انجام پروژه اتوکد معماری

آیا تا به حال به این فکر کرده اید ترسیمات دقیق نقشه کشی ساختمان و نقشه های سازه و … با چه نرم افزاری طراحی می شود؟ نرم افزار اتوکد یکی از نرم افزار های دقیق ترسیم نقشه های ساختمانی و سازه می باشد. به همین دلیل نظر بیشتر مخاطبان معماری را به خود جلب کرده است. انجام پروژه اتوکد دانشجویی یکی از مواردی است ک دانشجویان معماری بیشتر با آن سروکار دارند. برای آموزش انجام پروژه اتوکد و انجام پروژه راهسازی با اتوکد میتوانید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

انجام پروژه های معماری یا اتوکد برای استارت پروژه های اجرایی الزامی بوده و کارفرما باید با توجه به روند طراحی مهندسان باید سفارش خود را ثبت کرده و برای مراحل انجام پروژه معماری تصمیم گیری نهایی را انجام داده و استارت اجرای پروژه را بزنند.

طراحی با نرم افزار اتوکد

تخصصی ترین نقشه های ساختمانی با استفاده از نرم افزار اتوکد صورت می گیرد. آپشن ها و گزینه هایی گه در این نرم افزار وجود دارد که استفاده از آن فرد را هیجان زده می کند. ترسیمات نقشه ها کاملا تخصصی بوده و طراح باید بتواند به درستی و با تسلط کامل به این نرم افزار نسبت به طراحی اقدام کند.

دانشجویان معماری باید بتوانند با این نرم افزار کاربردی نقشه ها و ترسیمات خود را انجام بدهند. انجام پروژه های اتوکد دانشجویی یکی از خدماتی است که با تیم کلوپ معماری می توانید آن را تجربه کنید فقط برای 1 بار.

راه های ارتباطی با تیم کلوپ معماری

واتس آپ

تماس

هزینه طراحی با اتوکد

معمولا هزینه های طراحی با هم متفاوت بوده و نمی توانیم بدون آنکه پروژه را ببینیم تعیین قیمت گذاری کنیم. با توجه به نمونه کارهای انجام شده توسط تیم کلوپ معماری ، تعرفه قیمت انجام پروژه اتوکد برای دانشجویان بین 50 هزار تومان تا 3 میلیون تومان است. برای پروژه های اجرایی باید بصورت متراژ شده پروژه را قیمت گذاری کنیم.

برای انجام پروژه های اتوکد قیمت گذاری توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود. نمونه کارهای ارائه شده کیفیت نقشه ها را مشخص می کند.

پروژه های اتوکد حتما باید دارای توضیحات نقشه ، کادربندی شده ، قرار گیری جهت شمال ، قرار دادن کدهای ارتفاعی ، نام گذاری فضاها ، ورودی ها و خروجی ها باشند. بعد از اتمام ترسیمات نقشه ها باید مقاطع و نماها ترسیم شوند.

انجام پروژه های معماری یا اتوکد برای استارت پروژه های اجرایی الزامی بوده و کارفرما باید با توجه به روند طراحی مهندسان باید سفارش خود را ثبت کرده و برای مراحل انجام پروژه معماری تصمیم گیری نهایی را انجام داده و استارت اجرای پروژه را می زنند. برای اینکه بتوانید پروژه های اجرایی را با نرم افزار اتوکد به طور دقیق و بدون مشکل انجام بدهید حتما باید نصب نرم افزار اتوکد را به صورت صحیح آموزش دیده باشید تا بتوانید بدون خطا نرم افزار را تا انتهای پروژه باز نگه دارید. بیشتر افراد در زمینه طراحی نمی توانند پروژه های خود را تا انتها با نرم افزار اتوکد انجام بدهند. نرم افزار اتوکد اگر به صورت صحیح و کامل نصب نشود به راحتی می تواند در حین انجام پروژه اتوکد با ذهن شما بازی کند.

مدارک تحویل پروژه اتوکد

دانشجویان با توجه به روند تدریس دانشگاهی می بایست مدارک تحویلی به دانشگاه را از استاد مربوطه درخواست کرده تا در انتها بتواند همه مدارک را به طور کامل طراحی و ترسیم کنند. مدارک پروژه های اتوکد در انتها باید شامل نقشه های مبلمان و اندازه گذاری و ترسیم بزرگنمایی های جزئیات اجرایی و نما و برش و سایت پلان و … می باشد. که دانشجو باید تمامی مدارک را به طور کامل به صورت آلبوم درآورده و در انتها به استاد مربوطه تحویل بدهد. با توجه به روند تدریس و حجیم بودن پروژه های دانشگاهی معمولا استاد ها فقط ترسیم فاز 1 را می خواهند و برای تحویل پروژه نهایی فاز 2 انجام می شود.

انجام پروژه های اتوکد

مهم ترین قسمت اجرای ساختمان ها طراحی اصولی و تفکیک فضاها در نقشه های اجرایی می باشد. نقشه های ساختمانی به ما کمک می کنند تا بتوانیم جزئیات و دیتیل های اجرایی را به طور صحیح اجرا کنیم. انجام پروژه های معماری اتوکد با توجه به بررسی کارشناسان انجام می شود. انجام پروژه اتوکد می تواند برای جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر در اجرای پروژه به ما کمک بکند. یکی دیگر از مواردی که می توانیم برای مدلسازی از نرم افزار اتوکد استفاده کنیم انجام پروژه اتوکد سه بعدی بهترین گزینه در زمینه مدلسازی و رندرینگ می باشد.

برای انجام پروژه اتوکد باید بتوانید تسلط کافی با نرم افزار اتوکد داشته باشد. آموزش صفر تا صد اتوکد به شما کمک می کند تا بتوانید هر آنچه برای طراحی و ترسیم احتیاج دارید یاد بگیرید. با تمرینات اصولی و پی در پی می توانید مهارت خود را در پروژه های اتوکد افزایش داده تا در نهایت به عنوان یک اتوکد کار حرفه ای وارد بازار کار بشوید.

انجام پروژه اتوکد دانشجویی

مهم ترین موضوع در میان دانشجویان معماری انجام پروژه اتوکد دانشجویی می باشد. دغدغه اصلی دانشجویان پیاده سازی طرح های اولیه توسط نرم افزار اتوکد می باشد. خوشبختانه بیشتر دانشجویان تسلط کافی به نرم افزار اتوکد را دارند ولی به دلیل کمبود وقت و مشغله کاری نمی توانند برای پروژه های خود ایده پردازی کنند. نرم افزار اتوکد امکانات بی نظیری شامل نقشه کشی 2 بعدی و 3 بعدی را در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم پروژه های اجرایی را به صورت دقیق و منظم طراحی کنیم. تیم کلوپ معماری با فراهم نمودن محیطی آرامش بخش جهت انجام پروژه های autocad توسط کارشناسان عالی رتبه توانسته بخش کوچکی از بازار کار را برای افراد مسلط به این نرم افزار محیا کند.

آموزش انجام پروژه اتوکد

برای کسانی که می توانند در زمینه طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با این نرم افزار طراحی های اولیه را پیاده سازی کنند کلوپ معماری با این افراد قرار داد کاری تنظیم می کند. برای ارائه نمونه کارهای اجرایی و دانشجویی با ما در ارتباط باشید. افرادی که در زمینه طراحی و مدلسازی با نرم افزار اتوکد هیچ گونه مهارتی نداشته یا نتوانسته اند پروژه ها را طبق استانداردها و ضوابط طراحی کنند می توانند با تیم کلوپ معماری ارتباط گرفته و با ما پروژه های اجرایی و دانشجویی گام به گام انجام بدهند. آموزش انجام پروژه اتوکد تخصص خاصی داشته و باید بتوانیم با این نرم افزار انواع مدل های 2 بعدی و 3 بعدی را پیاده سازی کنیم.
انجام پروژه راهسازی با اتوکد
یکی دیگر از مواردی که می توانیم با نرم افزار اتوکد طراحی و پیاده سازی پروژه را انجام بدهیم انجام پروژه راهسازی با نرم افزار اتوکد می باشد. نرم افزار اتوکد به طور دقیق و مرتب می تواند در پیاده سازی مسیر ها و راه های ارتباطی شهر ها و روستا ها به کمک کند. مهم ترین موضوعی که در اجرای پروژه های راهسازی می تواند به ما کمک کند نرم افزار های طراحی بوده چرا که این نرم افزار ها ضرایب خطای خیلی پایینتری نسبت به انجام پروژه های دستی داشته و می توانند انواع محاسبات سازه ای را در اختیار ما قرار بدهند.
پیشنهاد سایت کلوپ معماری برای پروژه های مدلسازی انجام پروژه رویت می باشد. این نرم افزار در طراحی های گسترده و عظیم نسبت به نرم افزار اتوکد امکانات بهتری در اختیار ما قرار داده و می توانیم مدلسازی و انیمیشن سازی را همزمان با هم دیگر انجام بدهیم.

برای ثبت سفارش پروژه ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

یا میتوانید از طریق واتس آپ / ایمیل / تلگرام با ما در تماس باشید.

پرداخت هزینه پروژه اتوکد با توجه به درخواست شما متغیر بوده و با توجه به ارتباط شما و کارشناسان می توانید 20 درصد به عنوان پیش پرداخت تعیین کنید ” البته مقدار هزینه استارت اولیه پروژه متغیر می باشد ” . مابقی هزینه های پروژه طی مراحل انجام پروژه دریافت شده و بعد از بررسی شما می توانید تغییراتی جزئی در پروژه داشته باشید.

پروژه شما توسط کارشناسان بعد از رویت پروژه قیمت گذاری می شود. برای ثبت سفارش میتوانید اطلاعات فرم را تکمیل نموده و ظرف مدت 2 ساعت از قیمت گذاری پروژه اتوکد خود مطلع شوید.

برای ثبت سفارش پروژه های اتوکد می توانید با توضیحات کامل پروژه های خود را برای ما ارسال کنید تا طی مدت زمان توافقی پروژه اتوکد شما در مرحله طراحی قرار بگیرد.

تیم کلوپ معماری برگرفته از مهندسان عمران و معماری می باشد. نمونه پروژه های انجام شده توسط مهندسان را می توانید در پایین صفحه مشاهده بفرمایید.

با ارائه مدرک معتبر ، سابقه کاری بالای حداقل 2 سال ، ارائه نمونه پروژه های اجرایی ، تسلط کامل به نرم افزار اتوکد می توانید نمونه پروژه های انجام شده خوذ را برای ما ارسال کنید تا بعد بررسی اولیه با شما در ارتباط باشیم.