انجام پروژه اسکچاپ در کوتاه ترین زمان ” درخواست انجام پروژه اسکچاپ “

انجام پروژه اسکچاپ

اسکچاپ از جمله نرم افزارهای بسیار سودمند در طراحی پروژه‌های سه بعدی می‌باشد.

اسکچاپ یا SketchUp یکی از نرم افزار‌های ساده و کاربردی است که برای سه بعدی سازی در انجام پروژه‌ معماری استفاده می‌شود. از این نرم افزار برای طراحی در حوزه مهندسی مکانیک، راه و ساختمان، و طراحی بازی‌های دیجیتالی نیز استفاده می‌شود.

راه های ارتباطی با تیم کلوپ معماری

واتس آپ

تماس

ویژگی ها و کارایی موجود در نرم افزار اسکچاپ باعث شده کاربران بسیاری از نرم افزار اسکچاپ در زمینه های مختلف از جمله طراحی و ارائه آنها در زمینه های: غرفه سازی، طراحی داخلی، طراحی صنعتی و … در انجام پروژه های اسکچاپ استفاده کنند.

انجام پروژه اسکچاپ

SketchUp یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی قدرتمند و کاربرپسند است که در بین طراحان، معماران و مهندسان محبوبیت پیدا کرده است. با SketchUp می‌توانید مدل‌های سه بعدی ساختمان‌ها، مناظر و اشیاء را ایجاد کنید و طرح‌های خود را به گونه‌ای تجسم کنید که هم واقعی و هم شهودی باشد. در این مقاله، شما را با مراحل انجام پروژه SketchUp آشنا خواهیم کرد.

مرحله 1: محدوده پروژه خود را مشخص کنید

قبل از شروع استفاده از SketchUp، داشتن درک روشنی از محدوده پروژه ضروری است. این شامل هدف مدل، مقیاس پروژه و هر گونه الزامات طراحی خاص است. همچنین جمع‌آوری مواد مرجع مانند طرح‌ها، عکس‌ها و طرح‌های اولیه که می‌تواند به شما در فرآیند مدل‌سازی کمک کند، مفید است.

مرحله 2: مدل سازی را شروع کنید

هنگامی که درک روشنی از محدوده پروژه به دست آوردید، وقت آن است که مدل سازی را در SketchUp شروع کنید. استفاده از این نرم افزار بصری است و با طیف وسیعی از ابزارها به شما کمک می کند تا طرح خود را ایجاد کنید. می توانید با کشیدن شکل اصلی مدل خود با استفاده از ابزارهای خط و شکل شروع کنید. سپس می توانید از ابزار فشار/کشیدن برای عمق بخشیدن به مدل و ایجاد اشکال سه بعدی استفاده کنید.

مرحله 3: جزئیات را اضافه کنید

هنگامی که شکل اولیه مدل خود را پیدا کردید، می توانید شروع به اضافه کردن جزئیات کنید تا آن را واقعی تر کنید. SketchUp طیف وسیعی از ابزارها را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند بافت، مواد و نور را به مدل خود اضافه کنید. همچنین می توانید از ابزار کامپوننت برای اضافه کردن اشیائی مانند در، پنجره و مبلمان استفاده کنید.

مرحله 4: طراحی خود را دقیق تنظیم کنید

همانطور که روی پروژه SketchUp خود کار می کنید، ضروری است که به طور مداوم طراحی خود را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که نیازهای شما را برآورده می کند. می توانید از ابزار مدار برای مشاهده مدل خود از زوایای مختلف و از ابزار زوم برای مشاهده دقیق مناطق خاص استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ابزار مقیاس برای تنظیم اندازه تک تک عناصر و ابزار حرکت برای تغییر مکان آنها استفاده کنید.

مرحله 5: مدل خود را صادر و به اشتراک بگذارید

هنگامی که از پروژه SketchUp خود راضی هستید، زمان آن رسیده است که آن را صادر کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. می‌توانید مدل خود را در طیف وسیعی از فرمت‌های فایل، از جمله .jpg، .png، .dwg و skp. صادر کنید. همچنین می‌توانید مدل خود را در انبار سه‌بعدی SketchUp آپلود کنید، پلتفرمی که به شما امکان می‌دهد طرح‌های خود را با انجمن SketchUp به اشتراک بگذارید و به سایر مدل‌های تولید شده توسط کاربر دسترسی داشته باشید.

در نتیجه، انجام یک پروژه SketchUp شامل تعریف محدوده پروژه، مدل سازی طرح، اضافه کردن جزئیات، تنظیم دقیق طرح و صادرات و به اشتراک گذاری مدل شما است. با SketchUp، می‌توانید مدل‌های سه‌بعدی را ایجاد کنید که هم واقعی و هم شهودی هستند و آنها را با دیگران برای همکاری در پروژه‌های طراحی به اشتراک بگذارید. خواه معمار، طراح یا مهندس باشید، SketchUp ابزاری عالی برای تحقق بخشیدن به ایده های شما است.

اسکچاپ به عنوان نرم افزاری آسان و کاربردی شناخته می‌شود. با استفاده از نرم افزار اسکچاپ می‌توانید بسیاری از الگوها و ایده‌های مدنظر خودرا طراحی و به گونه ای پیوسته با طراحی‌های ایجاد شده در اتوکد به انجام رسانید. برای ثبت سفارش انجام پروژه اتوکد می توانید از سایت کلوپ معماری کمک بگیرید.

پادکست نحوه ثبت سفارش پروژه اسکچاپ

نرم افزار اسکچاپ می‌توان به عنوان آسان ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی معرفی کرد و معماران و مهندسان می توانند به آسانی طراحی‌های مورد نظر خودشان را با استفاده از این نرم افزار ایجاد کنند.

انجام پروژه اسکچاپ از سودمندترین کارها و هنرهایی است که یادگیری آن باعث افزایش مهارت و کارایی در شما می‌گردد و به این صورت می‌توانید با استفاده از اسکچاپ طراحی های خلاقانه، هوشمندانه و ظریفی انجام دهید. با چنین تکنیک هایی در اسکچاپ می‌توانید توجه مثبت مشتریان را به طرح های خود جلب کنید و به این ترتیب انجام پروژه اسکچاپ خود را در هر زمینه ای ارتقاء دهید.

اگر میخواهید طرح های با کیفیت تر، طراحی و پیاده سازی کنید با استفاده از نرم افزار اسکچاپ پروژه خود را طراحی و به انجام برسانید.

تیم کلوپ معماری، با تجربه بالا در تلاش است بهترین طراحی ها را به شما عزیزان ارائه دهد.

نرم افزار اسکچاپ، همانند سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر (مانند نرم افزار تری دی مکس ، رویت و … ) برای طراحی های سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. اما یادگیری و کار با نرم افزار اسکچاپ نسبت به نرم افزار تری دی مکس، بسیار راحت تر است.

نرم افزار اسکچاپ در نسخه های متفاوت طراحی و برای استفاده کاربران به بازار عرضه شد.

نصب نرم افزار اسکچاپ بسیار آسان است و این نرم افزار به راحتی بر روی انواع کامپیوترها قابل نصب می باشد.

کار با نرم افزار اسکچاپ نیز بسیار ساده است و افراد پس از یادگیری نرم افزار اسکچاپ به راحتی می توانند طراحی های سه بعدی مورد نیاز خود را به کمک این نرم افزار بدون خطا و اشتباه، در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه انجام دهند.

افرادی که در رشته هایی چون معماری، عمران و … مشغول به تحصیل، کار و فعالیت می باشند بهتر است برای طراحی های سه بعدی خود از نرم افزار اسکچاپ استفاده کنند.

کسانی که با این نرم افزار آشنا نیستند می توانند از راه های مختلف با آن آشنا شده و نحوه کار با نرم افزار اسکچاپ را آموزش ببینند.

راه های مختلفی برای آموزش نرم افزار اسکچاپ وجود دارد.

یکی از این راه ها مطالعه کتاب های آموزشی نرم افزار اسکچاپ می باشد.

روش دیگر برای یادگیری نرم افزار اسکچاپ، جست و جو در سایت های مختلف اینترنتی، و بهره گیری از مطالب موجود در این سایت ها، جهت یادگیری نرم افزار اسکچاپ می باشد.

با توجه به افزایش تعداد سایت های اینترنتی، باید به سایت هایی که قابل اطمینان هستند مراجعه کرد.

راه دیگری که برای آموزش نرم افزار اسکچاپ وجود دارد شرکت در دوره ها و کلاس های آموزشی نرم افزار اسکچاپ می باشد.

شما می توانید با مراجعه به مجموعه کلوپ معماری، و ثبت نام در دوره های آموزشی نرم افزار اسکچاپ، به راحتی با این نرم افزار( اسکچاپ)  آشنا شده و نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

دوره های آموزشی نرم افزار اسکچاپ در کلوپ معماری به دو صورت دوره حضوری آموزش نرم افزار اسکچاپ و دوره آنلاین و غیرحضوری آموزش نرم افزار اسکچاپ برگزار می شود.

افرادی که می خواهند کلاس آموزش نرم افزار اسکچاپ برای آن ها به صورت خصوصی برگزار شود می توانند هنگام مراجعه به کلوپ معماری(با پرداخت مقدار بیشتری هزینه)،  از آن ها بخواهند که در دوره های خصوصی آموزش نرم افزار اسکچاپ آن ها را ثبت نام کنند.

دوره های آموزش نرم افزار اسکچاپ در مجموعه کلوپ معماری، در دو مرحله آموزش مبتدی نرم افزار اسکچاپ و آموزش پیشرفته نرم افزار اسکچاپ برگزار می شود.

افرادی که بنا به هر دلیلی قادر به حضور در آموزشگاه (جهت آموزش نرم افزار اسکچاپ) نیستند می توانند از روش آموزش غیر حضوری استفاده کنند. در این روش آموزش نرم افزار اسکچاپ، نیازی نیست هنرجو از منزل خارج شود و در همان محل زندگی ، کار و … ، می توانند به آموزش نرم افزار اسکچاپ بپردازد.

معمولا هزینه برگزاری دوره های آموزش نرم افزار اسکچاپ به صورت  آنلاین، کم تر است از هزینه برگزاری دوره های آموزش نرم افزار اسکچاپ به صورت حضوری.

مجموعه کلوپ معماری بعد از اتمام دوره های آموزشی نرم افزار اسکچاپ، از هنرجویان آزمون پایانی می گیرند و به افرادی که در این آزمون بتوانند نمره قبولی کسب کنند، مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای اعطا می کنند.

هنرجویان با در دست داشتن این مدرک می توانند به بانک ها مراجعه کنند و از آن ها درخواست وام خود اشتغالی کنند. با وام دریافت شده از بانک ها می توان برای خود و سایر افراد ماهر در زمینه نرم افزار اسکچاپ، کسب و کار راه اندازی کرد.

برای مثال می توان با راه اندازی دفتر طراحی، طراحی های سه بعدی مورد نیاز مشتریان را به وسیله نرم افزار اسکچاپ انجام داد.

افراد ماهر در زمینه نرم افزار اسکچاپ می توانند، به کسانی که به آموزش نرم افزار اسکچاپ نیاز دارند کمک کنند تا آن ها نیز در این زمینه به مهارت دست پیدا کنند.

انجام اسکچاپ
پروژه اسکچاپ

سادگی و حجم پایین در پروژه اسکچاپ

همان طور که قبلا هم اشاره شد ، نرم افزار اسکچاپ دارای ویژگی هایی است و همین ویژگی ها سبب شده است که افرادی که نیاز آن چنانی به طراحی های زیاد و پیشرفته ندارند، از این نرم افزار در طراحی های سه بعدی خود، به جای نرم افزار تری دی مکس استفاده کنند.

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اسکچاپ که می‌توان به آن اشاره کرد سادگی آن و همچنین پایین بودن حجم این نرم افزار و یادگیری آسان آن است، علاوه بر آن اسکچاپ دارای واسط کاربری مناسبی است و بسیاری از کاربران به محیط آن علاقه دارند و به آسانی می توانند یادگیری این نرم افزار را شروع کنند.

کتابخانه‌های سه بعدی اسکچاپ

در اسکچاپ کتابخانه های سه بعدی مناسبی وجود دارد که کاربران میتوانند با استفاده از آن طراحی‌های مورد نظر خود را انجام نموده و با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند.

استفاده از کلیک وسط در انجام پروژه اسکچاپ

با استفاده از کلیک وسط در نرم افزار اسکچاپ می‌توانید، ابزار مدار در اسکچاپ را فعال کنید و این ویژگی باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و یک میانبر بسیار عالی در این نرم افزار به شمار می‌رود؛ زیرا با فشردن کلیلک میانی در ماوس، می‌توانید ابزار مدار را بدون نیاز به هرگونه حرکت اضافی فعال کنید.

آگاهی در زمینه طراحی با اسکچاپ

با آگاهی از ویژگی های فوق العاده نرم افزار اسکچاپ می‌توانید با دقت و سرعت خلاقیت بسیار بیشتری به طراحی های خلاقانه و بی‌نظیر بپردازید و از دانش و آگاهی های خود در این زمینه استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار اسکچاپ می‌تواند راندمان کار شما را بالا ببرد. با توجه به این موضوع با تسلط و سرعت و خلاقیت بیشتری طراحی های خود را به مشتریان خود ارائه دهید و درآمد عالی داشته باشید.

اسکچاپ نرم افزاری منحصر به فرد

از نرم افزار اسکچاپ مي‌توان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت طراحی سازه سه بعدی یاد کرد. با استفاده از اسکچاپ می‌توان طراحی های هوشمندانه و خلاقانه را برای مدل سازی های سه بعدی ترسیم کرد و مواردی مثل مکان، ابعاد و عمق را به طراحی ها اضافه کرد.

یکی از قدرتمند ترین نرم افزارها در ساخت و ادیت مدل های سه بعدی، نرم افزار اسکچاپ به شمار می رود و علاوه بر کارایی های بی شمار و کارآمد دارای ظاهری بسیار زیبا و دلچسب نیز می باشد که باعث به وجود آمدن ارتباط مناسب کاربر با این نرم افزار می گردد.

تولید نقشه های دقیق در اسکچاپ

بعضی از افراد فکر می کنند که از اسکچاپ فقط برای طراحی های سه بعدی می توان استفاده کرد ، اما باید به این نکته توجه کرد که :

اسکچاپ فقط یک نرم افزار برای طراحی سه بعدی نیست؛ بلکه با استفاده از آن می توانید به طراحی نقشه‌های دقیق بپردازید و از این راه میتوانید ارتفاعات و جزئیات گوناگون و بلوک‌ها و بسیاری از طرح بندی‌‎ها را در نقشه به خوبی مشخص کنید. در این نرم افزار می توان پیش نویس‌ها و اسلاید‌هایی را از نتیجه کار ایجاد کرد.

هزینه پروژه اسکچاپ
قیمت نهایی اسکچاپ

دقت اسکچاپ در ایجاد کردن مدل های متفاوت

دقت اسکچاپ در ایجاد مدل‌های متفاوت را می توان در حدود هزارم اینچ در نظر گرفت.

به همین دلیل می‌توان مدل‌های بسیار دقیق و با جزئیات ریز را با استفاده از اسکچاپ پیاده سازی و طراحی کرد.

قیمت رندر اسکچاپ

اصولا اسکچاپ برای رندر غیر واقعی ساخته شده است. در این نرم افزار به سادگی می‌توانید انواع سبک های غیر واقع گرایانه، مثل خطی، رنگی و… را بسازید و رندر بگیرید. اما به صورت پیشفرض امکانی برای رندر صحنه ساخته شده وجود ندارد. انجام پروژه رندرینگ در نرم افزار اسکچاپ بسیار ساده بوده و می توانید از پلاگین لومیون در نرم افزار اسکچاپ کمک بگیرید.

در اسکچاپ تنها نور صحنه نور خورشید است و نورهای مصنوعی وجود ندارند. البته تعریف نور خورشید در این نرم افزار با نرم افزارهای سه بعدی دیگر اندکی تفاوت دارد. به این گونه که امکان حذف نور خورشید در این نرم افزار وجود ندارد، چون اصولا نور خورشید وجود ندارد! فقط سایه های تاثیر گرفته از نور فرضی خورشید (در صورتی که فعال شوند) وجود دارند و میتوانید جهت و شدت آن‌ها و… را تعیین کنید.

اما اسکچاپ به واسطه کاربران زیادی که دارد و امکاناتی که برای توسعه دهنگان فراهم کرده است، توجه سازندگان موتورهای رندر بسیاری را به خود جلب کرده است. از موتور های رندر جداگانه (دارای استودیو) مثل Maxwell Render و Thea Render که با ساخت افزونه‌هایی امکان رندر گرفتن داخلی و یا خارج کردن کل صحنه برای استفاده در استودیوشان را فراهم کرده‌اند تا موتورهای رندر معروفی که نسخه جداگانه برای اسکچاپ ساخته اند مانند V-Ray و حتی موتورهای رندری که اصولا برای اسکچاپ ساخته شده اند مانند Podium و Twilight Render؛ بازار موتورهای رندر برای کاربران در انجام پروژه اسکچاپ را شدت بخشیده.

هزینه طراحی و رندر با اسکچاپ بسته به مهارت تان، سلیقه تان و کیفیت کارتان و همچنین میزان وقت و دقتی که به کار میبرید متفاوت خواهد بود. مدل سازی و خروجی واقع گرایانه (رندر برای کاربرانی با سطح کاری همچون معماری، نیازی است که هرچند در نرم افزارهای پیشرفته و پیچیده تر مثل تری دی مکس قابل انجام است؛ ولی آسان کردن کار و سرعتی که هم در طی انجام پروژه اسکچاپ و هم در زمان آموختن نرم افزار، با اسکچاپ به دست می آید، سرمایه گذاری زمانی بر روی این نرم افزار را پررنگ‌تر نشان می دهد.

تیم کلوپ معماری با ارئه دادن طراحی‌ها و پروژه های با کیفیت و فوق العاده و در عین حال با قیمتی مناسب سعی در کسب رضایت شما عزیزان دارد.

زمان طراحی با اسکچاپ

مدل‌های این نرم افزار کلاً از متصل شدن خطوط به یکدیگر به عنوان لبه‌های مدل ایجاد می‌شوند. در صورت پیوستن تعداد سه لبه یا بیشتر به یکدیگر یک صفحه یا پلان ایجاد می‌شود و به‌طور خودکار وجه مدل تشکیل شده و به وجود می‌آید. لبه‌های مورد نظر و همچنین وجه ایجاد شده باعث بوجود آمدن مدل سه بعدی می‌شوند.

یکی از مزایای مهم در انجام پروژه اسکچاپ توان طراحی با سرعت بالاست. بسیاری از معماران به دلیل انجام دادن تعداد پروژه های بالا زمان کافی برای وقت صرف کردن زیاد برای هر پروژه را ندارند و پیشنهاد ما برای مهندسان و طراحان عزیز انجام پروژهای خود با این نرم افزار است. که باعث می‌شود زمان قابل توجهی صرفه جویی شود.

البته این مورد که در زمان کم پروژه خود را تحویل دهید دلیل نمی‌شود که شما از کیفیت کار کم کنید، در واقع مهارت یک طراح در این است که در کم‌ترین زمان ممکن بهترین هارا ارائه دهد.

بازار کار نرم افزار اسکچاپ

با توجه به شرایط اقتصادی، امروزه افراد قبل از ورود به هر حرفه و شغلی ، ابتدا به وجود بازار کار آن توجه می کنند.

بازار کار نرم افزار های مختلف ، از جمله نرم افزار اسکچاپ از شرایط خوبی برخوردار است، اما این به تنهایی کافی نیست.

افراد زیادی به این نرم افزار (اسکچاپ) و کار در این زمینه علاقه دارند. هر فردی که می خواهد در زمینه نرم افزار اسکچاپ مشغول به کار شود باید برای موفقیت هر چه بیشتر، تلاش کند تا بتواند در میان طرفداران نرم افزار اسکچاپ به جایگاه و سطح بالایی برسد.

نرم افزار اسکچاپ نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و بازار کار خوبی دارد. افرادی که در این زمینه مهارت بالایی دارند و به دلایل مختلفی می خواهند به خارج از کشور مهاجرت کنند می توانند از این نرم افزار در کشورهای دیگر برای کسب درآمد استفاده کنند (البته برای این کار باید مدرک معتبر بین المللی دریافت کنند) و از این نرم افزار (نرم افزار اسکچاپ) درآمد میلیونی کسب کنند.

هزینه طراحی با اسکچاپ کاملا بستگی به ظرافت و کیفیت طرح انجام داده شده دارد.

انجام پروژه اسکچاپ با كلوپ معماری

با توجه به مواردی که تا به اینجا در این مطلب عنوان شد؛ سعی كردیم توجه شما را به اهمیت انجام پروژه اسکچاپ برای مهندسان و معماران جلب كنیم اما مهم‌ترین نكته درباره انجام پروژه اسکچاپ برای كسانی كه قصد دارند پروژه خود را در كمترین زمان ممكن و با بهترین كیفیت و بهترین قیمت به انجام برسانند؛ تسلط كافی گروه اجراکننده بر تمامی ابزارهای اسکچاپ و دقت بالای آن‌ها است.

پس بهتر است پروژه خود را به یك تیم حرفه‌ای بسپاريد كه تمام اين نکات را مورد بررسی قرار میدهد.

تلاش تیم کلوپ معماری همواره بر آن بوده است تا با ارائه بهترین و كامل‌ترين خدمات به دانشجویان و علاقمندان رشته‌های معماری، عمران و طراحی به پیشرفت آن‌ها در حوزه‌های كاری و تحصيلی خود كمك كند.

مجموعه کلوپ معماری در كنار دیگر خدمات و دوره‌های آموزشی خود، انجام پروژه اسکچاپ را نیز با بهترین قیمت و بالاترین كیفیت برای مهندسان و معماران و علاقمندان به حوزه‌های معماری ارائه داده است.

ما استفاده از این خدمت تیم كلوپ معماری را به همه‌ی شما فعالین حوزه عمران و معماری که در این تخصص مشغول هستید و به دنبال یك تیم سخت كوش، حرفه‌ای و دقیق برای انجام پروژه اسکچاپ خود هستید توصیه می كنيم.

شما عزیزان میتوانید مطمئن باشید با انتخاب تیم كلوپ معماری بهترین نتیجه را در كمترین زمان ممكن خواهید گرفت.

انجام پروژه های دانشجویی اسکچاپ

بسیاری از دانشجویان و هنرجویان در حین کارکردن با این نرم افزار به مشکل می خورند. نرم افزار اسکچاپ بسیار ساده بوده و به دلیل تایم زمانی محدود در انجام پروژه های دانشجویی می توانید از کارشناسان کلوپ معمار کمک بگیرید. تا در کوتاه ترین زمان بتوانند پروژه های مدلسازی شما عزیزان را با این نرم افزار و با کمترین نرخ تعرفه طراحی کنند.

 

ثبت سفارش انجام پروژه چگونه است؟

برای ثبت سفارش می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. یا از طریق ایمیل ، واتس آپ ، تلگرام با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

پرداخت هزینه پروژه اسکچاپ به چه صورت است؟

برای پرداخت هزینه استارت پروژه ها می توانید طرح پروژه را برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی روند پرداخت را با شما به اشتراک بگذاریم.

مدت زمان طراحی چقدر است؟

مدت زمان پروژه بستگی به حجم پروژه داشته و بعد از بررسی اولیه می توانیم زمان طراحی را با شما به اشتراک بگذاریم.

چرا سفارش طراحی رو به شما بسپاریم؟

تیم کلوپ معماری برگرفته از طراحان خلاق و حرفه ای بوده و روز به روز با آپدیت برنامه ها به روز شده. کیفیت و طرح های طراحی شده در سایت نشانگر سطح کاری تیم کلوپ معماری می باشد.

چه کسی پروژه من را طراحی می کند؟

طراحان و مهندسان برتر در این حوزه ورود پیدا کرده و با بررسی روند پروژه برنامه ریزی طراحی پروژه را انحام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه