قیمت رندر دانشجویی : هزینه محاسبه رندر ، شات مدلینگ سه بعدی

قیمت رندر دانشجویی

رندر پروژه معماری برچه اساس قیمت گذاری می شود؟ قیمت رندر دانشجویی چقدر است ؟ چرا هزینه رندر دانشجویی بسیار بالا است؟ در این مطلب به تعرفه و تعیین قیمت گذاری برای رندر های دانشجویی می پردازیم.

مدلسازی و مدلینگ حرفه ای می تواند رندر مناسب در اختیار ما قرار بدهد. برای ارائه رندرهای مناسب و مورد تایید دانشگاه ها  و مراکز خصوصی می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت گذاری رندرها به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله استراتژی ، کیفیت ، بازار ، نوع رندر ، تجهیزات رندرگیری ، انتخاب نرم افزار ، زمان سرمایه گذاری ، اما کیفیت بالاتر همیشه نشانه قیمت بالاتر نیست و همینطور بر عکس. بیشترین کاربرد رندرهای سه بعدی در انجام پروژه معماری و عمران می باشد.

هزینه رندرینگ
قیمت رندر رویت

قیمت های نجومی رندر سه بعدی

در ایالت متحده آمریکا هر Render معمولی نرخی بین 80 دلار الی 4000 هزار دلار دارد. با این حساب به دلیل قیمت گذاری های جهانی رندرینگ و مدلسازی تعرفه قیمتی ایران با احتساب 80 دلار برای هر رندر معادل 2 میلیون تومان می باشد.

استراتژی های قیمت گذاری رایج ترین بازاریابی در پروژه می باشد. قیمت گذاری در هر تصویر معمولا به معنای کار بر روی مدل های 3d از پیش مدل شده توسط مشتری یا شخص طراح است. اگر ما عامل کیفیت را در این بخش حذف کنیم ، زیرا هنرمندان بی شماری 3d در سراسر جهان وجود دارد ، باید توجه داشته باشیم که ارائه دهندگان معمولا در کشورهای در حال توسعه ارزان تر هستند.

عوامل مهم در قیمت گذاری پروژه

  • زمان طراحی
  • درک مختصر مشتری و تغییرات
  • مدلسازی
  • نصب و راه اندازی
  • روشنایی و دوربین
  • اندازه تصویر
  • مهلت تعیین شده
هزینه رندر
قیمت رندر تری دی مکس

چرا قیمت های رندرینگ خیلی بالاست؟

قیمت سیستم های رندرینگ با وجود تحریم ها قیمت بسیار بالایی دارند. هزینه تهیه سیستم رندرینگ معمولی برای پروژه های معماری 20 تا 40 میلیون می باشد.

سیستم هایی که پروژه های سنگین را مدلسازی و رندرگیری می کند هزینه بین 40 تا 150 میلیون دارد.

رندرگیری بیشتر به گرافیک و cpu سیستم فشار می آورد به همین دلیل باید از سخت افزار های قوی برای رندرینگ استفاده بکنیم.

تیم کلوپ معماری با سرمایه گذاری و کسب تجربه کافی در این زمینه از بهترین سیستم های موجود در بازار استفاده کرده و قیمت تقریبی سیستم ها بین 90 تا 140 میلیون برای هر سیستم می باشد.

امکان ویرایش بعد از رندرگیری وجود دارد؟

بله ، شما می توانید با رویت اولین رندر، تغییرات را برای کارشناسان ارسال کنید تا بتوانند مدلسازی را اصلاح کرده و رندر های بهتری به شما تحویل بدهند.

ثبت سفارش رندر به چه صورت است؟

برای ثبت سفارش به راحتی می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات پروژه را برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی اولیه با شما در تماس باشیم.

چه کسی رندگیری را انجام می دهد؟

تیم کلوپ معماری برگرفته از کارشناسان و متخصصان مدلسازی و رندرینگ می باشند. نمونه پروژه های انجام شده را می توانید مشاهده بفرمایید.

آیا امکان پرداخت هزینه بعد از رندگیری امکان پذیر است؟

بله ، شما می توانید با پرداخت بیانه به عنوان پیش پرداخت استارت پروژه خود را بزنید و بعد از رندرگیری هزینه را پرداخت کنید.

رندر معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه