سفارش پروژه

سفارش پروژه

طریقه سفارش پروژه های دانشجویی

در سایت کلوپ معماری جهت بررسی سریع پروژه ها و سهولت در انجام پروژه ، احتیاجی برای ثبت نام وجود نداشته و به راحتی میتوانید پروژه های خود را از طریق فرم زیر برای کارشناسان ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان پروژه های شما بررسی شود.

لازم به ذکر است تمامی اطلاعات پروژه ها در سایت کلوپ معماری محفوظ بوده و با اطمینان میتوانید پروژه های خود را سفارش دهید. کلوپ معماری ضمانت میکند تا بهترین و بالاترین کیفیت و همینطور کم ترین هزینه را برای دانشجویان در نظر بگیرد تا با خیال آسوده به تکمیل پروژه های خود بپردازید. برای انجام پروژه های دانشجویی ( اتوکد ، رویت ، تری دی مکس و فتوشاپ و … ) بهترین کارشناسان ارشد معماری را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهیم. کارشناسان معماری برای پیشرفت و کسب تجربه بیشتر از قبل به ریزترین نکات در تمامی پروژه ها پرداخته و آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی دانشجو ها و همینطور اشخاصی که در زمینه معماری و عمران فعالیت میکنند را اعلام میکند.

به اطلاع کلیه دانشجویان میرسانیم برای انجام پروژه ها ، فایل های برای ارسال به ما وجود دارد. که از طریق واتس آپ شماره 09335406147 میتوانید ارتباط خود را با ما برقرار کنید و فایل ها را ارسال کنید. تا کمتر 1 ساعت پروژه ها بررسی و نتایج نهایی اعلام می گردد.

[supsystic-form id=12]

به استحضار میرسانیم برای درک بیشتر پروژه ها لطفا فایل های مربوط به پروژه را از طریق واتس آپ یا تلگرام برای ما ارسال کنید. جهت سهولت در روند ارسال پروژه و انجام پروژه با شماره های زیر در ارتباط باشید.

09335406147

09108852938

مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه