عمومی

طراحی خانه دلخواه شما | طراحی کافی شاپ در خانه |

روند طراحی سفارشی خانه

نوع خانه ای که برای زندگی انتخاب می کنید چیزی فراتر از سبک شخصی یا سلیقه شماست – به سبک زندگی شما نیز بستگی دارد. در کلوپ معماری ، طراحان و صاحبان سبک با تجربه ترکیبی در کمک به مردم برای تحقق بخشیدن به چشم اندازهای خود دارند. ما با طیف گسترده ای از تأثیرات معماری برای ایجاد طرح های خانه در سبک هایی مانند مدرن ، مدیترانه ای ، کلاسیک ، سنتی و… کار می کنیم . ما سعی می کنیم روند طراحی خانه را با تقسیم به 5 مرحله ساده کنیم.

طراحی خانه آنلاین

معرفی / مرحله قرارداد طراحی خانه

در طول این مرحله ، ما را به عنوان یک شرکت بهتر می شناسید و ما درک بهتری از آنچه شما در خانه سفارشی خود دنبال می کنید ، خواهیم گرفت.

سپس قراردادی را برای بازبینی شما تنظیم خواهیم کرد. پس از تأیید ، طراحی خانه رویایی شما را شروع می کنیم.

مرحله مونتاژ طراحی خانه دلخواه

در این مرحله ، شما می توانید ایده هایی را برای خانه خود از جمله عکس ها ، پست های شبکه های اجتماعی، کتاب های تصویری  ، برنامه های سایت  و هر اطلاعات دیگری که به ما ایده ای از آنچه برای خانه خود می خواهید ، ارائه دهید.

مرحله مقدماتی طراحی خانه رویاهایتان

با در نظر گرفتن ایده ها و اهداف شما ، طراحان ما نقشه های طبقه و نمودارهای ارتفاعی مطابق با معیارهای شما تولید می کنند.

شما فرصتی برای بررسی طرح ها خواهید داشت و ما در صورت لزوم نقشه ها را تنظیم خواهیم کرد. پس از تأیید برنامه های اولیه ، به مرحله طراحی می رویم.

مرحله طراحی خانه شما

در طول این مرحله ، اجزای اصلی طراحی آماده هستند و با تدوین برنامه هایی از داخل و خارج ، با افزودن جزئیات پیش می رویم.

ما همچنان که در طراحی نقشه های شما در نرم افزار کار می کنیم ، یادداشت های شما – اعم از یادداشت ، عکس یا نقاشی های شخصی شما – را در اختیار خواهیم گرفت.

بسته به بسته ای که انتخاب می کنید ، پیش نویس های تقریبی نقشه طبقه ، نمودارهای الکتریکی ، عکس های 2 بعدی و حتی عکس های سه بعدی را در اختیارتان قرار می دهیم تا به شما کمک کند طراحی خانه خود را چگونه بشناسید و بدانید که ما در کجای کار قرار داریم.

طراحی خانه ویلایی

فقط تغییرات جزئی می توانند در این مرحله انجام شوند و هر چیزی که از مرحله اولیه به طور قابل توجهی دامنه یا مفهوم طراحی را تغییر دهد ، می تواند اضافه استفاده شود.

اما نگران نباشید – در صورت شروع کار مورد نیاز ، به شما اطلاع خواهیم داد.

از همه مهمتر ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما کاملاً از طراحی راضی هستید!

مرحله ساخت خانه ای که شما طراحی کردید

مرحله ساخت هنگامی که برنامه ها در مرحله طراحی اصلاح می شوند و ما تأیید شما را دریافت می کنیم ، هنگامی که مجموعه بررسی نهایی علامت گذاری شده با تمام نقشه های اصلی را دریافت می کنید ، پروژه وارد مرحله اسناد ساخت می شود.

هرگونه تعدیل جزئی نهایی را به ما اطلاع دهید و هنگام بررسی کامل برنامه های شما ، یادداشت های شما را درج می کنیم تا از شفاف ، سازگار و آماده بودن برای گام های بعدی شما در جهت ساختن خانه اطمینان حاصل کنیم! مجموعه نهایی برنامه ها پس از دریافت پرداخت نهایی ارسال می شود.

تمامی این مراحل برای آشنای شما با روند 0 تا 100 طراحی خانه دلخواه شما می باشد .

حال می پردازیم به یک نمونه از سفارشات در طراحی خانه دلخواه شما که طراحی کافی شاپ در فضای خانه می باشد تا ببینید برای این طراحی باید به چه نکاتی توجه کرد .

طراحی خانه دوبلکس

 جذابیت کافی شاپ را در خانه خود تجربه کنید

اگر رفتن به کافه ها و بارهای کوچک شما را خوشحال می کند ، پس در خانه خود هم خوشحال باشید! در اینجا چند روش ساده برای ایجاد فضای کافه مانند در خانه آورده شده است.

در حالی که تقویت مهارت های آشپزی و پخت یکی از راه های احساس نزدیکی به رستوران مورد علاقه خود است ، اما تنظیم خانه با طراحی به سبک کافه قطعاً کل تجربه را شیرین می کند!

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 1: صفحه تخته سنگ

طراحی کافی شاپ در خانه شما با استفاده از تخته سنگ یک لمس عتیقه گونه به خانه شما می بخشد. از آن برای یادداشت کردن لیست امروز ، یادداشت از گذشته گذاشتن ، یا شاید نقل قول های الهام بخش استفاده کنید.

طراحی خانه آپارتمانی

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 2: چراغ های تنگستن

چراغ های تنگستن عصبانیت جدیدی در لیست روند طراحی کافی شاپ است. در اشکال و اندازه های مختلف موجود است ، جذابیت صنعتی غیر قابل تحملی دارد و در مضامین انتقالی و مدرن بسیار مناسب است. به سراغ انواع آنها بروید و آن را روی جلوی غذاخوری خود آویزان کنید تا جلوه ای شبیه به کافه داشته باشد.

طراحی خانه های کوچک 60 متری

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 3: عکس برگردان دیواری

کارهای زیادی وجود دارد که می توان روی یک دیوار خالی انجام داد. برچسب های دیواری خنک را انتخاب کنید که یادآور کافه مورد علاقه شما باشد. کاربرد آنها آسان است!

طراحی خانه روستایی ایرانی

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 4: یک دیوار آجری نمایان

دیوارهای آجری نمایان یک ایده محبوب در کافی شاپ ها است. آنها به هر اتاقی که در آن باشند ، نمای بافتی و ضد آب و هوا و همچنین حس تاریخچه را اضافه می کنند. همچنین ، تصاویر پس زمینه زیادی وجود دارد که اثر را شبیه سازی می کنند.

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 5: مبلمان

اغلب اوقات ، دکوراسیون کافی شاپ از مبلمان ساده و ساده ای برای احساس راحتی و آرامش تشکیل شده است. این فضای زیادی را برای قرار دادن قطعات لهجه مانند ظروف دمدمی مزاج ، ساعتهای عتیقه و غیره در اختیار شما قرار می دهد.

چهارپایه های میله ای نیز راهی عالی برای افزودن کمی به سبک کافه به فضای داخلی شما هستند. این همه کاره است و تقریباً در همه جا قابل استفاده است – توسط میزها ، بار داخلی یا حتی در کابینت جزیره آشپزخانه.

طراحی خانه باغ

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 6: هنر دیوار

اگر عاشق کافه هایی با مضامین معاصر هستید ، افزودن چاپهای انتزاعی روی دیوارهایتان راهی بی عیب و نقص برای ایجاد طرحی از سبک کافی شاپ در فضای زندگی شماست.

هنوز زندگی عکاسی و عکاسی هنری باستان از بین نرفته است. بروید مجموعه ای از اینها را در اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری خود تهیه کنید تا یک جمله کلاسیک بیان کنید.

طراحی خانه های کوچک

ایده طراحی سبک کافی شاپ در طراحی خانه شما شماره 7: گیاهان داخل سالن

بدون گیاه ، دکوراسیون کافه ناقص به نظر می رسد. آنچه باعث جذابیت بیشتر آن می شود نحوه ارائه آن است. گلدان های آویز دیواری ، گلدان های نازک دار مایل به گل ، یا کیسه های گلدان چاپی شیک برای گیاهان داخل خانه خود انتخاب کنید تا خانه شما سرزنده تر شود.

هیچ چیز به جز خانه ای که در آن دکوراسیون خوبی داشته باشد خوشامدگو نخواهد کرد و این نکات دکوراسیون به سبک کافه به شما کمک می کند تا در چند مرحله ساده به آنجا بروید!

طراحی خانه ایرانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه