آموزش رویت Revit 2022 ” آموزش مدلسازی و انیمیشن سازی “

Autodesk Revit نرم افزار مترادف با BIM (building information modelling) می باشد. نرم افزار رویت با وجود طیف گسترده ای در سراسر صنعت نیاز های آموزشی را گسترش داده است. آموزش برنامه رویت کاملا انعظاف پذیر بوده و به راحتی و با تمرین کردن مداوم ، می توانید مهارت مدلسازی و انیمیشن سازی خود را افزایش داده و درآمد کسب کنید.

داشتن مهارت نرم افزار رویت به شما کمک خواهد کرد تا در دوران تحصیل در دانشگاه ها و بعد از تحصیل در اجرای پروژه ها توانایی پیاده سازی طرح های خارق العاده را داشته باشید و به عنوان مهندس معمار شروع به طراحی و  مدلسازی کنید. برنامه قدرتمند رویت در مرحله اول مدلسازی را انجام می دهد و در مرحله دوم می تواند انیمیشن سازی را فرا گرفته و برای پیاده سازی پروژه های عظیم قابل استفاده باشد.

با وجود نرم افزار های مشابه طراحی و مدسازی نرم افزار های قدرتمند تری وارد بازار کار شده اند و به دلیل حجم بالا و سنگین بودن برنامه ، هزینه های تامین سیستم عامل های طراحی بسیار بالا بوده و تهیه سیستم های رندرینگ دشوار است.

رویت تنها برنامه ای است که با استفاده از آن در طراحی و مدلسازی می توانیم نماهای ساختمان و مقاطع طولی از سایت را خروجی گرفته و سرعت طراحی را افزایش بدهیم.

در این دوره تمامی مباحث مربوط به پکیج آموزش رویت را توضیح داده و سرفصل های این دوره با پکبج آموزشی رویت کاملا یکسان می باشد.

 

چرا باید نرم افزار رویت را حرفه ای یاد بگیریم؟

اگر در حال تحصیل در رشته معماری باشید بی شک نام نرم افزار Autodesk Revit را شنیده اید. نرم افزاری برای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ساخته و ارائه بازار کار مهندسان شده است. شاید بر این باور باشید چگونه می توانم نرم افزار رویت را آموزش ببینم؟ آیا یادگیری نرم افزار برای من سودمند خواهد بود؟ با این همه سوالاتی که در ذهن خود دارید باید بگویم نرم افزار رویت شما را یک معمار پخته و وارد بازار کار می کند. در دروس دانشگاهی اغلب به صورت واحد های اختیاری ارائه می شود. دانشجویان باهوش معماری می دانند Revit به عنوان ابزار کار در صنعت ساختمان سازی در کنار آنها خواهد بود.

با استفاده از نرم افزار رویت می توانیم از عواقب و مشکلاتی که بعد از اجرای پروژه به وجود می آید جلوگیری کنیم. اگر در حوزه مدلسازی و معماری در حال تحصیل یا فعالیت هستید رویت بهترین ابزار برای ایده های شما خواهد بود.

یادگیری نرم افزار رویت و آموزش های تجربی در پروژه ، تجربه ارزشمندی را در دنیای واقعی ، ایجاد نقشه های دیجیتال ، مدل های سه بعدی ، انواع مدل های لباس و طراحی های سه بعدی به شما خواهد داد. شما خواهید آموخت که چگونه کف ، سقف ، دیوار ها ، پنجره ها و … را در نمای یک ساختمان به صورت سه بعدی و با نسبت دادن انواع متریال به آن مدلسازی کنید. با وجود این موارد به راحتی می توانید بخش سازه ، تاسیسات و … را ریز به ریز طراحی کنید. این مهارت ها ذهن شما را در ایده های طراحی باز کرده و می توانید هر گونه مدلی را که انتخاب کرده اید شروع به مدلسازی کنید.

شاید در پروژه های اجرایی کارفرما مقطعی از جزئیات یک فضا را از مهندس طراحی که شما هستید تقاضا کند. آیا با دست می توانید شروع به طراحی کنید؟ باید در جواب به شما بگویم که حداقل چندین روز زمان احتیاج است تا بتوانید تمام جزئیات را طراحی کنید. ولی با نرم افزار رویت شما می توانید با چند کلیک جزئیات را به صورت دقیق در اختیار داشته باشید. رویت تنها برنامه ای است که می تواند امکاناتی که باقی نرم افزار را دراختیار نداشته را برای شما فراهم کند.

امکاناتی نظیر : مقطع طولی و عرضی از پروژه ، نمایش نماهای ساختمان ، دید پرنده ، طراحی و پیاده سازی محوطه در پروژه با استفاده از آبجکت های آماده و … .

با این وجود هنوز نمی خواهید نرم افزار رویت را به صورت حرفه ای یاد بگیرید؟ نظرات شما در کامنت ها برای ما قابل ارزش بوده و کمال تشکر را از شما داریم.

آموزش رویت پیشرفته

تیم کلوپ معماری با جمع آوری اطلاعات در حوزه معماری توانسته هنرجوهای بسیاری را وارد بازار کار کند. با آموزش های پیشرفته رویت می توانید دنیای خود را نسبت به مدل های پیچیده باز کنید. نرم افزار رویت به شما کمک خواهد کرد تا ذهن خود مدل های پیشرفته را مدلسازی کنید. امروزه مدل های ساختمانی می تواند در جلب نظر مشتری حائز اهمیت باشد. رویت فقط برای معماران نبوده و تمامی افرادی که در زمینه مدلسازی و انیمیشن علاقه دارند رویت بهترین گزینه برای آنها خواهد بود. آموزش پیشرفته رویت برای شما در بازار کار به عنوان یک ابزار همراهتان خواهد بود.

بازار کار نرم افزار رویت در ایران و خارج از ایران

نرم افزار های طراحی ، انیمیشن سازی ، مدلسازی و … درآمد های سیار بالایی دارند. با توجه به نیاز بازار و داشتن مهارت کافی در این نرم افزار به راحتی می توانید سالانه بالای 200 میلیون درآمد زایی کنید. اگر با دقت به تصویر زیر نگاه کنید متوجه خواهید شد برای هر ساعت کارکرد با این نرم افزار می توانید 40 تا 50 دلار کسب درآمد کنید. ناگفته نماند این مبلغ در سایت های فریلنسری بوده و اگر بتوانید با کارفرما اصلی ارتباط برقرار کنید بی شک می توانید بالای 1000 دلار در روز کسب درآمد کنید.

شاید برای شما سوال باشد ما چطور میتوانیم با این افراد در ارتباط باشیم. قبل از هر مطلبی باید بگویم حتما قبل از قرارداد کاری از شما نمونه کارهای مناسبی می خواهند تا اثبات کنید شما می توانید پروژه را هندل کنید.

سایت های بسیاری در زمینه فریلنسر خارجی وجود دارد که درحا فعالیت بوده و به راحتی می توانید انواع مدلسازی ها را از سرتاسر جهان هندل کنید.

رویت در بازار کار
درآمد نرم افزار رویت

مزایای آموزش نرم افزار رویت حرفه ای

یکی از مهم ترین مزیت هایی که نرم افزار رویت در اختیار ما قرار می دهد جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر بعد از اجرای پروژه می باشد. شاید برایتان این اتفاق افتاده باشد بعد از اجرای پروژه مجبور باشید قسمتی از بنا را تخریب کنید تا روند اجرا ادامه پیدا کند.

خبر خوشحال کننده اینجاست ، شما به راحتی می توانید با تخیلات خود پروژه اجرایی را با این نرم افزار طراحی و برای مشکلات آن راه حلی بیابید. یکی دیگر از مزایای رویت افزایش روند طراحی در بین نرم افزار های بازار می باشد. معمولا با نرم افزار های مدلسازی با سرعتی پایین تری نسبت به نرم افزار رویت مدلسازی خواهیم داشت. چرا که این نرم افزار می تواند صفر تا صد طراحی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بدهد.

بعد از اینکه توانستید رویت را به صورت حرفه ای مسلط شوید می توانید در آزمون های کلوپ معماری شرکت کنید تا با اعطای مدرک بین المللی بتوانید اولین درآمد خود را در این حوزه بدست آورید.

مراحل ثبت نام حضوری و غیر حضوری

آموزش رویت در سایت کلوپ معماری با 3 روش در حال فعالیت است.

اولین روش یادگیری ” حضوری ”

در این روش به راحتی می توانید ثبت نام خود را انجام داده و به صورت حضوری در کلاس های کلوپ معماری شرکت کنید. ” در حال حاضر امکان برگزاری وجود ندارد ”

دومین روش یادگیری ” آنلاین ”

در این روش می توانید در سایت با کارشناسان کلوپ معماری ارتباط گرفته و از شرایط ثبت نام غیر حضوری مطلع شوید.

سومین روش ” تهیه پکیج آموزش رویت 2022 ”

در این روش با پرداخت هزینه دوره می توانید فیلم های ضبط شده آموزش نرم افزار رویت را در اختیار داشته و با دیدن آنها و حل کردن تمرین ها یادگیری خود را نسبت به نرم افزار افزایش دهید.

سرفصل های دوره رویت شامل موارد زیر است :

فصل 1

 • BIM و Autodesk Revit
 • عرفی کامل نرم افزار
 • استارت پروژه
 • تنظیمات دستورات
 • تمرین

فصل 2

 • ترسیم اولیه و اصلاح ابزارها
 • استفاده از ابزار های ترسیم عمومی
 • آموزش Basic Modify Tools
 • آموزش ابزار های اضافی

فصل 3

 • تنظیم سطوح
 • ایجاد شبکه های ساختاری
 • وارد کردن فایل های CAD

فصل 4

 • مدل سازی دیوار ها
 • مدلسازی سقف شیب دار

فصل 5

 • آموزش درها و پنجره ها
 • بارگیری انواع در و پنحره از کتابخانه

چرا رویت را برای مدلسازی انتخاب کنیم؟

زمان آموزش رویت چقدر است؟

رویت تنها برنامه ای است که می تواند رند های با کیفیت تحویلتان بدهد. و همینطور انعطاف پذیری این نرم افزار باعث شده تا نسبت به بقیه نرم افزار ها سرعت طراحی افزایش یابد.

بعد از مدلسازی در این برنامه می توانید مدل خود را به صورت انیمیشن طراحی کنید.

چرا باید دوره مدلسازی رویت را ببینیم؟

نرم افزار رویت از جمله نرم افزار هایی است که کار کردن با آن بسیار راحت بوده و به راحتی می توانید آموزش هارا ببینید و تمرینات عملی را انجام بدهید تا طراحی و مدلسازی شما با این نرم افزار با کیفیت بهتری انجام شود.

همانطور که مطلع هستید پروژه های سنگینی توسط این نرم افزار انجام می شود و در قبال طراحی هزینه های زیادی می گیرند. چرا هزینه طراحی بالا است؟

به دلیل آنکه طراحان ساعت ها باید با این برنامه طراحی و مدلسازی کنند و رندرهای با کیفیت در اختیار کارفرماها قرار بدهند. و هزینه های سیستم های رندریگ بسیار بالا است.

چرا شما باید دوره را ببینید؟

یادگیری و مهارت در این نرم افزار بسیار راخت بوده و پس از یادگیری قادر خواهید بود تمامی مدلسازی ها از واقعیت گرفته تا تخیلتان را مدل کنید. با این روش به راحتی می توانید کسب درآمد کنید.

بعد از آموزش و یادگیری دوره می توانید با تیم کلوپ معماری همکاری کنید. تیم کلوپ معماری برگرفته از نیروهای با تجربه و فعال در حوزه معماری و عمران.

چه ضمانتی برای مطابقت نداشتن دوره با سرفصل ها وجود دارد؟

سایت کلوپ معماری سالهاست در حوزه معماری فعالیت داشته و اساتید و دانشجوهای فعالی با ما در حال فعالیت هستند.

در صورت تطابق نداشتن سرفصل ها با فیلم های دوره می توانید 2 برابر قیمت تعیین شده آموزش رویت را از ما دریافت کنیم.

 

مدت زمان آموزش چقدر است؟

زمان آموزش رویت 72 ساعت می باشد. 8 ساعت به عنوان حل تمرینات هر جلسه و 2 ساعت معرفی روش های کسب در آمد از نرم افزار رویت.

چرا آموزش رویت با کلوپ معماری!؟

طراحان تیم کلوپ معماری با کسب تجربه و فعالیت های گسترده در این حوزه از اساتید های برتر دعوت به مشاهده فیلم ها کرده و دید اساتید بر این دوره تقریبا قابل قبول بوده و نظر آنها آپدیت مداوم با ورژن های نرم افزاری می باشد.

بعد از آموزش ضمانت کسب درآمد وجود دارد؟

بله ، با توجه به فعالیت و یادگیری شما در این نرم افزار با ارائه نمونه کارهای مناسب به تیم کلوپ معماری می توانید کسب درآمد خود را استارت بزنید.

پشتیبانی دوره به چه صورت است؟

پشتیبانی دوره 6 ماهه بوده و در صورت تمایل می توانید زمان پشتیبانی را افزایش داده و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید.

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه