عمومی

مبلمان به سبک صنعتی : 20+ تصویر برای الهام بخشیدن به شما

سبک صنعتی دکوراسیون داخلی

سبکی از مبلمان که چندین سال است مد شده است. سبک مبلمان اختصاص داده شده به مینیمالیسم و ​​سردی ، پالت رنگی که با سایه های مبلمان خاکستری و به سبک صنعتی مشخص می شود ، برای همه مناسب نیست.

در واقع ، همه مایل نیستند در اتاق های بزرگ با مبلمان کمی زندگی کنند که سرما را منتقل می کند.

ماده اصلی ، همانطور که خواهیم دید ، آهن است که به طریقی غیرقابل انکار بر محیط حاکم است. این سبک را خصوصاً جوانان دوست ندارند که خانه را متفاوت از والدین خود طراحی می کنند. همچنین برای مبلمان باشگاه ها ، بارها و رستوران ها بسیار محبوب است ، زیرا مینیمالیسم اغلب مترادف با خلوص است.

بنابراین بیایید با هم ببینیم که چگونه سبک صنعتی و انحرافات مختلف آن و همچنین طیف وسیعی از تصاویر الهام بخش برای خانه و فضاهای عمومی به وجود آمده است.

دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی

مبلمان به سبک صنعتی

مد برای مبلمان به سبک صنعتی احتمالاً از سری آمریکایی نشأت گرفته است ، جایی که خانه قهرمانان اغلب در کارخانه های بلااستفاده قرار دارد.

از ویژگیهای اصلی این ساختمانها می توان به تیرهای بزرگ باز آهن و همچنین سیستم برقی و لوله کشی باز اشاره کرد. معمولاً کفپوش دست نخورده باقی می ماند ، بنابراین با سنگهای چینی یا پارکت پوشانده نمی شود ، بلکه با رزین پوشانده می شود. مشخصه اصلی رزین این است که فاقد درز است اما یک سطح است و برای مبلمان صنعتی ایده آل است.

ویژگی دیگر سبک صنعتی ، آجرهای قرمز کلاسیک است که کارخانه های نیویورک را تشکیل می دهند. بتن خام نیز عنصر دیگری است که تقریباً همیشه در یک خانه صنعتی وجود دارد. سرانجام ، پنجره های بزرگ با پنجره های آهنی سیاه نمی توانند از دست بروند.

موادی که مشخصه مبلمان صنعتی هستند بیشتر آهنی هستند ، درزها و پیچ و مهره های جوش خورده در معرض دید قرار دارند و به دنبال آن چوبی ، اغلب خام یا طبیعی ، ترجیحاً عتیقه است. در آخر ، پوست برای پوشاندن وسایل تودوزی نیز در این حالت به رنگ طبیعی یا رنگ زنگ زده است.

واضح است که تولید چنین فضایی در یک آپارتمان دشوار است ، اما برخی از خانه ها را می توان با چند ترفند کوچک و انتخاب مبلمان مناسب به سبک صنعتی ، با این سبک سازگار کرد.

از طرف دیگر ، اگر نمی خواهید به سنگ تراشی یا نوسازی متوسل شوید ، در هر صورت می توانید این سبک را فقط با مبلمان بپذیرید. در زیر انواع مختلفی از سبک صنعتی را مشاهده می کنید که برای خانه های موجود مناسب است.

دکوراسیون صنعتی

مبلمان مدرن به سبک صنعتی

مبلمان صنعتی مدرن ، سازگاری مجدد با مبانی اصلی آن است ، دقیقاً برای انطباق با محیط ظریف و ظریف تر که ویژگی آپارتمانهای بزرگ مدرن است.

آنچه این محیط ها و خاستگاه سبک صنعتی را متحد می کند ، اغلب وجود پنجره های بزرگ و فضاهای بزرگ است. در واقع ، این سقف های بزرگ ، محیط ایده آل برای بازآفرینی یک محیط صنعتی یا مبلمان اسکاندیناوی هستند. در واقع ، این دو سبک برای تهیه یک اتاق زیر شیروانی بزرگ مناسب ترین هستند.

بنابراین ، اتاق ها با سیستم باز یا تیر آهن دانه مشخص نمی شوند ، اما ما می توانیم مبلمان را به سبک صنعتی ، با استفاده از قطعات بهبود یافته ، مانند لامپ ها و لوسترهای قدیمی ، کابینت های اسناد و صندلی های اداری قدیمی ، دوباره بسازیم. بنابراین ، سبک صنعتی مدرن با یک خانه معمولی و ویژگی های ارائه شده توسط عناصر پیچیده مبلمان مشخص می شود.

سبک طراحی صنعتی

مبلمان پرنعمت به سبک صنعتی

محصول صنعتی ، برخلاف مدرن ، شاهد ورود عتیقه جات در یک محیط سردتر و سخت تر است.

با این حال ، به بوفه کلاسیک لوئیس شانزدهم فکر نکنید: این قطعات زنده ، مربوط به سال های اخیر ، بنابراین حدود دهه 1950 است. نمونه هایی از مبلمان صنعتی قدیمی صندوق های چوبی جامد ، چمدان های عتیقه و چهارپایه های خراب شده توسط زمان است.

مبلمان صنعتی پرنعمت بنابراین در مدت زمان کوتاهی ایجاد نمی شود ، بلکه جستجوی مداوم مبلمان منحصر به فرد در بازارهای کک است. با این حال ، ما مراقبت می کنیم که تکه تکه ای از قطعات ایجاد نکنیم ، بلکه به دنبال سبک می گردیم و در ایجاد مبلمان به سبک صنعتی خود دنبال می کنیم.

اتاق خواب سبک دکوراسیون صنعتی

مبلمان شیک صنعتی

سبک شیک صنعتی نوعی از سبک صنعتی کلاسیک است که شامل درج تزئینات بیشتر است.

این یک محیط گرمتر و دوستانه تر است ، جایی که مکان و فضای بیشتری به تزئین دیوار ، استفاده از زیور آلات و اشیا مختلف اختصاص داده شده است. بدیهی است که همه چیز باید به سبک باشد: بنابراین به چیزهای ظریف و پوشیده از سبک ، پر از کار ، توری و پارچه فکر نکنید. به عنوان مثال ، صفحات قدیمی با آبجو یا آبجوهای معروف ، علائم خفاش قدیمی

، علائم روشن یا موارد دیگر را ترجیح دهید.

نشیمن سبک دکوراسیون صنعتیدکوراسیون منزل به سبک صنعتی

اگر سبک صنعتی را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب می کنید ، باید از همین سبک برای مبلمان کامل خانه خود استفاده کنید. در حقیقت ، نمی توان فقط آشپزخانه را با این سبک و بقیه را با سبکی متفاوت مبله کرد ، زیرا باعث جدا شدن بیش از حد می شود.

سبک صنعتی

همانطور که قبلاً دیدیم ، ویژگی مبلمان به سبک صنعتی با کمبود تزئینات متغیر است. بنابراین ، با سبک های دیگر مبلمان سازگار نیست. ما یک راهنمای کوچک درست کرده ایم تا به شما کمک کند تا به درستی تمام اتاق های خانه را تهیه کنید.

مبلمان آشپزخانه به سبک صنعتی

آشپزخانه اغلب با یک اتاق نشیمن و کارت خوش آمدگویی به خانه همراه است. برای تهیه آن به سبک صنعتی ، باید از دو عنصر اصلی استفاده کنیم: چوب و آهن.

ایده آل این است که یک آشپزخانه با پایه های ساخته شده از مواد بازیافتی ایجاد کنید. چوب قدیمی انبارهای کوهستانی آلپ ایده آل خواهد بود. دیدن گذشت زمان بر سطح درخت ، جلوه ای منحصر به فرد و اصیل به آن می بخشد. در مبلمان آشپزخانه ، نباید از وسایل دیوار استفاده کرد زیرا باعث سنگین شدن محیط و مغایرت با فلسفه سبک مبلمان می شود.

در عوض ، قرار دادن قرنیزها ، همیشه چوبی ، شاید با تکیه گاه آهن یا ماژول های دیواره آهنی باز ترجیح داده شود. این یک جایگزین بسیار معتبر است زیرا به شما امکان می دهد چیزهای زیادی را ذخیره کنید ، اما به هیچ وجه باعث بدتر شدن محیط نمی شود و کاملاً با مبلمان به سبک صنعتی ترکیب می شود.

آشپزخانه سبک صنعتی

حتی کاپوت را باید با دقت انتخاب کرد: بهتر است از هودهای طراح خودداری کنید ، در عوض می توانید با قفل ساز معتمد خود تماس گرفته و یک مخروط آهنی بسازید که موتور داخلی را درون آن قرار دهید. بدون شک یک راه حل عالی و مهمتر از همه کاملا شخصی است.

میزها و صندلی ها باید سبک را نو کنند. اگر چندین میز با پایه های آهنی بازیافتی پیدا کردید ، این بهترین است ، همچنین می توانید یک میز آهنی با یک فرمیکا قرار دهید ، همانطور که در دهه 50 میلادی مد بود ، شاید به رنگ قرمز آجری خوب. صندلی های تطبیق نیز معمول است.

مبلمان اتاق نشیمن به سبک صنعتی

خانه های سبک صنعتی معمولاً از فضاهای باز تشکیل می شوند. بنابراین ، اتاق نشیمن با آشپزخانه گفتگو می کند.

مبل نمی تواند در یک اتاق نشیمن که به خود احترام می گذارد غایب باشد. انتخاب مبل یا صندلی راحتی با چرم قهوه ای یا کاراملی خوب است. دوباره به بازارهای کک بروید ، می توانید قطعات واقعاً بی نظیری با قیمت های بسیار خوب پیدا کنید.

سبک دکوراسیون صنعتی

مبلمان اتاق خواب به سبک صنعتی

اتاق خواب به سبک صنعتی بدون شک یک تخت آهنی دارد. حتی میز کنار تخت را می توان به عنوان مثال با کشوهای آهنی قدیمی که در دفتر کارخانه ها استفاده می شدند ، تهیه کرد.

کمد لباس لازم نیست یک کمد لباس معمولی باشد. این می تواند یک کمد لباس باز باشد که با لوله های آهن هیدرولیک ساخته شده است ، حتی در اینجا DIY نقش مهمی دارد.

مبلمان صنعتی برای مکان

رستوران ها و بارها را می توان به سبک صنعتی نیز مبله کرد. سیستم های به نمایش گذاشته شده ، صندلی ها و میزهای آهنی ، قفسه های چوبی و موارد دیگر.

ما گالری تصاویر را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کند اتاق خود را به سبک صنعتی مبله کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان
1
چطوری میتونم کمکتون کنم؟؟
کلوپ معماری
سفارش انجام پروژه