انجام پروژه معماری

فهرست مطالب

انجام پروژه معماری (Doing an architectural project) یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان این رشته است. شاید شما هم به عنوان یک دانشجو با مشکل اینکه سفارش پروژه معماری خود را به چه کسی بسپارید مواجه شده باشید ، و قطعا سفارش پروژه معماری نیازمند پیداکردن اشخاص و شرکت های متخصص در این زمینه است . افرادی که در این زمینه مهارت کافی داشته باشند و بتوانند به بهترین شکل به شما پروژه ی مورد نظرتان را ارائه دهند. کلوپ معماری تا انتهای پروژه در کنار شماست، پس این فرصت بی نظیر را از دست ندهید. انجام پروژه دانشجویی معماری یکی از دغدغه اصلی دانشجویان بوده و معمولا برای ارائه پروژه با کیفیت تر نیاز به هم گروهی یا فردی که بتواند برای ارائه بهتر پروژه به شما کمک کند. همین امر باعث شد تا جمعی از دوستان خود را در مجموعه کلوپ معماری گرد هم آوریم تا با هم فکری و ایده های نو بتوانیم در کنار شما باشیم.

انجام پروژه معماری : کد، 3d، شیت بندی، پرزانته، مدلسازی، طراحی سه بعدی، طراحی نما ساختمان، و دیگر انجام پروژه دانشجویی. با بهترین قیمت ها. هزینه انجام پروژه های معماری ارزان با بهترین کیفیت. برای ثبت سفارش پروژه خود میتوانید با شماره 09108852938 از طریق واتس آپ ، تماس  در ارتباط باشید.

گرچه اکثر دانشجویان معماری با آموزش نرم افزارهای مرتبط با این رشته همچون آموزش اتوکد، مکس، اسکچاپ، رویت و راینو آشنایی دارند اما بسیار پیش می آید که به دلیل کم بودن وقت به خصوص در اواخر ترم برای سفارش پروژه معماری نیازمند افرادی باشند که ابتدا پروسه ی طراحی را درک و انجام پروژه معماری را با کیفیت خوب و قیمت مناسب انجام دهند.

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های معماری

وب سایت کلوپ معماری جهت رفاه دانشجویان عزیز به دلیل شرایط کرونایی کشور و تعطیلی دانشگا ها ، آنلاین بودن دروس عملی و تئوری تیمی با سواد و با تجربه ای در زمینه های تخصصی پروژه های معماری و عمران استخدام نموده ، و همواره می کوشد تا مرحله به مرحله در کنار پروژه های دانشجویان بتواند بهترین خدمات را ارائه بدهد و در تمامی مراحل انجام پروژه های معماری به عنوان یک مشاور و راهنما به شما دانشجویان محترم کمک می کند تا برترین نتیجه را بدست آورید.

تیم کلوپ معماری خدمات زیر برای پروژه های دانشجویی ارائه می دهد:

 • انجام پروژه های دانشجویی معماری
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار اتوکد (AutoCAD)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار رویت (Autodesk Revit)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار تری دی مکس (Autodesk 3ds Max)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار اسکچاپ (SketchUp)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار راینو (Rhinoceros 3D)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار ایلستریتور (Adobe Illustrator)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار پریمیر (Adobe Premiere Pro)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار لومیون (Lumion Pro)
 • انجام پروژه های دانشجویی معماری با نرم افزار افتر افکت (Adobe After Effects)
 • مدلسازی ، رندرینگ ، انیمیشن سازی ، ماکت سازی
 • طراحی سایت معماری و لند اسکیپ
 • انجام پروژه دانشجویی معماری طرح 2
 • انجام پروژه دانشجویی معماری طرح 3
 • انجام پروژه دانشجویی معماری طرح 4
 • انجام پروژه دانشجویی معماری طرح 5
 • انجام پروژه دانشجویی معماری طرح نهایی (پایان نامه)

برای ثبت و سفارش پروژه های خود ابتدا پادکست زیر را گوش داده و سپس با ما ارتباط بگیرید. بهترین کیفیت پروژه های معماری و عمران را از ما بخواهید.

بررسی فعالیت های سایت کلوپ معماری 

انجام پروژه معماری برای مقاطع هنرستان

انجام پروژه های مقاطع هنرستان به دلیل پایه ای بودن پروژه ها بسیار حساس بوده و حتما باید به صورت کاملا اصولی طراحی و ترسیم شوند. پروژه های این مقطع بسیار حیاتی بوده و کیفیت نوع طراحی دستی ، ترسیم فنی ، ارائه گزارش بسیار حائز اهمیت میباشد که تیم کلوپ معماری برای انجام پروژه معماری بسیار به این شاخصه ها توجه میکنند .

انجام پروژه معماری برای دانشجویان معماری از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و دانشجویان همواره می کوشند در انجام پروژه های معماری بهترین عملکرد خود را ارائه دهند تا هم بتوانند خود را محک زده و نمره لازم را برای مدرک تحصیلی خود کسب کنند. در انجام پروژه های معماری دانشجویان در فضای آموزش با یکدیگر رقابت کرده تا بتوانند در پروژه های معماری از هم کلاسیان خود پیشی گرفته و ممتازترین دانشجوی آن کلاس آموزشی شوند.

انجام پروژه های دانشجویی برای مقاطع فوق دیپلم (کاردانی)

پس از پایان مقطع هنرستان نوبت به مقطع کاردانی می رسد. دانشجویان به خاطر نداشتن آشنایی با پروژه های دانشگاهی ملزم به راهنمایی توسط کارشناسان مربوطه قرار گرفته تا با نهایت اطلاعات انجام پروژه معماری مذکور را به پایان برسانند.

کارشناسان سایت لیست دروس عملی پروژه های معماری را در این مقاله نوشته و توضیح مختصری در مورد روند طراحی و ترسیم ارائه داده است. تا دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه با دروس عملی آشنایی لازم را داشته باشند تا در انجام پروژه معماری خود بهترین عملکرد را داشته باشند .

لیست دروس عملی ترم 1 رشته معماری

هندسه ترسیمی

درس هندسه ترسیمی آشنایی با مهارت ترسیم و اهمیت بیان ترسیمی در معماری و آشنایی با ترسیم احجام گوناگون به صورت دست آزاد و با روش اندازه گیری های قلمی ، خط کشی و … می باشد. دانشجویان می توانند برای انجام پروژه معماری با شماره های درج شده در این مقاله با کارشناس مربوطه ارتباط گرفته و طراحی و ترسیم را برای ارائه پروژه به استاد سفارش دهند.

ترسیم فنی

در درس ترسیم فنی رسم فنی نقشه های ساختمان ها به صورت دستی انجام شده و با جزئیات کامل به استاد ارائه می شود. انجام پروژه های معماری ترسیم فنی توسط تیم کلوپ معماری به صورت کاملا دقیق و حرفه ای ترسیم می شود. در انجام پروژه معماری درس ترسیم فنی نیاز به نیرو های متخصص در این امر میباشد که تیم کلوپ معماری دارای چنین نیرو های میباشد .

درک و بیان معماری 1

درس درک و بیان معماری 1 با سر فصل های ساخت احجام ماکت و طرح های تجسمی ، اسکیس و راندو و رنگ آمیزی نماها و طرح های ساختمانی و .. می باشد که می توانید با راهنمایی های سایت کلوپ معماری انجام پروژه معماری خود را با خیالت راحت به استاد مربوطه ارائه بدهید.

طراحی مقدماتی

درس طراحی مقدماتی که جزء دروس جبرانی در ترم 1 چارت دروس دانشجویان کاردانی می باشد و ترسیم و طراحی پلان های ساختمان و آشنایی با ضوابط طرح های مقدماتی است. و به صورت دست آزاد (اتود) با استفاده از خط کش تی و گونیا 30*60 . 45*90 طراحی می شود.تیم کلوپ معماری انجام پروژه معماری را با بالاترین کیفیت و بهترین روش های ارائه برای شما دانشجویان انجام میدهند .

انجام پروژه دانشجوییاسامی دروس عملی ترم 2

درک و بیان معماری 2

درس درک و بیان معماری 2 که جزء دروس اصلی در ترم دانشجویان معماری می باشد. دارای سرفصل های بیشتر و دقیق تر نسبت به درک و بیان معماری 1 می باشد. در این درس نحوه ی اسکیس زدن و داشتن کانسپت برای طرح شروع می شود. در انجام پروژه معماری با بخش های مختلف طرح اعم از پلان های سایت ، پلان های طبقات و در نهایت شیت بندی کامل طرح به پایان می رسد. برای ثبت سفارش انجام پروژه های معماری می توانید با کارشناسان سایت کلوپ معماری از طریق واتس آپ و تماس پروژه خود را برای طراحی هماهنگ کنید.

تمرین معماری 1

در درس تمرین معماری 1 که جزء دروس اصلی در ترم دانشجویان معماری می باشد. دارای سرفصل های گوناگون اعم از ارائه موضوع طراحی که کاربری طرح شما می باشد شروع می شود. و بعد از این مرحله شما برای انجام پروژه معماری با ارائه کانسپت طرح ، هدف از طراحی و طراحی به صورت کاملا فنی در پلان های طبقات ، پلان بام (نما ، برش) و ساخت ماکت و تهیه ی تحقیق روند طراحی طرح انتخابی و در صورت خاسته ی استاد مربوطه شیت بندی طرح انجام می شود و تمامی این مدارک در روز تحویل پروژه ارائه داده می شود. برای ثبت سفارش انجام پروژه معماری از طریق فرم تماس و شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط داشته باشید.

پرسپکتیو 

درس پرسپکتیو که به عنوان دروس اصلی رشته معماری شناخته شده و هدف از این درس ترسیم هندسی طرح ها در زوایای مختلف مانند: دید انسان ، دید پرنده و … می باشد در انجام پروژه معماری میباشد و دارای دو شاخه اصلی پرسپکتیو ایزومتریک و پرسپکتیو همراه با راندو میباشد .

دروس عملی ترم 3 رشته معماری

تمرین های معماری 2

تمرین های معماری 2 در رشته معماری در دروس اصلی دانشجویان قرار گرفته که پیشنیاز این درس تمرین های معماری 1 می باشد و سرفصل های این درس نیز مانند تمرین های معماری 1 هستند و در انجام پروژه معماری این درس مقیاس و کاربری طرح ها انتخابی باید در مقیاسی بزرگتر باشد مانند طرح هایی چون طراحی موزه ، طراحی فرهنگسرا و یا حتی طراحی بیمارستان و … می باشد.

برای ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی معماری از طریق واتس آپ با کارشناسان مربوطه هماهنگی های لازم را انجام داده و پروژه خود را به تیم کلوپ معماری بسپارید.

تنظیم شرایط محیطی

درس تنظیم و شرایط محیطی همانطور که از اسم آن مشخص است دانشجویان در این درس یاد می گیرند محیط های جغرافیایی مختلف دارای چه شاخص ها و پتانسیل هایی می باشد. و به دلیل اینکه پیشنیاز این درس ، درس ترسیم فنی می باشد ، در انجام پروژه معماری دانشجویان می بایست طراحی طرح های خود را با توجه به محیط جغرافیایی و شرایط آب و هوایی آن منطقه طراحی کنند.

عناصر و جزئیات ساختمانی 1

عناصر و جزئیات ساختمانی 1 دانشجویان در این درس با جزئیات دقیق و فنی در ساختمان و شناخت انواع مصالح ساختمانی و روش های اجرایی ساختمانی آشنا می شوند. این درس به دانشجویان یاد می دهد که چگونه از مصالح برای ساخت یک پروژه به صورت اصولی استفاده شود و با بهره گیری از این اطلاعات بهترین انجام پروژه معماری را انجام دهند .

لیست دروس عملی و کارگاهی ترم 4 معماری

کاربرد نرم افزار های رایانه ای در معماری

در طراحی و انجام پروژه معماری با توجه به پیشرفت تکنولوژی در صنعت نرم افزار های ساخت و ساز امروزه اکثر پروژه ها چه در قالب پروژه های دانشجویی که قالبا اجرایی نیستند و حتی در پروژه های اجرایی از نرم افزار های گوناگون در زمینه ساخت و ساز و معماری داخلی استفاده می شود. نرم افزارهایی مانند اتوکد ، تری دی مکس ، رویت ، لومیون ، فتوشاپ و … می باشد که به کمک مهندسین طراحی آمده اند و برای انجام پروژه معماری میتوان از این نرم افزار ها استفاده کرد و به پیشرفت پروژه بسیار کمک کرد .

روستا

در درس روستا دانشجویان با انتخاب یکی از روستا های ایران ، آن روستا را به طور دقیق بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن روستا و نیاز های روستا ، ایده ها کاربردی برای پیشرفت روستای انتخاب شده و برای انجام پروژه معماری در قالب تحقیقی جامع و کامل به استاد مربوطه ارائه می شود. برای ثبت سفارش انجام پروژه معماری روستا می توانید از طریق واتس آپ با کارشناسان ارتباط بگیرید.

نقشه برداری

در درس نقشه برداری دانشجویان در محیطی خارج از دانشگاه یا در محیط دانشگاه تحصیلی خود با استفاده از ابزار های مربوط به نقشه برداری ساختمانی مانند: دوربین نقشه برداری ، متر ، تراز و … فواصل راه ها شیب موجود و … را با استفاده از اعداد به دست آمده در نقشه برداری محاسبه می کنند. تیم کلوپ معماری آماده انجام پروژه معماری در زمینه نقشه برداری میباشد .

طراحی فنی ساختمان

در درس طراحی فنی ساختمان دانشجویان برای انجام پروژه معماری ساختمان طرح انتخابی خود را از نظر فنی ضوابط اجرایی محاسبات سازه ایی و … مورد بررسی قرار می دهند. این درس جزء درس های تخصصی دانشجویان معماری می باشد.که تبم کلوپ معماری به خوبی میتواند در انجام پروژه معماری این درس به شما دانشجویان کمک کنند .

ترم آخر رشته معماری (تابستان)

متره و برآورد

درس متره و برآورد دانشجویان به محاسبات و برآورد کردن قیمت های تمام شده در یک پروژه ساختمان که با بهره گیری از کتاب متره و برآورد که در هر سال توسط نظام مهندسی کشور ارائه می شود می پردازند. شما میتوانید محاسبات انجام پروژه معماری درس متره و برآورد خود را به تیم کلوپ معماری بسپارید تا در کمترین زمان پروژه شما را طبق آخرین به روز رسانی محاسبات ابنیه محاسبه کنند.

کار آموزی

دانشجویان رشته معمای قبل از آنکه وارد بازار کار شوند می بایست کارهای عملی و پروژه های اجرایی و نحوه ساخت و ساز پروژه ها را از نزدیک مشاهده کنند. و به عنوان مسئولی در آن پروژه فعالیت کنند.

که در درس کارآموزی دانشجویان می بایست حدودا 240 ساعت کاری را در پروژه انتخابی خود ، تحت نظر مهندسین آن پروژه فعالیت کنند و اطلاعاتی را که در آن پروژه بدست می آوردند در قالب تحقیقی کامل و جامع به استاد مربوطه خود ارائه دهند.

دانشجویان میتوانند برای انجام پروژه معماری درس کار آموزی خود با مهندسین برتر کلوپ معماری ارتباط گرفته و از راهنمایی های مهندسان بهره مند شوند .

طراحی معماری 1

در درس طراحی معماری 1 دانشجویان معماری تمامی آنچه که در طول ترم های مقطع کاردانی آموخته اند. در قالب انجام پروژه معماری کامل و بدون نقص به استاد خود تحویل می دهند. پروژه انتخابی در طراحی معماری 1 معمولا موضوع آن پروژه انتخابی استاد می باشد. و دانشجو موظف است آن موضوع انتخابی را در مرحله اول تحقیقی کامل و جامع انجام دهد و سپس به طراحی آن به طور دقیق بپردازد.

برای انجام پروژه معماری درس طراحی معماری 1 با کارشناسان کلوپ معماری ارتباط بگیرید از طریق شماره های ارتباطی شما در سریع ترین زمان به کارشناسان ما متصل میشوید .

انجام پروژه معماری مهم ترین مسئله در میان دانشجو ها هستش. دانشجو های معماری میدونن شب تحویل پروژه چه استرسی به آدم وارد میشه. تو شرایط کرونا هم که نمیتونیم بریم بیرون پروژه سفارش بدیم. پس راه چاره چیه؟ خیلی راحت با گوشی همراهتون با شماره های سایت تماس بگیرید. یادتون نره پشتیبان های سایت 24 ساعته تو 7 روز هفته در واتس آپ آنلاین هستند.

انجام پروژه معماری برای مقاطع کارشناسی

پروژه های کارشناسی به دلیل حجیم بودن انجام پروژه معماری و نداشتن مدت زمان کافی و همینطور مهم بودن کیفیت پروژه ها در این مقطع تکمیل نمودن پروژه ها بسیار سخت و وقت گیر بوده. ماکت سازی و ارائه طرح های اولیه را در مقطع هنرستان آموزش دیده اید ، پس نگرانی اینگونه پروژه ها را نداشته باشید.چرا که تیم کلوپ معماری در کنار شماست تا انجام پروژه معماری را در کمترین زمان با بهترین کیفیت را به شما ارائه دهند .

دوره کارشناسی مقطع معماری در 5 ترم گذرانده می شود. و در طول ترم برای درک بیشتر پروژه های معماری و ساختمانی ، دروس عملی و کارگاهی در هر ترم برای دانشجویان تعیین می شود. این دروس از تعداد واحد 1 الی 4 واحد عملی و 1 الی 2 واحد نظری می باشد. که دانشجویان در طول ترم می بایست هم در واحد های عملی نمره لازم را کسب کرده و هم در واحد های نظری.

لیست دروس عملی ترم 1 کارشناسی معماری

طرح معماری 2

در درس طراحی معماری 2 که 3 واحد عملی در این درس منظور شده است. دانشجویان می بایست طراحی یک پروژه معماری ، ویلایی ، فرهنگسرا ، پایانه مسافربری و … را به صورت کلی از مرحله ایده ، کانسپت و طراحی های پلان ، نما و برش و ماکت سازی برای این درس ارائه دهند.

عناصر و جزئیات ساختمانی 2

در درس عناصر و جزئیات که دانشجویان رشته معماری در دوره کاردانی مقدمه ای از این درس را در دروس ترم خود گذرانده اند در مقطع کارشناسی این درس را به صورت کلی تر و جامع تر در زمینه ی شناخت مصالح ساختمانی کاربردهای مصالح ساختمانی و ترکیب کردن مصالح ساختمانی و … را فرا میگیرد.

کاربرد نرم افزار ترسیمی

در درس نرم افزار ترسیمی با توجه به صلاح دید مدیر گروه معماری هر دانشگاه نرم افزار های معماری تدریس می شود که در مقطع کارشناسی رایج ترین نرم افزاری که به دانشجویان آموزش می دهند نرم افزار تری دی مکس می باشد. که به دانشجویان در این درس نحوه ی انجام پروژه معماری در فضای نرم افزاری آموزش می دهند.

اسامی دروس ترم 2 کارشناسی

طراحی معماری 3

در طراحی معماری 3 همانطور که دانشجویان در دروس طراحی معماری قبلی خود ، فرا گرفته اند که بتوانند انجام پروژه های معماری در کاربری های متفاوت انجام دهند در طراحی معماری 3 نیز با صلاح دید استاد مربوطه کاربری انجام پروژه معماری انتخاب شذه و دانشجویان می بایست برای این پروژه معماری تحقیقات جامع و کامل را به عمل آورند و کانسپ طراحی خود را ارائه دهند و پس از تایید استاد وارد مرحله طراحی می شوند.

تاسسیات مکانیکی و الکتریکی

در این درس دانشجویان فرا می گیرند که نحوه اجرا کردن تاسیسات انجام پروژه معماری به چه صورت می باشد. و برای هر پروژه معماری چه الزاماتی و چه محدودیت هایی وجود دارد. تا اینکه بتوانند یک پروژه معماری را به صورت فنی و ضوابطی بررسی کرده و در آینده کاری خود این اطلاعات را در انجام پروژه های معماری خود بکار گیرند.

روستا 2

دانشجویان در دروس طراحی معماری روستا می بایست روستایی با محدویدیت های ویژه و قابلیت های منحصر به فرد برای مرحله عملی این درس انتخاب کرده و آن روستا را به طور جامع و کامل با تمامی نقاط قوت و ضعف بررسی کاملی به عمل آورند.

لیست دروس کارشناسی ترم 3

طراحی معماری 4

در درس طراحی معماری 4 دانشجویان می بایست انجام پروژه معماری خود را با کاربری مشخص شده توسط استاد مربوطه خود در مقیاسی بیشتر و وسیع تر نسبت به طراحی معماری های ترم های گذشته انجام دهند. دانشجویان در این درس به صورت جدی علاوه بر بررسی کامل طرح پیشنهادی خود می بایست تاثیر این طرح در فضای شهری یا روستایی منطقه طراحی شده از نظر کالبدی و شناخت بستر های گوناگون سایت انجام پروژه معماری برای تحویل پروژه خود ارائه دهند.

مدیریت و تشکیلات کارگاهی

برای دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی در رشته معماری علاقه بسیاری برای ورود به بازار کار دارند این درس بسیار حائز اهمیت می باشد. در این درس دانشجویان با تنظیم انواع قرار دادهای انجام پروژه معماری و انواع مناقصه و مزایده پروژه های معماری آشنا می شوند و با نحوه ی کار سرپرست کارگاهی انجام پروژه های معماری به صورت شفاف و واضح مطلع می شوند.

آشنایی با مرمت ابنیه

در درس مرمت ابنیه که جزء دروس مهم در دانشگاه های معماری کشور ایران می باشد ، این درس به این دلیل در ایران مهم و اساسی می باشد که کشور ایران دارای بناهای تاریخی مهمی است. و معماران ایرانی همواره می بایست در حفظ و نگه داری و جلوگیری از تخریب این بناها که به روایتی شناسنامه معماری کشور است کوشا باشند.

لیست دروس ترم 4 کارشناسی

طراحی معماری 5

این درس جزء طرح های آخر دانشگاهی می باشد. تا دانشجویان بتوانند انجام پروژه معماری را به خوبی بگذرانند و در اجرای پروژهای معماری و انجام پروژه عمران تجربه کافی را کسب کنند. موضوع انجام طراحی معماری 5 به عواملی همچون دانشگاه و مدیر گروه بستگی دارد. طراحی معماری 5 پیشنیاز درس طرح نهائی بوده و باید نمره قبولی را در این درس کسب نموده تا بتوانید پایان نامه خود را شروع کنید.

کارآموزی

در تمامی مقاطع تحصیلی انجام پروژه معماری “کارآموزی” به عنوان کسب تجربه و مهارت در هر رشته بوده و دانشجو می بایست برای گذراندن کارآموزی یک مکان معتبر را انتخاب نموده و به دانشگاه معرفی کند و به مدت ۲۴۰ ساعت “۳۰ روزه” بتواند در دوره کارآموزی شرکت کرده و تجربه مفیدی از محل کارآموزی مربوط به رشته خود را داشته باشد.

طرح نهایی

با کسب نمره قبولی در طرح معماری ۵ می توانید طرح نهایی “پایان نامه ” را انتخاب کرده و با استاد مربوطه در میان بگذارید. طرح نهایی به دلیل عملی و کارگاهی بودن مدت زمان انجام پایان نامه ۶ ماه بوده تا دانشجو بتواند مدارک خود را جمع آوری و برای دفاع از پروژه اعلام آمادگی کند.

شاید به این فکر افتاده باشید که چه کسی پروژه های معماری رو انجام میده؟ تیم کلوپ معماری برگرفته از فارغ التحصیلان ارشد معماری هستند. چی شد به فکر این تیم افتادیم؟ سال 98 با فراگیر شدن بیماری کرونا همه کسب و کار ها تعطیل شدند. تیم کلوپ معماری با تاسیس دفتر فنی در شهر کرج توانست بیس از 1000 پروژه معماری را هندل کند تا اینکه با فراگیر شدن بیماری کسب و کار سنتی هویت خودش رو از دست داد و به فکر تاسیس سایت افتادیم. کلوپ معماری با تعداد 2 نفر در سال 98 راه اندازی شد و در سال 1400 30 نیروی دورکار و 10 نیروی حضوری در حال فعالیت است.

انجام پروژه های دانشجویی معماری: بخش عظیمی از بازار کار می تواند به نرم افزار های معماری مرتبط باشد. با گسترش نرم افزار های معماری به راحتی می توانیم انواع مدلسازی های معماری و مدل های صنعتی را طراحی کنیم. پروژه های دانشجویی و اجرایی معماری باعث شد تا اکثریت افراد با نرم افزار های مدلسازی ارتباط گرفته و با گسترش این نرم افزار ها توانسته بخش بزرگی از بازار کار را در بر بگیرد.

انجام پروژه معماری

انجام پروژه دانشجویی معماری خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که در زیر به توضیح هریک از آن ها می پردازیم :

انجام پروژه دانشجویی تری دی مکس

تری دی مکس یکی از نرم افزارهای مطرح شرکت اتودستک است که به منظور سه بعدی کردن فضاهای خصوصی ساختمان در معماری استفاده می شود.

این برنامه انیمیشن ها، سه بعدی ها و افکت هایی تولید می کند که از آن در بازی های کامپیوتری سه بعدی، فیلم ها، صدا و سیما و … استفاده می شود. همچنین این نرم افزار به دلیل قابلیت رندر و نورپردازی بسیار قوی و تغییرات آن برای انجام پروژه معماری مورد توجه قرار گرفته است.

اگر در پروژه ی شما طراحی نمای ساختمان نقش به سزایی دارد هرگز از به کارگیری تری دی مکس غافل نشوید چرا که این نرم افزار با قابلیت انیمیشن و رندر بسیار بالا می تواند نمای ساختمان را بسیار زیباتر، خاص تر و شکیل تر به شما ارائه دهد.

انجام پروژهانجام پروژه معماری با اتوکد 

بدون شک در اولین مرحله ی انجام پروژه معماری باید به سراغ نرم افزار اتوکد رفت . انجام پروژه اتوکد دقیقا مانند یک برگه ی آماده همراه با وسایل مختلف ترسیم فنی است با این تفاوت که دقت و سرعت بسیار بالاتری نسبت به طراحی دستی دارد.

این نرم افزار که پرچم دارترین نرم افزار شرکت اتودستک است جهت طراحی صنعتی و ترسیم نقشه های فنی در جهان ، ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی ، اشتراک گذاری طرح ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت استفاده می شود.پس برای سفارش پروژه معماری در مرحله ی اول باید به فکر پیدا کردن یک اتوکدکار حرفه ای باشید!

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه های معماری با رویت

یکی دیگر از مراحل پروژه ها که میتواند مرتبط با نرم افزار تخصصی رویت از مجموعه نرم افزارهای کمپانی اتودسک باشد. این نرم افزار یک نرم افزار بسیار کاربردی در پروژه های معماری است که به منظور کارهای مدل سازی اطلاعات استفاده می شود.

با استفاده از این نرم افزار می توان طرح ها و مدل ها را با سرعت خیلی زیادی تولید کرد و همچنین از الگو های آماده ی آن به منظور سرعت بخشیدن به کار استفاده کرد.این برنامه با سطح بالایی از انعطاف پذیری که دارد می تواند نقش خیلی مفیدی در تکمیل کردن پروژه های مربوط به معماری داشته باشد. برای ثبت سفارش انجام پروژه رویت با ما در ارتباط باشید.

انجام پروژه معماری دانشجویی

وقتی کلمه ی دانشجویی به آخر کلمه ی پروژه اضافه می شود به طور معمول بحث زمان و هزینه مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد چرا که اکثر دانشجویان برای سفارش پروژه معماری به دنبال اشخاص و شرکت هایی هستند که یک پروژه ی با کیفیت قابل قبول و ارزان به آن ها ارائه دهد.

پروژه های معماری دانشجویی علاوه بر نرم افزارهای ذکر شده میتواند شامل انجام پاورپوینت معماری ، آرشیکد ، شیت بندی با نرم افزار فتوشاپ ، انجام اسکیس و راندو و ساخت ماکت به صورت حرفه ای نیز باشد.

انجام پروژه معماری ارزان

انجام پروژه معماری در منزل

بسیاری از دانشجویان برای انجام پروژه دانشجویی معماری خود به بیرون مراجعه نمی کنند و ترجیح می دهند با وجود وقت کم ، خودشان پروژه های خود را به انجام برسانند.

امروزه در اکثر منازل و با پیشرفت روزافزون تلفن های همراه استفاده از اینترنت بسیار راحت ، کم هزینه و در دسترس است . بنابراین یکی از آسان ترین را هایی که برای انجام این کار به ذهن می رسد استفاده از کلیپ های آموزشی موجود در شبکه های مختلف مجازی است.

همچنین استفاده از کتاب های آموزشی از انتشارات مختلف و انواع پکیج های آموزشی نرم افزارهای مرتبط جهت یادگیری و به کارگیری نرم افزارهای پروژه های معماری توصیه می شود.

قیمت نهایی برای پروژه های معماری

یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان برای پروژه های معماری خود به طبع هزینه ای ست که باید صرف این پروژه کنند. منطقی است که هزینه ی تعرفه ی پروژه دانشجویی با پروژه های کاری و اجرایی متفاوت باشد.

قطعا نمیتوان از دانشجویان پرداخت هزینه ی چند میلیون تومانی برای یک پروژه انتظار داشت اگرچه بسیاری از دانشجویان به طور مستثنا هستند که مشکل مالی ندارند و صرفا جهت اینکه نمره ی قابل قبولی از اساتید مربوطه بگیرند این هزینه ها را پرداخت می کنند.

اما به طور کلی با توجه به شکل ومشخصات پلان دانشجویی و حجم پروژه ی مورد نظر و زمان تحویل آن به استاد مربوطه برای طرح های یک و دو و سه و یا طرح نهایی قیمت انجام پروژه معماری می تواند بین 200 هزار تومان تا یک میلیون تومان و یا حتی بالاتر متغیر باشد.

به هرحال توصیه ی ما به شما این است که به هیچ عنوان با قیمت و تعرفه های خیلی بالا و فضایی پول چندبرابر ترم دانشگاه را روی یک پروژه و واحد درسی از دست ندهید.

با توجه به شرایط آنلاین بودن دروس دانشگاهی دانشجویان و نداشتن کرکسیون جلسه به جلسه درک خوبی از پروژه های خود نداشته و به خاطر حجم بالای پروژه ها بسیاری از استادان نمی توانند پروژه های دانشجوها را بررسی کنند که متاسفانه این شرایط بسیار بد بوده و ناراحت کننده است.

با خیال راحت میتوانید پروژه های خود را گام به گام با فارغ التحصیلان ارشد معماری سایت کلوپ معماری جلو ببرند و نتایج و نمره های خوبی در بین هم رشته های خود بگیرند.

با ما در ارتباط باشید

قیمت گذاری پروژه های معماری

برای قیمت گذاری پروژه های خود دچار مشکل شده اید!؟ نگران نباشید تیم کلوپ معماری 24 ساعته در کنار شما بوده تا بتوانید مشکلات قیمت گذاری پروژه ها را برطرف کنید. قیمت نهایی پروژه ها طبق زمان بندی و تخصصی بودن پروژه ارزیابی می شود.

انجام پروژه معماری در تهران

در شهر بزرگی همچون تهران برای انجام پروژه معماری به دلیل تنوع و تعداد زیاد می توان به اشخاص با تخصص خیلی بالا و شرکت های تخصصی با سوابق درخشان مراجعه کرد.

از آنجایی که تعداد این اشخاص و شرکت هایی که پروژه های دانشجویی انجام میدهند خیلی زیاد است باید توجه داشت که برای سفارش پروژه با توجه به بحث هزینه و کیفیت کار حتما تحقیق کافی باید انجام شده و با خیال راحت یک شرکت معتبر و یا یک شخص مورد و منصف را انتخاب نمود.

انجام پروژه دانشجویی معماری در اصفهان

در شهر بزرگی مثل اصفهان تقاضای انجام پروژه های دانشجویی معماری به خاطر شرایط کرونایی افزایش یافته و دانشجویان نمی توانند پروژه های خود را به موقع تحویل بگیرند. و همین امر باعث شده است تا بسیاری از دانشجویان نتوانند پروژه های خود را مرحله به مرحله انجام بدهند.

انجام پروژه های دانشجویی معماری : برای ارائه بهتر پروژه های خود می توانید با کارشناس سایت کلوپ معماری ارتباط گرفته و پروژه های خود را ثبت سفارش کنید. با کمک کارشناسان می توانید برای ارتقاء کیفیت پروژه خود ایده های متنوعی دریافت کنید تا در ارائه پروژه بتوانید دیده بهتری نسبت به پروژه داشته باشید.

با تشکر از توجه شما

آخرین دیدگاه ها

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]