آموزش

برطرف کردن ارور LiveSync will not work on your computer

تیم کلوپ معماری هر روز تعداد زیادی از مشکلات دانشجویان را بررسی و آنها را رفع می کند. با آپدیت نسخه رویت 2022 و لومیون 11 تعدادی از افزونه ها دچار مشکل شده اند.بعد از نصب رویت و لومیون و اجرای آنها، افزونه رویت به لومیون در برخی مواقع دچار مشکل می شود.

ارور LiveSync will not work on your computer

بعد از نصب افزونه Lumion LiveSync for Revit می توانید برنامه رویت و لومیون را اجرا کنید تا ببینید افزونه درست عمل خواهد کرد یا خیر. در بعضی از سیستم عامل ها مشکلاتی به وجود می آید که باعث کار نکردن افزونه های درون برنامه ای می شود. با نصب افزونه Lumion LiveSync for Revit در برنامه رویت این امکان وجود دارد ، با ارور Lumion LiveSync – Host file hacked برخورد کنید نگران نباشید با ” حذف فایل های ویروسی ” مشکلتان حل خواهد شد. برای رفع ارور LiveSync will not work on your computer از ادامه مطلب را رنبال کنید.

فقط کافیست فایل hosts را از آدرس C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts حذف نموده و نرم افزار ها را دوباره اجرا کنید.

Lumion LiveSync - Host file hacked
LiveSync will not work on your computer

اگر رویت و لومیون را از سایت های ایرانی دانلود کرده و نصب کرده اید نگران چیزی نباشید. این مشکل کمتر از 1 دقیقه قابل حل شدن است.

Lumion LiveSync – Host file hacked

در چنین مواقعی بیشتر افراد سعی بر این دارند تا نرم افزارهای رویت و لومیون را دوباره نصب کنند. با حذف فایل ذکر شده می توانید ، ارور LiveSync will not work on your computer به راحتی بر طرف کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه