عمومی

چگونه سبک مدرن خود را ایجاد کنیم؟ | ایده طراحی مدرن 2021

سبک مدرن

پنجره های پانوراما ، ترکیب مواد ، فضای زندگی باز ، جزئیات مینیمالیستی و محصولات با نگهداری آسان عناصر معمولی طراحی مدرن هستند.
بسیاری از ما رویای خانه ای از چوب طبیعی ، با ظاهری روشن ، مدرن و معاصر را در سر می پرورانیم. با ما همراه باشید تا در مورد دکوراسیون داخلی سبک مدرن اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم.

سبک مدرن صرفه جویی در حد ممکن فضا است. پنجره های بزرگ یا دیوارهای شیشه ای. هرچه نور روز ما بیشتر شود ، اتاق ها از نور و راحتی بیشتری برخوردار می شوند.

نقشه طبقه در یک مفهوم باز یکی از بزرگترین تفاوت های خانه های مدرن و سنتی است. دکوراسیون داخلی خانه هایی به سبک مدرن با مناطق روشن و باز مشخص می شوند ، که بوسیله نقشه های کف امکان جریان یافتن یک اتاق به اتاق دیگر را فراهم می کند.

سبک دکوراسیون مدرن

در حالی که اتاق ها در اکثر خانه های سنتی با درهای بسته ، درهای گردان یا قاب درها و راهروها از هم جدا شده اند ، بیشتر خانه های مدرن دیوارهای کمتری برای ایجاد فضاهای باز دارند.

این بدان معنی است که شما باید اتاق ها را به جای اتاق فکر برای یکی و اتاق برای اتاق دیگر ، به مناطق تقسیم کنید. در اصل ، تا آنجا که ممکن است دیوارهای کمتری داشته باشید.

در عوض ، مبلمان بزرگتر را برای جدا کردن اتاق ها انتخاب کنید ، زیرا پیشخوان آشپزخانه بصورت تصویری از اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری فراهم می کند ، اما به یاد داشته باشید که این باید عملی باشد. خطوط تمیز و معماری نشانه ای از سبک مدرن است.

دکوراسیون سبک مدرن

سبک مدرن را از کجا شروع کنیم؟

در خانه های مدرن می توانید به لطف پنجره های کف تا سقف ، انتقال بی نقص از داخل و خارج ، بسیاری از مصالح ساختمانی طبیعی ، به ویژه اتاق های دارای نور و نور خورشید را مشاهده کنید.

هنگام انجام کارهای مدرن ، فرد باید در فضای داخلی به دنبال چه چیزی باشد؟

معمولاً سبک مدرن با محدودیت لوازم جانبی ، شکل مینیمالیستی مبلمان و همچنین مطابقت مناسب رنگ ها مشخص می شود. در سبک مدرن مبلمان نباید زیاد باشد و مبلمان انتخابی باید رسا و بزرگ باشد.

از طرح های کلاسیک و محصولات اسکاندیناوی برای سبک مدرن استفاده دلپذیر است. طراحی مدرن تأکید زیادی بر مواد طبیعی دارد و مبلمان چوبی برای فضای داخلی به سبک مدرن بسیار مناسب است – آنها بدون توجه به رنگ دیوارها ، آنها را گرم و جذابیت می بخشند.

استفاده از گیاهان راهی عالی برای افزودن کمی رنگ و زندگی به یک خانه مدرن است. تعدادی از ساكلنت ها در آستانه پنجره یا چند گیاه گلدان در كنار درب ورودی می توانند بازی لذت بخشی در مناطق سبز فراهم كنند.

خطوط تمیز ، چه از داخل و چه از بیرون ، رنگ های خنثی و پنجره های از کف تا سقف از ویژگی های یک خانه مدرن است. توجه داشته باشید که سقف همرنگ دیوارها رنگ آمیزی شده است.

دکوراسیون داخلی مدرن

برای ایجاد یک سبک مدرن و تمام شده دیگر شخص باید به چه چیز دیگری فکر کند؟

طراحی مدرن سبکی از طراحی داخلی است که بر روی مینیمالیسم ، رنگ های خنثی ، خطوط تمیز و مواد طبیعی تمرکز دارد. اما نور نیز یک قسمت بسیار مهم است و فضای داخلی باید روشن شود. فقط استفاده از نور طبیعی خورشید کافی نیست. برای کمک به فضای هوا بیشتر و فضای باز به نور زیادی نیاز است.

بیایید یک بار و برای همیشه یک افسانه را بکشیم. اتاق با رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری به رنگ تیره کاهش نمی یابد ، اما کمی بیشتر از نور اتاق نیاز دارد. و چقدر لذت دارد که نمی توان از نور به عنوان اثر استفاده کرد؟ چراغ سقفی می تواند “جلوه ای واو” ایجاد کند ، نورپردازی روی هنر / نقاشی ها

آیا سبک باشکوه تری را دوست دارید؟ سپس می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را در اینجا بخوانید.

آیا رنگهای خاصی وجود دارد که به رنگهای مدرن تعلق داشته باشد؟

کسانی که آرزوی سبک مدرن را دارند باید از رنگ های پاستلی و ترکیب رنگی زیاد پرهیز کنند. کاغذ دیواری هایی با نقش و نگارهای گل بسیار زیاد یا طرح هایی با نقش و نگارهای زیاد می توانند به عنوان مثال به ایجاد یک سبک کلاسیک و با شکوه کمک کنند.

مشخصه سبک مدرن ، سطوح گچی است که در یک پالت رنگی محدود رنگ آمیزی شده است ، اما رنگ ها می توانند کنتراست زیادی داشته باشند. سفید ، بژ ، خاکستری و سیاه اصلی ترین پالت رنگ برای طراحی مدرن است ، اما می تواند با رنگ های دیگر ترکیب شود. اگر دوست دارید

احساس. سپس این خانه شخصی شما خواهد بود با آنچه دوست دارید و چگونه می خواهید. همیشه با تمیز کردن و پخش مواردی که استفاده نمی کنید یا دوست ندارید شروع کنید – زیرا ماده اصلی در یک خانه مدرن سادگی است.

منبع : interiorinspirasjon

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا