ثبت سفارش

 

انجام پروژه معماری

انجام پروژه معماری (Doing an architectural project) یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان این رشته است. شاید شما هم به عنوان یک دانشجو با مشکل اینکه سفارش پروژه معماری خود را به چه کسی بسپارید مواجه شده باشید و قطعا سفارش پروژه معماری نیازمند پیداکردن اشخاص و شرکت های متخصص در این زمینه است.افرادی که در این زمینه مهارت کافی داشته باشند وبتوانند به بهترین شکل به شما پروژه ی مورد نظرتان را ارائه دهند.

برای ثبت سفارش پروژه خود میتوانید با شماره 09335406147 از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

گرچه اکثر دانشجویان معماری با نرم افزارهای مرتبط با این رشته همچون اتوکد، مکس، اسکچاپ، رویت و راینو آشنایی دارند اما بسیار پیش می آید که به دلیل کم بودن وقت به خصوص در اواخر ترم برای سفارش پروژه معماری نیازمند افرادی باشند که ابتدا پروسه ی طراحی را درک و انجام پروژه معماری را با کیفیت خوب و قیمت مناسب انجام دهند.

انجام پروژه معماریانجام پروژه معماری خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که در زیر به توضیح هریک از آن ها می پردازیم :

تری دی مکس؛ از نرم افزارهای برتر

تری دی مکس یکی از نرم افزارهای مطرح شرکت اتودستک است که به منظور سه بعدی کردن فضاهای خصوصی ساختمان در معماری استفاده می شود.

این برنامه انیمیشن ها، سه بعدی ها و افکت هایی تولید می کند که از آن در بازی های کامپیوتری سه بعدی، فیلم ها، صدا و سیما و … استفاده می شود. همچنین این نرم افزار به دلیل قابلیت رندر و نورپردازی بسیار قوی و تغییرات آن برای انجام پروژه معماری مورد توجه قرار گرفته است.

اگر در پروژه ی شما طراحی نمای ساختمان نقش به سزایی دارد هرگز از به کارگیری تری دی مکس غافل نشوید چرا که این نرم افزار با قابلیت انیمیشن و رندر بسیار بالا می تواند نمای ساختمان را بسیار زیباتر، خاص تر و شکیل تر به شما ارائه دهد.

انجام پروژه معماری با اتوکد 

بدون شک در اولین مرحله ی انجام پروژه معماری باید به سراغ نرم افزار اتوکد رفت . اتوکد دقیقا مانند یک برگه ی آماده همراه با وسایل مختلف ترسیم فنی است با این تفاوت که دقت و سرعت بسیار بالاتری نسبت به طراحی دستی دارد.

این نرم افزار که پرچم دارترین نرم افزار شرکت اتودستک است جهت طراحی صنعتی و ترسیم نقشه های فنی در جهان ، ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی ، اشتراک گذاری طرح ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت استفاده می شود.پس برای سفارش پروژه معماری در مرحله ی اول باید به فکر پیدا کردن یک اتوکدکار حرفه ای باشید!

رویت؛ یکی از گزینه های مورد نظر

یکی دیگر از مراحل پروژه ها که میتواند مرتبط با نرم افزار تخصصی رویت از مجموعه نرم افزارهای کمپانی اتودستک باشد. این نرم افزار یک نرم افزار بسیار کاربردی در پروژه های معماری است که به منظور کارهای مدل سازی اطلاعات استفاده می شود.

با استفاده از این نرم افزار می توان طرح ها و مدل ها را با سرعت خیلی زیادی تولید کرد و همچنین از الگو های آماده ی آن به منظور سرعت بخشیدن به کار استفاده کرد.این برنامه با سطح بالایی از انعطاف پذیری که دارد می تواند نقش خیلی مفیدی در تکمیل کردن پروژه های مربوط به معماری داشته باشد.

انجام پروژه معماری دانشجویی

وقتی کلمه ی دانشجویی به آخر کلمه ی پروژه اضافه می شود به طور معمول بحث زمان و هزینه مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد چرا که اکثر دانشجویان برای سفارش پروژه معماری به دنبال اشخاص و شرکت هایی هستند که یک پروژه ی با کیفیت قابل قبول و ارزان به آن ها ارائه دهد.

پروژه های معماری دانشجویی علاوه بر نرم افزارهای ذکر شده میتواند شامل پاورپوینت معماری ، آرشیکد ، شیت بندی با نرم افزار فتوشاپ ، انجام اسکیس و راندو و ساخت ماکت به صورت حرفه ای نیز باشد.

انجام پروژه معماریانجام پروژه معماری در منزل

بسیاری از دانشجویان برای انجام پروژه معماری خود به بیرون مراجعه نمی کنند و ترجیح می دهند با وجود وقت کم ، خودشان پروژه های خود را به انجام برسانند.

امروزه در اکثر منازل و با پیشرفت روزافزون تلفن های همراه استفاده از اینترنت بسیار راحت ، کم هزینه و در دسترس است. بنابراین یکی از آسان ترین را هایی که برای انجام این کار به ذهن می رسد استفاده از کلیپ های آموزشی موجود در شبکه های مختلف مجازی است.

همچنین استفاده از کتاب های آموزشی از انتشارات مختلف و انواع پکیج های آموزشی نرم افزارهای مرتبط جهت یادگیری و به کارگیری نرم افزارهای پروژه های معماری توصیه می شود.

قیمت نهایی برای پروژه های معماری

یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان برای پروژه های معماری خود به طبع هزینه ای ست که باید صرف این پروژه کنند. منطقی است که هزینه ی تعرفه ی پروژه دانشجویی با پروژه های کاری و اجرایی متفاوت باشد.

قطعا نمیتوان از دانشجویان پرداخت هزینه ی چند میلیون تومانی برای یک پروژه انتظار داشت اگرچه بسیاری از دانشجویان به طور مستثنا هستند که مشکل مالی ندارند و صرفا جهت اینکه نمره ی قابل قبولی از اساتید مربوطه بگیرند این هزینه ها را پرداخت می کنند.

اما به طور کلی با توجه به شکل ومشخصات پلان دانشجویی و حجم پروژه ی مورد نظر و زمان تحویل آن به استاد مربوطه برای طرح های یک و دو و سه و یا طرح نهایی قیمت انجام پروژه معماری می تواند بین 200 هزار تومان تا یک میلیون تومان و یا حتی بالاتر متغیر باشد.

به هرحال توصیه ی ما به شما این است که به هیچ عنوان با قیمت و تعرفه های خیلی بالا و فضایی پول چندبرابر ترم دانشگاه را روی یک پروژه و واحد درسی از دست ندهید.

انجام پروژه معماری در تهران

در شهر بزرگی همچون تهران برای انجام پروژه معماری به دلیل تنوع و تعداد زیاد می توان به اشخاص با تخصص خیلی بالا و شرکت های تخصصی با سوابق درخشان مراجعه کرد.

از آنجایی که تعداد این اشخاص و شرکت هایی که پروژه های دانشجویی انجام میدهند خیلی زیاد است باید توجه داشت که برای سفارش پروژه با توجه به بحث هزینه و کیفیت کار حتما تحقیق کافی باید انجام شده و با خیال راحت یک شرکت معتبر و یا یک شخص مورد و منصف را انتخاب نمود.

با تشکر از توجه شما

دانلود پاور پوینت

دانلود پاور پوینت

دانلود پایان نامه و رساله
دانلود پایان نامه و رساله
پروژه آماده 3D max
پروژه آماده 3D max
دانلود دیتیل اجرایی
دیتیل اجرایی