرح ها انتخابی باید در مقیاسی بزرگتر باشد مانند طرح هایی چون طراحی موزه ، طراحی فرهنگسرا و یا حتی طراحی بیمارستان و … می باشد.

برای ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی معماری از طریق واتس آپ با کارشناسان مربوطه هماهنگی های لازم را انجام داده و پروژه خود را به تیم کلوپ معماری بسپارید.

تنظیم شرایط محیطی

درس تنظیم و شرایط محیطی همانطور که از اسم آن مشخص است دانشجویان در این درس یاد می گیرند محیط های جغرافیایی مختلف دارای چه شاخص ها و پتانسیل هایی می باشد. و به دلیل اینکه پیشنیاز این درس ، درس ترسیم فنی می باشد ، در انجام پروژه معماری دانشجویان می بایست طراحی طرح های خود را با توجه به محیط جغرافیایی و شرایط آب و هوایی آن منطقه طراحی کنند.

عناصر و جزئیات ساختمانی 1

عناصر و جزئیات ساختمانی 1 دانشجویان در این درس با جزئیات دقیق و فنی در ساختمان و شناخت انواع مصالح ساختمانی و روش های اجرایی ساختمانی آشنا می شوند. این درس به دانشجویان یاد می دهد که چگونه از مصالح برای ساخت یک پروژه به صورت اصولی استفاده شود و با بهره گیری از این اطلاعات بهترین انجام پروژه معماری را انجام دهند .

لیست دروس عملی و کارگاهی ترم 4 معماری

کاربرد نرم افزار های رایانه ای در معماری

در طراحی و انجام پروژه معماری با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت نرم افزار های ساخت و ساز امروزه اکثر پروژه ها چه در قالب پروژه های دانشجویی که قالبا اجرایی نیستند و حتی در پروژه های اجرایی از نرم افزار های گوناگون در زمینه ساخت و ساز و معماری داخلی استفاده می شود. نرم افزارهایی مانند اتوکد ، تری دی مکس ، رویت ، لومیون ، فتوشاپ و … می باشد که به کمک مهندسین طراحی آمده اند و برای انجام پروژه معماری میتوان از این نرم افزار ها استفاده کرد و به پیشرفت پروژه بسیار کمک کرد .

روستا

در درس روستا دانشجویان با انتخاب یکی از روستا های ایران ، آن روستا را به طور دقیق بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن روستا و نیاز های روستا ، ایده ها کاربردی برای پیشرفت روستای انتخاب شده و برای انجام پروژه معماری در قالب تحقیقی جامع و کامل به استاد مربوطه ارائه می شود. برای ثبت سفارش انجام پروژه معماری روستا می توانید از طریق واتس آپ با کارشناسان ارتباط بگیرید.

نقشه برداری

در درس نقشه برداری دانشجویان در محیطی خارج از دانشگاه یا در محیط دانشگاه تحصیلی خود با استفاده از ابزار های مربوط به نقشه برداری ساختمانی مانند: دوربین نقشه برداری ، متر ، تراز و … فواصل راه ها شیب موجود و … را با استفاده از اعداد به دست آمده در نقشه برداری محاسبه می کنند. تیم کلوپ معماری آماده انجام پروژه معماری در زمینه نقشه برداری میباشد .

طراحی فنی ساختمان

در درس طراحی فنی ساختمان دانشجویان برای انجام پروژه معماری ساختمان طرح انتخابی خود را از نظر فنی ضوابط اجرایی محاسبات سازه ایی و … مورد بررسی قرار می دهند. این درس جزء درس های تخصصی دانشجویان معماری می باشد.که تبم کلوپ معماری به خوبی میتواند در انجام پروژه معماری این درس به شما دانشجویان کمک کنند .

ترم آخر رشته معماری (تابستان)

متره و برآورد

درس متره و برآورد دانشجویان به محاسبات و برآورد کردن قیمت های تمام شده در یک پروژه ساختمان که با بهره گیری از کتاب متره و برآورد که در هر سال توسط نظام مهندسی کشور ارائه می شود می پردازند. شما میتوانید محاسبات انجام پروژه معماری درس متره و برآورد خود را به تیم کلوپ معماری بسپارید تا در کمترین زمان پروژه شما را طبق آخرین به روز رسانی محاسبات ابنیه محاسبه کنند.

کار آموزی

دانشجویان رشته معمای قبل از آنکه وارد بازار کار شوند می بایست کارهای عملی و پروژه های اجرایی و نحوه ساخت و ساز پروژه ها را از نزدیک مشاهده کنند. و به عنوان مسئولی در آن پروژه فعالیت کنند.

که در درس کارآموزی دانشجویان می بایست حدودا 240 ساعت کاری را در پروژه انتخابی خود ، تحت نظر مهندسین آن پروژه فعالیت کنند و اطلاعاتی را که در آن پروژه بدست می آوردند در قالب تحقیقی کامل و جامع به استاد مربوطه خود ارائه دهند.

دانشجویان میتوانند برای انجام پروژه معماری درس کار آموزی خود با مهندسین برتر کلوپ معماری ارتباط گرفته و از راهنمایی های مهندسان بهره مند شوند .

طراحی معماری 1

در درس طراحی معماری 1 دانشجویان معماری تمامی آنچه که در طول ترم های مقطع کاردانی آموخته اند. در قالب انجام پروژه معماری کامل و بدون نقص به استاد خود تحویل می دهند. پروژه انتخابی در طراحی معماری 1 معمولا موضوع آن پروژه انتخابی استاد می باشد. و دانشجو موظف است آن موضوع انتخابی را در مرحله اول تحقیقی کامل و جامع انجام دهد و سپس به طراحی آن به طور دقیق بپردازد.

برای انجام پروژه معماری درس طراحی معماری 1 با کارشناسان کلوپ معماری ارتباط بگیرید از طریق شماره های ارتباطی شما در سریع ترین زمان به کارشناسان ما متصل میشوید .

انجام پروژه معماری برای مقاطع کارشناسی

پروژه های کارشناسی به دلیل حجیم بودن انجام پروژه معماری و نداشتن مدت زمان کافی و همینطور مهم بودن کیفیت پروژه ها در این مقطع تکمیل نمودن پروژه ها بسیار سخت و وقت گیر بوده. ماکت سازی و ارائه طرح های اولیه را در مقطع هنرستان آموزش دیده اید ، پس نگرانی اینگونه پروژه ها را نداشته باشید.چرا که تیم کلوپ معماری در کنار شماست تا انجام پروژه معماری را در کمترین زمان با بهترین کیفیت را به شما ارائه دهند .

انجام پروژه معماری

انجام پروژه معماری خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که در زیر به توضیح هریک از آن ها می پردازیم :

انجام پروژه دانشجویی تری دی مکس

تری دی مکس یکی از نرم افزارهای مطرح شرکت اتودستک است که به منظور سه بعدی کردن فضاهای خصوصی ساختمان در معماری استفاده می شود.

این برنامه انیمیشن ها، سه بعدی ها و افکت هایی تولید می کند که از آن در بازی های کامپیوتری سه بعدی، فیلم ها، صدا و سیما و … استفاده می شود. همچنین این نرم افزار به دلیل قابلیت رندر و نورپردازی بسیار قوی و تغییرات آن برای انجام پروژه معماری مورد توجه قرار گرفته است.

اگر در پروژه ی شما طراحی نمای ساختمان نقش به سزایی دارد هرگز از به کارگیری تری دی مکس غافل نشوید چرا که این نرم افزار با قابلیت انیمیشن و رندر بسیار بالا می تواند نمای ساختمان را بسیار زیباتر، خاص تر و شکیل تر به شما ارائه دهد.

انجام پروژهانجام پروژه معماری با اتوکد 

بدون شک در اولین مرحله ی انجام پروژه معماری باید به سراغ نرم افزار اتوکد رفت . اتوکد دقیقا مانند یک برگه ی آماده همراه با وسایل مختلف ترسیم فنی است با این تفاوت که دقت و سرعت بسیار بالاتری نسبت به طراحی دستی دارد.

این نرم افزار که پرچم دارترین نرم افزار شرکت اتودستک است جهت طراحی صنعتی و ترسیم نقشه های فنی در جهان ، ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی ، اشتراک گذاری طرح ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت استفاده می شود.پس برای سفارش پروژه معماری در مرحله ی اول باید به فکر پیدا کردن یک اتوکدکار حرفه ای باشید!

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه های معماری با رویت

یکی دیگر از مراحل پروژه ها که میتواند مرتبط با نرم افزار تخصصی رویت از مجموعه نرم افزارهای کمپانی اتودستک باشد. این نرم افزار یک نرم افزار بسیار کاربردی در پروژه های معماری است که به منظور کارهای مدل سازی اطلاعات استفاده می شود.

با استفاده از این نرم افزار می توان طرح ها و مدل ها را با سرعت خیلی زیادی تولید کرد و همچنین از الگو های آماده ی آن به منظور سرعت بخشیدن به کار استفاده کرد.این برنامه با سطح بالایی از انعطاف پذیری که دارد می تواند نقش خیلی مفیدی در تکمیل کردن پروژه های مربوط به معماری داشته باشد.

 

 

انجام پروژه معماری دانشجویی

وقتی کلمه ی دانشجویی به آخر کلمه ی پروژه اضافه می شود به طور معمول بحث زمان و هزینه مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد چرا که اکثر دانشجویان برای سفارش پروژه معماری به دنبال اشخاص و شرکت هایی هستند که یک پروژه ی با کیفیت قابل قبول و ارزان به آن ها ارائه دهد.

پروژه های معماری دانشجویی علاوه بر نرم افزارهای ذکر شده میتواند شامل پاورپوینت معماری ، آرشیکد ، شیت بندی با نرم افزار فتوشاپ ، انجام اسکیس و راندو و ساخت ماکت به صورت حرفه ای نیز باشد.

انجام پروژه معماری ارزان

انجام پروژه معماری در منزل

بسیاری از دانشجویان برای انجام پروژه معماری خود به بیرون مراجعه نمی کنند و ترجیح می دهند با وجود وقت کم ، خودشان پروژه های خود را به انجام برسانند.

امروزه در اکثر منازل و با پیشرفت روزافزون تلفن های همراه استفاده از اینترنت بسیار راحت ، کم هزینه و در دسترس است . بنابراین یکی از آسان ترین را هایی که برای انجام این کار به ذهن می رسد استفاده از کلیپ های آموزشی موجود در شبکه های مختلف مجازی است.

همچنین استفاده از کتاب های آموزشی از انتشارات مختلف و انواع پکیج های آموزشی نرم افزارهای مرتبط جهت یادگیری و به کارگیری نرم افزارهای پروژه های معماری توصیه می شود.

قیمت نهایی برای پروژه های معماری

یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان برای پروژه های معماری خود به طبع هزینه ای ست که باید صرف این پروژه کنند. منطقی است که هزینه ی تعرفه ی پروژه دانشجویی با پروژه های کاری و اجرایی متفاوت باشد.

قطعا نمیتوان از دانشجویان پرداخت هزینه ی چند میلیون تومانی برای یک پروژه انتظار داشت اگرچه بسیاری از دانشجویان به طور مستثنا هستند که مشکل مالی ندارند و صرفا جهت اینکه نمره ی قابل قبولی از اساتید مربوطه بگیرند این هزینه ها را پرداخت می کنند.

اما به طور کلی با توجه به شکل ومشخصات پلان دانشجویی و حجم پروژه ی مورد نظر و زمان تحویل آن به استاد مربوطه برای طرح های یک و دو و سه و یا طرح نهایی قیمت انجام پروژه معماری می تواند بین 200 هزار تومان تا یک میلیون تومان و یا حتی بالاتر متغیر باشد.

به هرحال توصیه ی ما به شما این است که به هیچ عنوان با قیمت و تعرفه های خیلی بالا و فضایی پول چندبرابر ترم دانشگاه را روی یک پروژه و واحد درسی از دست ندهید.

با توجه به شرایط آنلاین بودن دروس دانشگاهی دانشجویان و نداشتن کرکسیون جلسه به جلسه درک خوبی از پروژه های خود نداشته و به خاطر حجم بالای پروژه ها بسیاری از استادان نمی توانند پروژه های دانشجوها را بررسی کنند که متاسفانه این شرایط بسیار بد بوده و ناراحت کننده است.

با خیال راحت میتوانید پروژه های خود را گام به گام با فارغ التحصیلان ارشد معماری سایت کلوپ معماری جلو ببرند و نتایج و نمره های خوبی در بین هم رشته های خود بگیرند.

با ما در ارتباط باشید

انجام پروژه معماری در تهران

در شهر بزرگی همچون تهران برای انجام پروژه معماری به دلیل تنوع و تعداد زیاد می توان به اشخاص با تخصص خیلی بالا و شرکت های تخصصی با سوابق درخشان مراجعه کرد.

از آنجایی که تعداد این اشخاص و شرکت هایی که پروژه های دانشجویی انجام میدهند خیلی زیاد است باید توجه داشت که برای سفارش پروژه با توجه به بحث هزینه و کیفیت کار حتما تحقیق کافی باید انجام شده و با خیال راحت یک شرکت معتبر و یا یک شخص مورد و منصف را انتخاب نمود.

با تشکر از توجه شما

 

تحلیل خانه اپرای گوانگژو

دانلود پاورپوینت ” خانه اپرای گوانگژو چین “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
طب سنتی برای رنگی شدن چشم نوزاد

دانلود پاورپوینت ” روند طراحی بیمارستان با کانسپت طب سنتی “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
اماکن بهداشتی و درمانی

دانلود پاورپوینت ” ضوابط و استاندارد ریز فضاها در طراحی اماکن درمانی “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
معرفی سقف های پس تنیده یا پس کشیده

دانلود پاورپوینت ” سقف های پس تنیده “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
معایب سقف های پیش تنیده

دانلود پاورپوینت ” سقف های پیش تنیده “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
آموزش قطعات سخت افزاری کامپیوتر

دانلود پاورپوینت ” معرفی قطعات سخت افزاری کامپيوتر “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
روستای کندر کرج باغ لاله

دانلود پاورپوینت ” روستا کندر کرج “

اطلاعات بیشتر
روستای سیمین استان همدان

دانلود پاورپوینت ” روستا سیمین همدان “

اطلاعات بیشتر
دانلود رایگان مطالعات خانه موسیقی

دانلود پاورپوینت ” مطالعات خانه موسیقی “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

دانلود پاورپوینت “خانه موسیقی دانمارک “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
تنظیم شرایط محیطی چیست

دانلود پاورپوینت ” تنظیم شرایط محیطی “

اطلاعات بیشتر
تاریخچه ساز سه تار

دانلود پاورپوینت ” تاریخچه ساز های ایرانی “

2,000 تومان
افزودن به سبد خرید
تحلیل بیمارستان ایرانی

دانلود پاورپوینت ” تحلیل بیمارستان ” بررسی 3 بیمارستان

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
برنامه فیزیکی مجتمع تجاری مسکونی

دانلود پاورپوینت ” برنامه فیزیکی برج مسکونی “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
ریز فضاهای یک کتابخانه

دانلود پاورپوینت ” سرانه و ریز فضاهای كتابخانه “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
باغ های ایرانی تهران

دانلود پاورپوینت ” ساختار باغ های ایرانی در ایران باستان “

3,000 تومان
افزودن به سبد خرید
 • royarahbar
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام دانشجوی ارشد معماری هستم.کار پایان نامم رو شما انجام دادید انصافا قیمتتون نسبت به کیفیتتون پایینتر بود . کارتون عالیه

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام
   ممنون
   تو ایران شرایط کرونا باید هوای همدیگرو داشته باشیم
   موفق باشید

 • زهرا کریمی
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام و درود فراوان خدمت تیم کلوپ معماری
  از طریق واتس آپ باهاتون در ارتباط بودیم و اصلا هم نمیخواستیم برامون پروژه انجام بدید😁و هر سوالی که ازتون پرسیدم زیر ۳۰ ثانیه جواب دادید. 🙂
  واقعا انقدر پیگیری جای قدردانی و تقدیر و تشکر داره
  کمتر کسی تو این شرایط پیدا میشه وقتش رو رایگان در اختیار بقیه افراد قرار بده.
  واقعا مرسی
  هدف تشکر و خسته نباشید خدمت شما بود
  سپاس

 • Mahsa eshaghi
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  من کانادا تحصیل میکنم و این ترم ۵.۶ هفته اسیگمنت دارم.
  انجام میدید؟
  سایت رو یکی از دوستانم که ایران زندگی میکنه،معرفی کرد
  خیلی تعریف میکرد، از طراحی و برخوردتون

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام مچکر
   بله انجام میدیم
   تا به امروز همه از تیم راضی بودن.همینطور کیفیت پروژها
   با شماره درج شده در مطلب با واحد پشتیبانی در ارتباط باشد.🙏🌺🌹

 • Sara haghi
  13th جولای 2020 پاسخ

  Salam mamnon ke darid be ma daneshjoha komak mikonid to in sharayat sakht ba saeit khobeton man vaghan khily az porojei ke baram anjam dadid razi hastam va behtarin porozhe kelas shodam mamnon az goroh khobeton 🙏🏻🙏🏻😍👏🏻👏🏻

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام خواهش میکنم
   بالاخره ما خودمون هم دانشجو بودیم و شرایط همه رو درک میکنیم.
   با نازلترین قیمت برای دانشجوها کار میکنیم تا بتونن به تحصیل ادامه بدن و برای درک بیشتر پروژه هاشون با ما در ارتباط داشته باشند.

 • Reza toozi
  13th جولای 2020 پاسخ

  دمتون گرم آقا عجب سایت خفنی دارید . پروژه عالی بود دمتون گرم 💙💙💙💙💙💙💙

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام
   جناب توزی خواهش میکنم
   کاریه که از دستمون برمیاد😘🥰🌹
   ❤🧡💛💚💙💜🤎

 • مرتضی
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  در مورد پروژه های معماری سوال داشتم
  پایان نامه پروژه مسکونی برداشتم
  میخواستم ببینم اتوکد و تری دی مکس پروژه رو انجام میدید؟

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام سپاس
   بله انجام میدیم
   از طریق واتس آپ میتونید ارتباط بگیرید با کارشناسان سایت و پروژه رو با کارشناس ها گام به گام جلو ببرید.

 • marjan babaei
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون که به ما دانشجویان کمک میکنید من به دلیل اینکه شاغل هستم نمیتونم تمامی پروژه های دانشگاهی خودم را انجام بدم از وقتی با سایت شما آشنا شدم توسط یکی از دوستان واقعا دیگه مشکلی بابت پروژه ها ندارم خیلی عالی پروژه رو انجام دادید برام خواستم یه تشکر کنم از شما سپاس فراوان

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر
   ممنون.مچکر
   کارشناسان سایت وظیفشون رو انجام دادن و در تلاش هستند تا بهترین و با کیفیت ترین پروژه هارو تقدیم شما عزیزان بکنند.

 • Rasol haghi
  13th جولای 2020 پاسخ

  یه سوال داشتم؟
  من طرح نهایی رو انتخاب کردم و استادمم تایید کرده ولی یه مشکلی که هست استادم عوض شده و دانشگاه اطلاع داده تا بعد از ۱۵ فروردین بهتون اطلاع میدیم
  حالا من باید همون طرح رو ادامخ بدم یا صبر کنم تا استاد جدید نظرشو اعلام کنه؟

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   ببین ۲ حالت داره یا اینکه استاد جدیدت طرحت رو قبول میکنه و طرح رو ادامه میدی یا اینکه قبول نمیکنه، اگه قبول نکرد میتونی با مدیر گروهت مشاوره بگیری و بگی من طرحو قبل عید شروع کرده بودم و ۳.۴ جلسه کرکسیون داشتم. ۱۰۰درصد مدیر گروهت درست میکنه
   مدیر گروه ها برای همچین مشکلاتی پدید آمدن😂

 • Rasol haghi
  13th جولای 2020 پاسخ

  سلام
  وقتتون بخیر
  ماه پیش طرح ۴ رو برام انجام دادید و ارائه دانشگاه دادم و نمره خیلی خوبی گرفتم و طرحمم ژوژمان شد.واقعا مرسی
  خیلی خوشحالم ک تونستم در کنار شما نمره خوبی بگیرم.
  تشکر🙏🌹⚘🤩

  • adminmd
   13th جولای 2020 پاسخ

   سلام ممنون
   وظیفمون رو انجام دادیم. ماهم خوشحالیم با نمره های خوبی که شما میگیرید.
   سربلند و پیروز باشید💐

Leave a reply

ثبت سفارش
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه