انجام پروژه اسکچاپ

اسکچاپ از جمله نرم افزارهای بسیار سودمند در طراحی پروژه‌های سه بعدی می‌باشد.

اسکچاپ یا SketchUp یکی از نرم افزار‌های ساده و کاربردی است که برای سه بعدی سازی در انجام پروژه‌ معماری استفاده می‌شود. از این نرم افزار برای طراحی در حوزه مهندسی مکانیک، راه و ساختمان، و طراحی بازی‌های دیجیتالی نیز استفاده می‌شود.

ویژگی ها و کارایی موجود در نرم افزار اسکچاپ باعث شده کاربران بسیاری از نرم افزار اسکچاپ در زمینه های مختلف از جمله طراحی و ارائه آنها در زمینه های : غرفه سازی، طراحی داخلی، طراحی صنعتی و … در انجام پروژه های اسکچاپ استفاده کنند.

اسکچاپ به عنوان نرم افزاری آسان و کاربردی شناخته می‌شود. با استفاده از نرم افزار اسکچاپ می‌توانید بسیاری از الگوها و ایده‌های مدنظر خودرا طراحی و به گونه ای پیوسته با طراحی‌های ایجاد شده در اتوکد به انجام رسانید.

نرم افزار اسکچاپ می‌توان به عنوان آسان ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی معرفی کرد و معماران و مهندسان می توانند به آسانی طراحی‌های مورد نظر خودشان را با استفاده از این نرم افزار ایجاد کنند.

انجام پروژه اسکچاپ از سودمندترین کارها و هنرهایی است که یادگیری آن باعث افزایش مهارت و کارایی در شما می‌گردد و به این صورت می‌توانید با استفاده از اسکچاپ طراحی های خلاقانه، هوشمندانه و ظریفی انجام دهید. با چنین تکنیک هایی در اسکچاپ می‌توانید توجه مثبت مشتریان را به طرح های خود جلب کنید و به این ترتیب انجام پروژه اسکچاپ خود را در هر زمینه ای ارتقاء دهید.

اگر میخواهید طرح های با کیفیت تر، طراحی و پیاده سازی کنید با استفاده از نرم افزار اسکچاپ پروژه خود را طراحی و به انجام برسانید.

تیم کلوپ معماری، با تجربه بالا در تلاش است بهترین طراحی ها را به شما عزیزان ارائه دهد.

انجام اسکچاپ

پروژه اسکچاپ

سادگی و حجم پایین در پروژه اسکچاپ

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اسکچاپ که می‌توان به آن اشاره کرد سادگی آن و همچنین پایین بودن حجم این نرم افزار و یادگیری آسان آن است، علاوه بر آن اسکچاپ دارای واسط کاربری مناسبی است و بسیاری از کاربران به محیط آن علاقه دارند و به آسانی می توانند یادگیری این نرم افزار را شروع کنند.

کتابخانه‌های سه بعدی اسکچاپ

در اسکچاپ کتابخانه های سه بعدی مناسبی وجود دارد که کاربران میتوانند با استفاده از آن طراحی‌های مورد نظر خود را انجام نموده و با کاربران دیگر به اشتراک بگذارند.

استفاده از کلیک وسط در انجام پروژه اسکچاپ

با استفاده از کلیلک وسط در نرم افزار اسکچاپ می‌توانید، ابزار مدار در اسکچاپ را فعال کنید و این ویژگی باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و یک میانبر بسیار عالی در این نرم افزار به شمار می‌رود؛ زیرا با فشردن کلیلک میانی در ماوس، می‌توانید ابزار مدار را بدون نیاز به هرگونه حرکت اضافی فعال کنید.

آگاهی در زمینه طراحی با اسکچاپ :

با آگاهی از ویژگی های فوق العاده نرم افزار اسکچاپ می‌توانید با دقت و سرعت خلاقیت بسیار بیشتری به طراحی های خلاقانه و بی‌نظیر بپردازید و از دانش و آگاهی های خود در این زمینه استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار اسکچاپ می‌تواند راندمان کار شما را بالا ببرد. با توجه به این موضوع با تسلط و سرعت و خلاقیت بیشتری طراحی های خود را به مشتریان خود ارائه دهید و درآمد عالی داشته باشید.

اسکچاپ نرم افزاری منحصر به فرد

از نرم افزار اسکچاپ مي‌توان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت طراحی سازه سه بعدی یاد کرد. با استفاده از اسکچاپ می‌توان طراحی های هوشمندانه و خلاقانه را برای مدل سازی های سه بعدی ترسیم کرد و مواردی مثل مکان، ابعاد و عمق را به طراحی ها اضافه کرد.

یکی از قدرتمند ترین نرم افزارها در ساخت و ادیت مدل های سه بعدی، نرم افزار اسکچاپ به شمار می رود و علاوه بر کارایی های بی شمار و کارآمد دارای ظاهری بسیار زیبا و دلچسب نیز می باشد که باعث به وجود آمدن ارتباط مناسب کاربر با این نرم افزار می گردد.

تولید نقشه های دقیق در اسکچاپ

اسکچاپ فقط یک نرم افزار برای طراحی سه بعدی نیست؛ بلکه با استفاده از آن می توانید به طراحی نقشه‌های دقیق بپردازید و از این راه میتوانید ارتفاعات و جزئیات گوناگون و بلوک‌ها و بسیاری از طرح بندی‌‎ها را در نقشه به خوبی مشخص کنید. در این نرم افزار می توان پیش نویس‌ها و اسلاید‌هایی را از نتیجه کار ایجاد کرد.

هزینه پروژه اسکچاپ

قیمت نهایی اسکچاپ

دقت اسکچاپ در ایجاد کردن مدل های متفاوت

دقت اسکچاپ در ایجاد مدل‌های متفاوت را می توان در حدود هزارم اینچ در نظر گرفت.

به همین دلیل می‌توان مدل‌های بسیار دقیق و با جزئیات ریز را با استفاده از اسکچاپ پیاده سازی و طراحی کرد.

قیمت رندر اسکچاپ

اصولا اسکچاپ برای رندر غیر واقعی ساخته شده است. در این نرم افزار به سادگی می‌توانید انواع سبک های غیر واقع گرایانه، مثل خطی، رنگی و… را بسازید و رندر بگیرید. اما به صورت پیشفرض امکانی برای رندر صحنه ساخته شده وجود ندارد.

در اسکچاپ تنها نور صحنه نور خورشید است و نورهای مصنوعی وجود ندارند. البته تعریف نور خورشید در این نرم افزار با نرم افزارهای سه بعدی دیگر اندکی تفاوت دارد. به این گونه که امکان حذف نور خورشید در این نرم افزار وجود ندارد، چون اصولا نور خورشید وجود ندارد! فقط سایه های تاثیر گرفته از نور فرضی خورشید (در صورتی که فعال شوند) وجود دارند و میتوانید جهت و شدت آن‌ها و… را تعیین کنید.

اما اسکچاپ به واسطه کاربران زیادی که دارد و امکاناتی که برای توسعه دهنگان فراهم کرده است، توجه سازندگان موتورهای رندر بسیاری را به خود جلب کرده است. از موتور های رندر جداگانه (دارای استودیو) مثل Maxwell Render و Thea Render که با ساخت افزونه‌هایی امکان رندر گرفتن داخلی و یا خارج کردن کل صحنه برای استفاده در استودیوشان را فراهم کرده‌اند تا موتورهای رندر معروفی که نسخه جداگانه برای اسکچاپ ساخته اند مانند V-Ray و حتی موتورهای رندری که اصولا برای اسکچاپ ساخته شده اند مانند Podium و Twilight Render؛ بازار موتورهای رندر برای کاربران در انجام پروژه اسکچاپ را شدت بخشیده.

هزینه طراحی و رندر با اسکچاپ بسته به مهارت تان، سلیقه تان و کیفیت کارتان و همچنین میزان وقت و دقتی که به کار میبرید متفاوت خواهد بود. مدل سازی و خروجی واقع گرایانه (رندر برای کاربرانی با سطح کاری همچون معماری، نیازی است که هرچند در نرم افزارهای پیشرفته و پیچیده تر مثل تری دی مکس قابل انجام است؛ ولی آسان کردن کار و سرعتی که هم در طی انجام پروژه اسکچاپ و هم در زمان آموختن نرم افزار، با اسکچاپ به دست می آید، سرمایه گذاری زمانی بر روی این نرم افزار را پررنگ‌تر نشان می دهد.

تیم کلوپ معماری با ارئه دادن طراحی‌ها و پروژه های با کیفیت و فوق العاده و در عین حال با قیمتی مناسب سعی در کسب رضایت شما عزیزان دارد.

زمان طراحی با اسکچاپ

مدل‌های این نرم افزار کلاً از متصل شدن خطوط به یکدیگر به عنوان لبه‌های مدل ایجاد می‌شوند. در صورت پیوستن تعداد سه لبه یا بیشتر به یکدیگر یک صفحه یا پلان ایجاد می‌شود و به‌طور خودکار وجه مدل تشکیل شده و به وجود می‌آید. لبه‌های مورد نظر و همچنین وجه ایجاد شده باعث بوجود آمدن مدل سه بعدی می‌شوند.

یکی از مزایای مهم در انجام پروژه اسکچاپ توان طراحی با سرعت بالاست. بسیاری از معماران به دلیل انجام دادن تعداد پروژه های بالا زمان کافی برای وقت صرف کردن زیاد برای هر پروژه را ندارند و پیشنهاد ما برای مهندسان و طراحان عزیز انجام پروژهای خود با این نرم افزار است. که باعث می‌شود زمان قابل توجهی صرفه جویی شود.

البته این مورد که در زمان کم پروژه خود را تحویل دهید دلیل نمی‌شود که شما از کیفیت کار کم کنید، در واقع مهارت یک طراح در این است که در کم‌ترین زمان ممکن بهترین هارا ارائه دهد.

هزینه طراحی با اسکچاپ کاملا بستگی به ظرافت و کیفیت طرح انجام داده شده دارد.

انجام پروژه اسکچاپ با كلوپ معماری

با توجه به مواردی که تا به اینجا در این مطلب عنوان شد؛ سعی كردیم توجه شما را به اهمیت انجام پروژه اسکچاپ برای مهندسان و معماران جلب كنیم اما مهم‌ترین نكته درباره انجام پروژه اسکچاپ برای كسانی كه قصد دارند پروژه خود را در كمترین زمان ممكن و با بهترین كیفیت و بهترین قیمت به انجام برسانند؛ تسلط كافی گروه اجراکننده بر تمامی ابزارهای اسکچاپ و دقت بالای آن‌ها است.

پس بهتر است پروژه خود را به یك تیم حرفه‌ای بسپاريد كه تمام اين نکات را مورد بررسی قرار میدهد.

تلاش تیم کلوپ معماری همواره بر آن بوده است تا با ارائه بهترین و كامل‌ترين خدمات به دانشجویان و علاقمندان رشته‌های معماری، عمران و طراحی به پیشرفت آن‌ها در حوزه‌های كاری و تحصيلی خود كمك كند.

مجموعه کلوپ معماری در كنار دیگر خدمات و دوره‌های آموزشی خود، انجام پروژه اسکچاپ را نیز با بهترین قیمت و بالاترین كیفیت برای مهندسان و معماران و علاقمندان به حوزه‌های معماری ارائه داده است.

ما استفاده از این خدمت تیم كلوپ معماری را به همه‌ی شما فعالین حوزه عمران و معماری که در این تخصص مشغول هستید و به دنبال یك تیم سخت كوش، حرفه‌ای و دقیق برای انجام پروژه اسکچاپ خود هستید توصیه می كنيم.

شما عزیزان میتوانید مطمئن باشید با انتخاب تیم كلوپ معماری بهترین نتیجه را در كمترین زمان ممكن خواهید گرفت.

برای ثبت سفارش می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. یا از طریق ایمیل ، واتس آپ ، تلگرام با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

برای پرداخت هزینه استارت پروژه ها می توانید طرح پروژه را برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی روند پرداخت را با شما به اشتراک بگذاریم.
مدت زمان پروژه بستگی به حجم پروژه داشته و بعد از بررسی اولیه می توانیم زمان طراحی را با شما به اشتراک بگذاریم.

تیم کلوپ معماری برگرفته از طراحان خلاق و حرفه ای بوده و روز به روز با آپدیت برنامه ها به روز شده. کیفیت و طرح های طراحی شده در سایت نشانگر سطح کاری تیم کلوپ معماری می باشد.

طراحان و مهندسان برتر در این حوزه ورود پیدا کرده و با بررسی روند پروژه برنامه ریزی طراحی پروژه را انحام می دهند.