آیا تا به حال به این فکر کرده اید ترسیمات دقیق نقشه کشی ساختمان و نقشه های سازه و … با چه نرم افزاری طراحی می شود؟ نرم افزار اتوکد یکی از نرم افزار های دقیق ترسیم نقشه های ساختمانی و سازه می باشد. به همین دلیل نظر بیشتر مخاطبان معماری را به خود جلب کرده است. انجام پروژه اتوکد دانشجویی یکی از مواردی است ک دانشجویان معماری بیشتر با آن سروکار دارند. برای آموزش انجام پروژه اتوکد و انجام پروژه راهسازی با اتوکد میتوانید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

انجام پروژه های معماری یا اتوکد برای استارت پروژه های اجرایی الزامی بوده و کارفرما باید با توجه به روند طراحی مهندسان باید سفارش خود را ثبت کرده و برای مراحل انجام پروژه معماری تصمیم گیری نهایی را انجام داده و استارت اجرای پروژه را بزنند.

طراحی با نرم افزار اتوکد

تخصصی ترین نقشه های ساختمانی با استفاده از نرم افزار اتوکد صورت می گیرد. آپشن ها و گزینه هایی گه در این نرم افزار وجود دارد که استفاده از آن فرد را هیجان زده می کند. ترسیمات نقشه ها کاملا تخصصی بوده و طراح باید بتواند به درستی و با تسلط کامل به این نرم افزار نسبت به طراحی اقدام کند.

دانشجویان معماری باید بتوانند با این نرم افزار کاربردی نقشه ها و ترسیمات خود را انجام بدهند. انجام پروژه های اتوکد دانشجویی یکی از خدماتی است که با تیم کلوپ معماری می توانید آن را تجربه کنید فقط برای 1 بار.

هزینه طراحی با اتوکد

معمولا هزینه های طراحی با هم متفاوت بوده و نمی توانیم بدون آنکه پروژه را ببینیم تعیین قیمت گذاری کنیم. با توجه به نمونه کارهای انجام شده توسط تیم کلوپ معماری ، تعرفه قیمت انجام پروژه اتوکد برای دانشجویان بین 50 هزار تومان تا 3 میلیون تومان است. برای پروژه های اجرایی باید بصورت متراژ شده پروژه را قیمت گذاری کنیم.

انجام پروژه های اتوکد توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود. نمونه کارهای ارائه شده کیفیت نقشه ها را مشخص می کند.

پروژه های اتوکد حتما باید دارای توضیحات نقشه ، کادربندی شده ، قرار گیری جهت شمال ، قرار دادن کدهای ارتفاعی ، نام گذاری فضاها ، ورودی ها و خروجی ها باشند. بعد از اتمام ترسیمات نقشه ها باید مقاطع و نماها ترسیم شوند.

انجام پروژه های معماری یا اتوکد برای استارت پروژه های اجرایی الزامی بوده و کارفرما باید با توجه به روند طراحی مهندسان باید سفارش خود را ثبت کرده و برای مراحل انجام پروژه معماری تصمیم گیری نهایی را انجام داده و استارت اجرای پروژه را می زنند.

مدارک تحویل پروژه اتوکد

دانشجویان با توجه به روند تدریس دانشگاهی می بایست مدارک تحویلی به دانشگاه را از استاد مربوطه درخواست کرده تا در انتها بتواند همه مدارک را به طور کامل طراحی و ترسیم کنند. مدارک پروژه های اتوکد در انتها باید شامل نقشه های مبلمان و اندازه گذاری و ترسیم بزرگنمایی های جزئیات اجرایی و نما و برش و سایت پلان و … می باشد. که دانشجو باید تمامی مدارک را به طور کامل به صورت آلبوم درآورده و در انتها به استاد مربوطه تحویل بدهد. با توجه به روند تدریس و حجیم بودن پروژه های دانشگاهی معمولا استاد ها فقط ترسیم فاز 1 را می خواهند و برای تحویل پروژه نهایی فاز 2 انجام می شود.

انجام پروژه های اتوکد

مهم ترین قسمت اجرای ساختمان ها طراحی اصولی و تفکیک فضاها در نقشه های اجرایی می باشد. نقشه های ساختمانی به ما کمک می کنند تا بتوانیم جزئیات و دیتیل های اجرایی را به طور صحیح اجرا کنیم. انجام پروژه های معماری اتوکد با توجه به بررسی کارشناسان انجام می شود. انجام پروژه اتوکد می تواند برای جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر در اجرای پروژه به ما کمک بکند.

برای انجام پروژه اتوکد باید بتوانید تسلط کافی با نرم افزار اتوکد داشته باشد. آموزش صفر تا صد اتوکد به شما کمک می کند تا بتوانید هر آنچه برای طراحی و ترسیم احتیاج دارید یاد بگیرید. با تمرینات اصولی و پی در پی می توانید مهارت خود را در پروژه های اتوکد افزایش داده تا در نهایت به عنوان یک اتوکد کار حرفه ای وارد بازار کار بشوید.

برای ثبت سفارش پروژه ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

یا میتوانید از طریق واتس آپ / ایمیل / تلگرام با ما در تماس باشید.

پرداخت هزینه پروژه اتوکد با توجه به درخواست شما متغیر بوده و با توجه به ارتباط شما و کارشناسان می توانید 20 درصد به عنوان پیش پرداخت تعیین کنید ” البته مقدار هزینه استارت اولیه پروژه متغیر می باشد ” . مابقی هزینه های پروژه طی مراحل انجام پروژه دریافت شده و بعد از بررسی شما می توانید تغییراتی جزئی در پروژه داشته باشید.

پروژه شما توسط کارشناسان بعد از رویت پروژه قیمت گذاری می شود. برای ثبت سفارش میتوانید اطلاعات فرم را تکمیل نموده و ظرف مدت 2 ساعت از قیمت گذاری پروژه اتوکد خود مطلع شوید.

تیم کلوپ معماری برگرفته از مهندسان عمران و معماری می باشد. نمونه پروژه های انجام شده توسط مهندسان را می توانید در پایین صفحه مشاهده بفرمایید.

برای ثبت سفارش پروژه های اتوکد می توانید با توضیحات کامل پروژه های خود را برای ما ارسال کنید تا طی مدت زمان توافقی پروژه اتوکد شما در مرحله طراحی قرار بگیرد.

با ارائه مدرک معتبر ، سابقه کاری بالای حداقل 2 سال ، ارائه نمونه پروژه های اجرایی ، تسلط کامل به نرم افزار اتوکد می توانید برای ما ارسال کنید تا بعد بررسی اولیه با شما در ارتباط باشیم.