اجرای دکوراسیون مغازه و فروشگاه در کمترین زمان با کمترین هزینه

اجرای دکوراسیون مغازه و فروشگاه

اجرای دکوراسیون مغازه به شکل درست و مطلوب و توجه به کسب و کار مرتبط و مشتریان آن مغازه میتواند به شدت در بازار کار آن مغازه تاثیر گذار باشد به شکلی که در دکور مغازه ساده با دکور مغازه غیر ساده ( مدرن ) تفاوت های بسیاری میباشد چرا که در دکوراسیون مغازه ادویه فروشی میتوان طراحی ساده در نظر گرفت زیرا که مشتری آنچنان خواهان مغازه ای با طراحی مدرن نمیباشد ولی در طراحی دکور مغازه پوشاک بی شک مشتریان خواهان دکور مدرن میباشند چرا که این طیف از کسب و کارها وابسته به مد و به روز بودن میباشند.

فروشگاه مکانی است که بسیاری از ابزارها، کالاها و محصولات برای مقاصد مختلف در آن برای خرید و فروش قرار می گیرد.

امروزه با افزایش جمعیت و تعداد فروشگاه ها برای پاسخگویی به نیازهای مردم، نیاز به اجرای دکوراسیون مغازه (برای جذب مشتری بیشتر) افزایش یافته است. افرادی هستند که در زمینه اجرای دکوراسیون مغازه و فروشگاه مهارت دارند و مغازه داران می توانند برای تزئین فروشگاه مورد نظر خود از این افراد کمک بگیرند و با پرداخت مبلغی مناسب با نوع دکوراسیون فروشگاه، دکوراسیون فروشگاه خود را پس از آماده شدن از تیم طراحی و اجرا تحویل بگیرند .

اجرای دکوراسیون مغازه

اجرای دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فروشگاه احتیاج به دانش جامع از اصول طراحی دکوراسیون مغازه میباشد که این امر در تخصص تیم های طراحی مختص این امر میباشد که تیم طراحان کلوپ معماری با سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه همواره میکوشند تا بهترین و به روز ترین طراحی ها را با کیفیت بالا برای کار فرما ها انجام دهند.

امروزه با پیشرفت کسب و کارها و به دلیل کمبود وقت و یا کاهش زمان در جهت پیشرفت پروژه های کاری بسیاری از افراد مایل میباشند که به سرعت بتوانند برای مغازه و یا فروشگاه خود طراحی دکوراسیون مناسبی انجام دهند که یکی از فاکتور های مهم در میزان رضایت مشتریان سایت کلوپ معماری این است که میتوانند اطلاعات مغازه یا فروشگاه خود در اختیار تیم طراحان کلوپ معماری گذاشته و تیم طراحان با طراحی آنلاین دکوراسیون مغازه و فروشگاه به سرعت طراحی را انجام داده و در کمترین زمان طرح طراحی شده را اجرا میکنند .

دکوراسیون داخلی تخصص ماست

در دکوراسیون مغازه به چه مواردی باید توجه شود :

در دکوراسیون مغازه باید به مواردی که در دکوراسیون فروشگاه تاثیر می گذارد توجه کنید. فروشگاه ها بسته به نوع محصولاتی که به فروش می رسانند، تزئینات مختلفی دارند. اگر این فروشگاه برای فروش محصولات مربوط به بازی و کودکان است ، باید از رنگ های مختلف و اشکال مختلف در دکوراسیون آن استفاده کنید که باعث جذب کودکان می شود. هر چه به اجرای دکوراسیون فروشگاه توجه بیشتری شود و نظم در آن حاکم باشد، مشتریان بیشتری جذب می شوند. در دکوراسیون هر فروشگاهی استفاده از نورپردازی مناسب نیز اهمیت زیادی دارد و با استفاده از رنگ ها و نقش های مختلف برای نورپردازی فروشگاه، فروشگاه را بیشتر دیده و مورد توجه مردم قرار می دهد.

برای تزئین فروشگاه هایی مانند سوپرمارکت ها و … باید مکانی را به عنوان انباری برای قرار دادن محصولات و کالاهای اضافی که بعدا مورد نیاز است و به فروش می رسد در نظر بگیریم. در دکوراسیون مغازه ها باید از قفسه، کابینت، کمد و … استفاده شود. برای ترتیب اقلام ، سفارش بیشتر و دسترسی آسان به کالاها و محصولات. هنگام تزئین مغازه ها مانند فروشگاه های لباس و غیره. قسمتی برای پوشیدن لباس و تست در نظر گرفته شود و آینه و وسیله روشنایی و در صورت امکان تهویه مناسب در این قسمت تعبیه شود. طراحی ویترین مناسب و جداسازی قسمتی از مغازه برای این کار نیز باید در تزیین مغازه هایی مانند کفش فروشی، کیف فروشی و … مورد توجه قرار گیرد.

در طراحی به چه نکاتی توجه میکنیم

هنگام طراحی فروشگاه به نسبت مساحت فروشگاه توجه می کنیم، نوع مصرف کننده ای که برای فروشگاه در نظر گرفته شده است، بهتر می توانیم برای اعمال دکوراسیون فروشگاه تصمیم گیری کنیم. در برخی موارد که متراژ فروشگاه کوچک است، فضای کافی برای چیدمان اجناس وجود ندارد و گاهی اوقات مساحت فروشگاه به قدری بزرگ می شود که پس از چیدن اجناس در فروشگاه دیده نمی شود. این موارد باعث ایجاد بی نظمی در دکوراسیون فروشگاه ها می شود.

هنگام تزیین فروشگاه باید به کاربری فروشگاه توجه کرد سپس متریال دکوراسیون آن و … را انتخاب کرد.

به عنوان مثال استفاده از موادی مانند شیشه و … که ارتباط بصری بین فضای بیرونی و داخلی ایجاد می کند برای تزئین مغازه هایی مانند آرایشگاه ها و … مناسب نیست.

برای مغازه هایی که در طول روز مشتری زیادی دارند، در دکوراسیون داخلی آن باید فضای کافی (و همچنین مبلمان مناسب) در نظر گرفته شود تا مردم بنشینند و منتظر بمانند.

در دکوراسیون فروشگاه، ویترین ها و بازشوها باید مطابق با: مساحت ساختمان، تعداد افرادی که متعلق به فروشگاه مورد نظر هستند، آب و هوای منطقه و امنیت محل فروشگاه قرار گیرد.  هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه ، باید به اندازه درها و فروشگاه هایی که نیاز به ورود و خروج بسیاری از تجهیزات و مواد در اندازه های مختلف دارند (مانند فروشگاه فروش لوازم خانگی) توجه کنید.

روند اجرای پروژه

مشاوره و بازدید پروژه

 قرارداد و مدل 3 بعدی

ساخت دکور و اجرا

در مرحله اول پس از تماس با مشاورین و کارشناسان کلوپ معماری و پس از موافقت اولیه کارفرما تعیین زمان بازدید از پروژه صورت میگیرد و کارشناسان تیم کلوپ معماری پروژه را در محل مورد ارزیابی قرار میدهند و اتود های اولیه از طراحی انجام میدهند .

پس از بازدید از پروژه و عقد قرارداد فی مابین طراحان تیم کلوپ معماری مدل های 3 بعدی اولیه را طراحی میکنند و در اختیار کارفرما قرار میدهند و با انتخاب طرح از طرف کارفرما پروژه وارد مرحله ساخت و اجرا میگردد و پس از این مراحل تیم اجرا وارد عمل میشود .

در این مرحله پس از ساخت دکور و تامین مصالح اولیه پروژه تیم اجرا در محل پروژه حاضر میشوند و در کوتاه ترین زمان و با ارائه کار با کیفیت نصب دکور و مراحل نورپردازی پروژه را انجام میدهند و دکوراسیون پروژه به کارفرما تحویل داده میشود .

آخرین مقالات

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه